Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(charisma @ 2009 03 18, 11:31)
as tai mastau taip; kai vos keli potepiai, man drugeliai puikiai atrodo ir dienos metu, o jeigu jau gerai pamakaluoti ir ne viena karta - tai vakarui  thumbup.gif

o man nuo kelių potepių jokio efekto schmoll.gif todėl skaitau, kad tada išvis neverta jais dažytis ax.gif o dieną per daug švytėjimo nuo jų

o Mythic tepu kaskart, kai dažausi, jau priklausomybę turiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 18, 10:48)
Kad beige tiktu as irgi neabejoju 4u.gif ,bet ar jie padarys mano oda skaistesne ,kaip mythic?cia juos isgyre,kad as jau kaip apie koki stebukla galvoju bigsmile.gif ir apie beige skaciau,kad merginos nepatenkintos kazkodel liko g.gif noreciau labiau rutuliukus ax.gif

Mano oda sviesene nei pas tave(siuo metu) bet kazkada kai mylejau soliariuma buvo panasi biggrin.gif tai va galiu pasakyt,kad tuo metu isigijau mythic(mano pirmieji buvo) tai kai pasitepliojau atrodziau kaip lavonelis lotuliukas.gif dar plius kuno splava buvo ruda tai siaubiakas buvo,o beige labai patikoir tiko wub.gif dabar turiu tik beige,mane jie siek tiek rudina(nes dabar lb sviesi oda),bet vis vien man patinka ax.gif o del blizguciu tai nzn,man jie kai tik uzsitepi gal ir matosi(man is pradziu net nlb graziai rodos atrodo,lb matosi kad pritepta kazko),bet po kiek laiko susilygina su odair nei man tu blizguciu matosi,nieko,svytejima stik ir lygi odyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 03 18, 14:04)
Mano oda sviesene nei pas tave(siuo metu) bet kazkada kai mylejau soliariuma buvo panasi biggrin.gif tai va galiu pasakyt,kad tuo metu isigijau mythic(mano pirmieji buvo) tai kai pasitepliojau atrodziau kaip lavonelis lotuliukas.gif dar plius kuno splava buvo ruda tai siaubiakas buvo,o beige labai patikoir tiko wub.gif dabar turiu tik beige,mane jie siek tiek rudina(nes dabar lb sviesi oda),bet vis vien man patinka  ax.gif o del blizguciu tai nzn,man jie kai tik uzsitepi gal ir matosi(man is pradziu net nlb graziai rodos atrodo,lb matosi kad pritepta kazko),bet po kiek laiko susilygina su odair nei man tu blizguciu matosi,nieko,svytejima stik ir lygi odyte  wub.gif

Sakote g.gif o as galvojau tuos mythic su EZ naudot blush2.gif skaiciau ,kazkas taip dare ar jau per daug bus visko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 18, 14:12)
Sakote g.gif o as galvojau tuos mythic su EZ naudot blush2.gif skaiciau ,kazkas taip dare ar jau per daug bus visko g.gif

na del mythic+ez nzn,cia reiktu klaust kurios taip naudoja,as tik sakau kad man kai buvoau rudaode tai mythic laaabai balino,del to negalejau naudot mirksiukas.gif negraziai atrode,kaip miltais atrodo baltais uzsitepciau doh.gif bet juk kiekvienai skirtingai,manau geriausia butu nueiti ir pasibandyti kristutej mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 03 18, 16:05)
na del mythic+ez nzn,cia reiktu klaust kurios taip naudoja,as tik sakau kad man kai buvoau rudaode tai mythic laaabai balino,del to negalejau naudot mirksiukas.gif negraziai atrode,kaip miltais atrodo baltais uzsitepciau doh.gif bet juk kiekvienai skirtingai,manau geriausia butu  nueiti ir pasibandyti kristutej  mirksiukas.gif

