Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

Man Mythic rutuliukai tikrai graziai spindi, ne per daug, bet tikrai graziai, o va presuoti (specialiai nusipirkau likuti pabandyti) nematau jooookio rezultato, tepu 10 kartu, o bet vis tiek netas kas rutuliukai (jei kas norit, tai galeciau ta savo likuti presuotu parduoti (uz 40Lt+ siunt.) ax.gif
Atsakyti
Labas,merginos 4u.gif
oj,as uzsikreciau nuo Jusu ta rutuliuku lyga doh.gif hihihi.gif jau apie 2 savaites galvoju apie juos wub.gif noriu isigyt,dar nebandziau tepliotis ant veido,bet kazkodel uzsimaniau butent mythic spalvyte,nors nesu baltaode ir patinka rudesnis veidas.kaip manot tokiam veidui mythic tiks?user posted image
ar jie uzmaskuoja raudonus kapiliarus?man tai aktualu ax.gif ir as noriu visos dezutes hihihi.gif tik vat mastau,kokius geriau jamti ,kad su spalva pataikyti rolleyes.gif
Atsakyti
Mertise, sakyciau tau labiau tiktu beige ir drugeliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 18, 10:38)
Mertise, sakyciau tau labiau tiktu beige ir drugeliai ax.gif

Kad beige tiktu as irgi neabejoju 4u.gif ,bet ar jie padarys mano oda skaistesne ,kaip mythic?cia juos isgyre,kad as jau kaip apie koki stebukla galvoju bigsmile.gif ir apie beige skaciau,kad merginos nepatenkintos kazkodel liko g.gif noreciau labiau rutuliukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 18, 10:48)
Kad beige tiktu as irgi neabejoju 4u.gif ,bet ar jie padarys mano oda skaistesne ,kaip mythic?cia juos isgyre,kad as jau kaip apie koki stebukla galvoju bigsmile.gif ir apie beige skaciau,kad merginos nepatenkintos kazkodel liko g.gif noreciau labiau rutuliukus ax.gif


tai geriausiai nueik i kristiana ir isbandyk, nes tau tikrai niekas nepasakys, ar butent tavo oda padarys mythic skaistesne biggrin.gif o beige kaip tik labai giriami presuoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 18, 11:27)
Labas,merginos 4u.gif
oj,as uzsikreciau nuo Jusu ta rutuliuku lyga doh.gif  hihihi.gif jau apie 2 savaites galvoju apie juos wub.gif noriu isigyt,dar nebandziau tepliotis ant veido,bet kazkodel uzsimaniau butent mythic spalvyte,nors nesu baltaode ir patinka rudesnis veidas.kaip manot tokiam veidui mythic tiks?user posted image
ar jie uzmaskuoja raudonus kapiliarus?man tai aktualu ax.gif ir as noriu visos dezutes hihihi.gif tik vat mastau,kokius geriau jamti ,kad su spalva pataikyti rolleyes.gif

mano nuomone tau tiktu beige presuoti arba mystich rutuliukai, bet kapiliaru tai jie tikrai neuzmaskuos, pas mane kelios vietos kapiliaru yra tai taikrai su meteoritais niekas nesimaskuoja, siaip nueik i parduotuve ir visus is eiles bandyk, beja tu jei is kauno tai siulyciau eiti i laisves al. esancia kristiana nes ten dydeli langai ir prie naturalios sviesos viskas kitaip matosi, as asmeniskai viska tik sipje kristianoje perku vien del naturalaus apsvietimo
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 18, 11:08)
tai geriausiai nueik i kristiana ir isbandyk, nes tau tikrai niekas nepasakys, ar butent tavo oda padarys mythic skaistesne biggrin.gif o beige kaip tik labai giriami presuoti tongue.gif

tai vistiek ten ir pirksiu tai ir isbandysiu smile.gif tik man nepatinka ,kad tame apsvietime nelabai ka iziuresi,dienos sviesoje visai kitaip.
Papildyta:
QUOTE(agvill @ 2009 03 18, 11:16)
mano nuomone tau tiktu beige presuoti arba mystich rutuliukai, bet kapiliaru tai jie tikrai neuzmaskuos, pas mane kelios vietos kapiliaru yra tai taikrai su meteoritais niekas nesimaskuoja, siaip nueik i parduotuve ir visus is eiles bandyk, beja tu jei is kauno tai siulyciau eiti i laisves al. esancia kristiana nes ten dydeli langai ir prie naturalios sviesos viskas kitaip matosi, as asmeniskai viska tik sipje kristianoje perku vien del naturalaus apsvietimo

as is Vilniaus smile.gif jo reikes bandyt visus,bet kazkaip susigundziau tais mythic smile.gif
Atsakyti
Mertise, aš už Mythic, nors oda nėra šviesi ax.gif Beige vasarai man nelabai, nes blizgučiai didesni nei Mythic. O Mythic labai prisitaiko prie veido odos, susilygina ir man labai gerai maskuoja, aišku ir krempudrą tepu ax.gif
o drugeliai man labiau vakariniai, išeiginiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 03 18, 11:23)
o drugeliai man labiau vakariniai, išeiginiai  biggrin.gif



as tai mastau taip; kai vos keli potepiai, man drugeliai puikiai atrodo ir dienos metu, o jeigu jau gerai pamakaluoti ir ne viena karta - tai vakarui thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Mertise @ 2009 03 18, 11:20)
tai vistiek ten ir pirksiu tai ir isbandysiu smile.gif  tik man nepatinka ,kad tame apsvietime nelabai ka iziuresi,dienos sviesoje visai kitaip.



as kai kazka pabandau kristianoj, ramiai sau einu i lauka, prabunu visa diena ir tada jau realiai matau, ar man to daikto reik, ar ne mirksiukas.gif tada puikiai matau, kaip laikosi, kaip atrodo diena ir t.t.
Atsakyti
man blizgejimo reikia maziausiai,turiu bronzanta ir skaistalus tam reikalui,o va butent ,kad sutvirtinti makijaza(krem-pudra) sulyginti veido spalva ir t.t. 4u.gif kad skaistesne oda atrodytu norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 18, 11:31)
as tai mastau taip; kai vos keli potepiai, man drugeliai puikiai atrodo ir dienos metu, o jeigu jau gerai pamakaluoti ir ne viena karta - tai vakarui  thumbup.gif


As irgi dienai tik kelis potepius padarau, brukst brukst ir viskas, o vakarui tepui siek tiek daugiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mertise @ 2009 03 18, 11:37)
man blizgejimo reikia maziausiai,turiu bronzanta ir skaistalus tam reikalui,o va butent ,kad sutvirtinti makijaza(krem-pudra) sulyginti veido spalva ir t.t. 4u.gif kad skaistesne oda atrodytu norisi smile.gif

aš tai myliu Mythic wub.gif Negaliu praeit pro veidrodį nepasižiūrėjusi ir nepasigrožėjusi savim wub.gif Beige man nepatiko dėl blizgučių - Mythic'uose jie tokie mikroskopiniai ax.gif
Atsakyti