Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

Kai turejau presuotus meteoritus tepdavau su artdeco kabuki sepeteliu, kai isigijau rutulinius tepu su erdesos sepeteliu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 03 14, 10:41)
man pvz. asmeniskai irgi TBS face and body sepetelis visiskai nepatinka, zymiai geriau nuo egipto zemes sepetelis, nu bet cia kiekvienai savo reikia atsirinkti smile.gif


O man tas egipto zemes sepetelis labai siurkstus - sujautrina oda labai, tai nepatiko. Ir negraziai tepa. ax.gif

QUOTE(Sulima_ma @ 2009 03 14, 11:32)
Douglase 109 lt, dar viena sepeti rode is Shiseido is voveres plauku, bet tokio svelnumo  wub.gif  bet kainyte tai 235 lt  biggrin.gif


Na geras sepetelis tarnaus labai ilgai, tai investuot i ji galima (jei geresniu ir pigesniu neatrandat) wink.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 03 14, 15:57)
O man tas egipto zemes sepetelis labai siurkstus - sujautrina oda labai, tai nepatiko. Ir negraziai tepa.  ax.gif
Na geras sepetelis tarnaus labai ilgai, tai investuot i ji galima (jei geresniu ir pigesniu neatrandat) wink.gif


na tas Dior tai visai isigyciau, daba tai irgi su erdesos tepu, bet kazkaip nepatinka..jis geriau tinka ez smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 03 14, 09:41)
man pvz. asmeniskai irgi TBS face and body sepetelis visiskai nepatinka, zymiai geriau nuo egipto zemes sepetelis, nu bet cia kiekvienai savo reikia atsirinkti smile.gif


man nuo egipto zemes sepeteliai - didziausias turetas blogis, veida bruzino kaip tarka bash.gif
Atsakyti
ok snekam mergaites toliau apie meteoritus, apie kosmetinius sepetukus yra jau temele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 03 16, 09:06)
ok snekam mergaites toliau apie meteoritus, apie kosmetinius sepetukus yra jau temele  ax.gif


snekam snekam apie rutuliukus 4u.gif
mane jau kelis kartus darbe pagyre, kad veidukas graziai sveikai atrodo, tai cia su mano naujai isigytais mythic, esu labai patenkinta kad pirkau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2009 03 16, 23:26)
snekam snekam apie rutuliukus 4u.gif
mane jau kelis kartus darbe pagyre, kad veidukas graziai sveikai atrodo, tai cia su mano naujai isigytais mythic, esu labai patenkinta kad pirkau wub.gif


aha ir man tas pats buvo, kaip nusipirkau gryzau namo pasidariau kaip priklauso makiaza ir meteoritais pasiteplioju ***** ziuriu nera rezultato nusiminiau galvojau jezau tiek litu i bala, bet atvare drauge snekam ji ziuri ir sako: ka cia veidui pasidarei kad jis toks "gyvas-skaistus" ai sakau krempudra pasitepiau, ji sako cia ne krempudra cia kazka daugiau pasidarei, na tada ir pasakiau kad meteoritai, tai ta is paskos nuleke ir nusipirko rutuliukus i kristiana
esu labai patenkinta 4u.gif zadu dar ateityje beige rutuliukus nusipirkti
Atsakyti
na o as siandien gavau "ciela"poka beige meteoritu ax.gif pora kart turejau po trecdali,o dabar visa pakuote nusipirkau tai galiu pasakyt kad ner ka lygint rolleyes.gif zymiai daugiau iskart uzsitepa,nereikia tiek daug kartu per burbuliukus bruzint kaip reikedavo i trecdali ax.gif is pradziu masciau gal kam trecdali parduot bet vis tik nusprendziau sau viska pasilikt nes labai jau "einami "jie pas mane biggrin.gif
Atsakyti
Na o as db vis neapsisprendziu ar man isigyti presuotus ar rutuliukus mythicus? blush2.gif g.gif siaip esu turejusi beige bei pinkus presuotus tai ner ko lyginti su rutuliukais presuoti graziau ant veidelio atrodo bet stai teko cia pasiskaitineti kad presuoti mythic kaip paprasta pudra atrodo jokio spindesio blink.gif tai db ir pasimeciau ax.gif
Atsakyti
Ooo aš ir laaabai džiaugiuosi Mythic rutuliukais wub.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu Mythic rutuliukus, tai jie man labai patinka. O va Beige man labiau patinka presuoti.
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 03 17, 15:23)
na o as siandien gavau "ciela"poka beige meteoritu  ax.gif pora kart turejau po trecdali,o dabar visa pakuote nusipirkau tai galiu pasakyt kad ner ka lygint  rolleyes.gif zymiai daugiau iskart uzsitepa,nereikia tiek daug kartu per burbuliukus bruzint kaip reikedavo i trecdali  ax.gif is pradziu masciau gal kam trecdali parduot bet vis tik nusprendziau sau viska pasilikt nes labai jau "einami "jie pas mane  biggrin.gif


Vat delto as ir nesuprasdavau, kam kitos forumietes parduoda puse, o kaip ten juos padalinti isskaiciuoti, juk toj dezutej nefontanai tu rutuliuku ir susinaudos jie kazkada gal po metu gal iilgiau bet man kaip tik ir fainai kad ju daug yra dezutej wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 03 17, 16:43)
Na o as db vis neapsisprendziu ar man isigyti presuotus ar rutuliukus mythicus? blush2.gif  g.gif  siaip esu turejusi beige bei pinkus presuotus tai ner ko lyginti su rutuliukais presuoti graziau ant veidelio atrodo bet stai teko cia pasiskaitineti kad presuoti mythic kaip paprasta pudra atrodo jokio spindesio blink.gif  tai db ir pasimeciau ax.gif


As pirkciau rutuliukus, man presuoti ir susinaudojo greitai ir svytejimo tokio neduodavo, o kaip sakei, kad jau ir tokius ir tokius presuotus turejai tai tikrai gal verta kokius rutulinius isigyti mirksiukas.gif
Atsakyti