Tai jo,jo ,supratau,isbandysiu. smile.gif pasipasakosiu veliau,ka issirinkau bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 18, 14:12)
Sakote g.gif o as galvojau tuos mythic su EZ naudot blush2.gif skaiciau ,kazkas taip dare ar jau per daug bus visko g.gif


as beige su ez naudoju, tai kad man per daug tu blizguciu gaunas, noreciau su mythic isbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 03 17, 15:43)
Na o as db vis neapsisprendziu ar man isigyti presuotus ar rutuliukus mythicus? blush2.gif  g.gif  siaip esu turejusi beige bei pinkus presuotus tai ner ko lyginti su rutuliukais presuoti graziau ant veidelio atrodo bet stai teko cia pasiskaitineti kad presuoti mythic kaip paprasta pudra atrodo jokio spindesio blink.gif  tai db ir pasimeciau ax.gif


Asmeniškai man, Beige labiau patinka presuoti, o Mythic- rutuliukai.

QUOTE(Vitulka @ 2009 03 18, 11:23)
Mertise, aš už Mythic, nors oda nėra šviesi  ax.gif  Beige vasarai man nelabai, nes blizgučiai didesni nei Mythic. O Mythic labai prisitaiko prie veido odos, susilygina ir man labai gerai maskuoja


QUOTE(Baltija @ 2009 03 18, 12:12)
aš tai myliu Mythic  wub.gif  Negaliu praeit pro veidrodį nepasižiūrėjusi ir nepasigrožėjusi savim  wub.gif  Beige man nepatiko dėl blizgučių - Mythic'uose jie tokie mikroskopiniai  ax.gif


Nenoriu kartoti to paties, tai pacitavau. Su viskuo drinks_cheers.gif

Dar norėjau pasakyt, kad Mythic man visai nebalina. Gal dėl to, kad ir taip oda šviesi g.gif Odą sulygina gražiai ir ji tokia sveika, švytinti atrodo. Dėl to man jie labiausiai ir patinka. Ir veidas tikrai neatrodo kaip lavonėlio biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 18 kovo 2009 - 16:36
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 03 18, 16:33)
as beige su ez naudoju, tai kad man per daug tu blizguciu gaunas, noreciau su mythic isbandyti  rolleyes.gif

o Jus rutuliukus kaip skaistalus naudojate,o EZ kaip pudra ar atvirksciai?ar viena paskui kita?
Atsakyti
Man Mythic gal tik truput5 pabalina,o paskui veidas laabai puikiai atrodo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 03 18, 16:34)
Asmeniškai man, Beige labiau patinka presuoti, o Mythic- rutuliukai.
Nenoriu kartoti to paties, tai pacitavau. Su viskuo drinks_cheers.gif

Dar norėjau pasakyt, kad Mythic man visai nebalina. Gal dėl to, kad ir taip oda šviesi g.gif  Odą sulygina gražiai ir ji tokia sveika, švytinti atrodo. Dėl to man jie labiausiai ir patinka. Ir veidas tikrai neatrodo kaip lavonėlio biggrin.gif

reiks issimozuoti ir butinai diena pavaiksciot su mythic,paziureti smile.gif
Atsakyti
na pagaliau ir aš gausiu Mythic bigsmile.gif nupirko draugas keliaudamas iš svetur, gavosi apie 114 litų, tai manau, kad pigiau nei Kristianoj mirksiukas.gif

naudojau Beige šiaip, liko man jų jau jau pakankamai nedaug, tai nežinau ar verta man tą likutį su naujaisiais Mythic sumaišyti ar nelabai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 18, 19:05)
o Jus rutuliukus kaip skaistalus naudojate,o EZ kaip pudra ar atvirksciai?ar viena paskui kita?

as naudoju tai taip:paruosiu veida t.y. kremas, makiazo baze, krempudra, egipto zeme ir mystich meteoritai, gali atrodyti kad visko labai daug bet realiai veidas neatrodo apkrautas kaip su kazkokia kauke ir neatrodo kad "spakliaus kruva" net vyro paklausiau kaip is sono atrodo jis sako normaliai viskas savo vietoj nieko per daug nera.
as buten mystich ir pirkau nes egipto zeme naudoju nes ji parudina o mystich ta ruduma susvelnina ir atrodo labai naturaliai
Atsakyti