Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE
Finna Paskelbta Šiandien, 18:16
  QUOTE(Manija69 @ 2009 03 12, 17:14)
Smalsumas nugalėjo  Pabandžiau Mythic Kristianoje,visai patiko,tai nusipirkau






Rutulinius ar presuotus?
Iš tų meteoritų, kuriuos esu turėjus (Mythic, Beige ir Pink), Mythic mano mylimiausi 

Rutulinius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 12, 18:14)
Smalsumas nugalėjo lotuliukas.gif Pabandžiau Mythic Kristianoje,visai patiko,tai nusipirkau wub.gif


Man panasiai buvo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE
egluziukas Paskelbta Šiandien, 20:04
  QUOTE(Manija69 @ 2009 03 12, 18:14)
Smalsumas nugalėjo  Pabandžiau Mythic Kristianoje,visai patiko,tai nusipirkau






Man panasiai buvo 



O resultatu patenkinta? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 12, 21:26)
O resultatu patenkinta? drinks_cheers.gif


Manau kad taip, per daug nesviecia tas veidas, bet tikrai atrodo skaistesnis, man tikrai geriau nei kai turejau presuotus beige smile.gif Zinai tie ivairus violetiniai, zalsvi , gelsvi ir dar visokie kitokie rutuliai ir paskaistina veideli wub.gif
Atsakyti
QUOTE
egluziukas Paskelbta Šiandien, 21:33
  QUOTE(Manija69 @ 2009 03 12, 21:26)
O resultatu patenkinta?






Manau kad taip, per daug nesviecia tas veidas, bet tikrai atrodo skaistesnis, man tikrai geriau nei kai turejau presuotus beige  Zinai tie ivairus violetiniai, zalsvi , gelsvi ir dar visokie kitokie rutuliai ir paskaistina veideli 

Superb thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
o koki sepeti naudojat meteoritams?? koks geriausias butu?? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulima_ma: 13 kovo 2009 - 19:18
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 03 13, 20:17)
o koki sepeti naudojat meteoritams?? koks geriausias butu??  unsure.gif


Kalbeta apie tai ne karta - daugeliui (tame tarpe ir man) pats megiamiausias yra TBS 'face&body'.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 03 13, 20:20)
Kalbeta apie tai ne karta - daugeliui (tame tarpe ir man) pats megiamiausias yra TBS 'face&body'.


kalbeta tai kalbeta, o ar toks Dior'o tiktu meteoritams, nes sias Douglase isreklamavo man kad atseit geras butu smile.gif
Sepetis
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 03 13, 20:20)
Kalbeta apie tai ne karta - daugeliui (tame tarpe ir man) pats megiamiausias yra TBS 'face&body'.



Man nepatinka TBS, perdaug koncentruotas, norisi kazkuo lengvesnio... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 03 13, 22:51)
kalbeta tai kalbeta, o ar toks Dior'o tiktu meteoritams, nes sias Douglase isreklamavo man kad atseit geras butu  smile.gif
Sepetis


Manau tiktu - tokio tipo tinka pudroms, skaistalams, bronzatui. Zinau kai kas megsta ir Guerlain sepeteli. Manau ir kabuki tam reikalui turetu tikt.

QUOTE(Desert @ 2009 03 13, 23:55)
Man nepatinka TBS, perdaug koncentruotas, norisi kazkuo lengvesnio...  ax.gif


AS turiu 2: vienas kazkur vasara pirktas, tai man pakankamai prasiskleides, o kitas neseniai pirktas, tai juo ir maziau dazyta, tai dar toks koncentruotas - bet man abeji gerai paima meteoritus.
Papildyta:
Del sepeteliu, dar man bandzius meteoritams Smashbox #19, bet man jis kazkaip truputi nelygiai padengia - per minkstas pasirode.

O va sie Sephoros patiko - juodu koteliu net labiau (nors siaip beveik tokie patys), o ir kainyte beveik 10$ pigesne. thumbup.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 03 13, 22:20)
Kalbeta apie tai ne karta - daugeliui (tame tarpe ir man) pats megiamiausias yra TBS 'face&body'.

man pvz. asmeniskai irgi TBS face and body sepetelis visiskai nepatinka, zymiai geriau nuo egipto zemes sepetelis, nu bet cia kiekvienai savo reikia atsirinkti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 03 13, 23:51)
kalbeta tai kalbeta, o ar toks Dior'o tiktu meteoritams, nes sias Douglase isreklamavo man kad atseit geras butu  smile.gif
Sepetis

sakykit kokia kaina to DIORO sepetelio kaina, manau tas sepetukas super butu meteoritams
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 03 14, 09:41)
sakykit kokia kaina to DIORO sepetelio kaina, manau tas sepetukas super butu meteoritams


Douglase 109 lt, dar viena sepeti rode is Shiseido is voveres plauku, bet tokio svelnumo wub.gif bet kainyte tai 235 lt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulima_ma: 14 kovo 2009 - 10:35