Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

Labas visom gražuolėm wub.gif
Aš jau seniai rezgu mintį nusipirkt meteoritukus iš guerlain'o. Bet paskaičius šią temą neradau atsakymų į man "pasistojusius" klausimus biggrin.gif
Tai gal kuri galėtų mane apšviest blush2.gif
Noriu žinot,ar jais galima naudotis norint suteik atspalvį žandukams? Ar jie skirti tik užfiksuot kreminei pudrai? Ką duoda kiekviena iš tų trijų skirtingų spalvų(beige,pink ir mythic)? Ir kurie iš jų neblizgina veido,nes nenoriu aš to švytėjimo,jis man asocijuojasi su riebalinu veidu blush2.gif o man riebalų ant jo sočiai,mėgstu matinę odos išvaizdą.
Ir jei visos trys spalvos duoda lengvo blizgesiuko,tai kaži ar tada verta pirkt,nes manau liksiu nepatenkinta g.gif
Ačiū nepatingėjusiai papasakot plačiau wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2008 12 22, 20:19)
1. Noriu žinot,ar jais galima naudotis norint suteik atspalvį žandukams?
2. Ar jie skirti tik užfiksuot kreminei pudrai?
3. Ką duoda kiekviena iš tų trijų skirtingų spalvų(beige,pink ir mythic)?
4.  Ir kurie iš jų neblizgina veido,nes nenoriu aš to švytėjimo,jis man asocijuojasi su riebalinu veidu  blush2.gif  o man riebalų ant jo sočiai,mėgstu matinę odos išvaizdą.
5. Ir jei visos trys spalvos duoda lengvo blizgesiuko,tai kaži ar tada verta pirkt,nes manau liksiu nepatenkinta  g.gif

mėginsiu atsakyt iš savo varpinės biggrin.gif

1. Išėmus tamsiausiu rutuliukus iš Beige arba rožinius iš Mythic galima naudot kaip skaistalus.
2. Paskirtis lyg ir ne ta, bet kad užfiksuoja puikiai, tai tikrai thumbup.gif
3. Beige skaistina, suteikia šiltą atspalvį, Mythic suteikia šaltą atspalvį, apie Pink negaliu nieko pasakyt blush2.gif
4. Mythic man visai jokio blizgesio neduoda. Man kaip tik neleidžia riebaluotis veidui thumbup.gif net jei būna įtempa diena, tenka daug prakaituoti, veidas nuo prakaito visiškai neblizga ir neraudonuoja thumbup.gif
5. Turbūt geriausia būtų nueiti į Kristianą ir pasimėginti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2008 12 22, 21:19)
Labas visom gražuolėm  wub.gif
Aš jau seniai rezgu mintį nusipirkt meteoritukus iš guerlain'o. Bet paskaičius šią temą neradau atsakymų į man "pasistojusius" klausimus  biggrin.gif
Tai gal kuri galėtų mane apšviest blush2.gif
Noriu žinot,ar jais galima naudotis norint suteik atspalvį žandukams? Ar jie skirti tik užfiksuot kreminei pudrai? Ką duoda kiekviena iš tų trijų skirtingų spalvų(beige,pink ir mythic)? Ir kurie iš jų neblizgina veido,nes nenoriu aš to švytėjimo,jis man asocijuojasi su riebalinu veidu  blush2.gif  o man riebalų ant jo sočiai,mėgstu matinę odos išvaizdą.
Ir jei visos trys spalvos duoda lengvo blizgesiuko,tai kaži ar tada verta pirkt,nes manau liksiu nepatenkinta  g.gif
Ačiū nepatingėjusiai papasakot plačiau  wub.gif  4u.gif

Meteoritai suteikia veiduo sveiko spindesio, savotisko svytejimo, bet tikrai neriebina odos schmoll.gif kaip jau rase Baltija, labai gerai netgi uztvirtina makiaza thumbup.gif
Zandukams atspalvio jie nesuteikia, bent jau man ax.gif as naudoju mineraline pudryte, tada tepu meteoritus, ir guerlaino boosteri skruostukams , dar dior shimmerio uzbraukiu ant skruostu biggrin.gif o jei kur einu vakare tai vietoj dior shimmerio guerlain eliksyra wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima77: 22 gruodžio 2008 - 20:47
QUOTE(Baltija @ 2008 12 22, 21:30)
mėginsiu atsakyt iš savo varpinės biggrin.gif

QUOTE(sima77 @ 2008 12 22, 21:42)
Meteoritai suteikia veiduo sveiko spindesio, savotisko svytejimo, bet tikrai neriebina odos schmoll.gif kaip jau rase Baltija, labai gerai netgi uztvirtina makiaza thumbup.gif

Širdingai ačiū,mergutės ax.gif
Vaišinu,kad nelikčiau skolinga už patarimus biggrin.gif 4u.gif
user posted image

Vadinas mano poreikiams labiausiai tinkami bus mythic ax.gif
O į Kristianą gal ir būtų gerai nueit,bet kad ten toookia vilkų gauja persekioja doh.gif Tada man visos mintys užsiblokuoja ir nebežinau ko atėjau,o dar tie žvilgsniai nuo galvos iki kojų-užmuša vietoj doh.gif
Atsakyti
NORIKA, spalvyte skruostams suteikia pink fresh rutuliukai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 12 22, 23:04)
NORIKA, spalvyte skruostams suteikia pink fresh rutuliukai  drinks_cheers.gif

aciuks.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2008 12 22, 21:49)
O į Kristianą gal ir būtų gerai nueit,bet kad ten toookia vilkų gauja persekioja  doh.gif  Tada man visos mintys užsiblokuoja ir nebežinau ko atėjau,o dar tie žvilgsniai nuo galvos iki kojų-užmuša vietoj  doh.gif

visiskai sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Free2fly @ 2008 12 22, 17:54)
Beje, gal žinote ar Lietuvoje galima kur nors rasti Catrice Exotica perliukus? Va tokius wub.gif


Man jie į Guerlaino Pucci panašūs rolleyes.gif nors irgi manau sunkoka jau rast as mus
Atsakyti
mergaites, o kaip sumaisot Mythic su Beige... ka gaunat? 4u.gif
Atsakyti
Nutariau ir aš šiandien pas jus užsukti. Buvau Klalėdinėj šventėj, parėjusi pasižiūrėjau nuotraukas, veidas toks ...kaip pasakyti "be cinkelio, be akcento" lygus, patepliotas Chaneliu, bet man gražu, kai paryškinami šiek tiek skruostikauliai, kažkas panašaus...anksčiau esu turėjusi TBS bronzinius perliukus, tai jie man buvo tamsoki...galvoju gal Guerlaino meteoritus pabandyti, bet neįsivaizduoju kokią spalvą g.gif
mačiau, kad būna pirkti rinkinukais us trijomis mini guerlaino meteoritų dėžutėmis, čia išparduotuvėje mačiau...o kur galima jų įsigyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 12 23, 19:16)
Nutariau ir aš šiandien pas jus užsukti. Buvau Klalėdinėj šventėj, parėjusi pasižiūrėjau nuotraukas, veidas toks ...kaip pasakyti "be cinkelio, be akcento" lygus, patepliotas Chaneliu, bet man gražu, kai paryškinami šiek tiek skruostikauliai, kažkas panašaus...anksčiau esu turėjusi TBS bronzinius perliukus, tai jie man buvo tamsoki...galvoju gal Guerlaino meteoritus pabandyti, bet neįsivaizduoju kokią spalvą g.gif
mačiau, kad būna pirkti rinkinukais us trijomis mini guerlaino meteoritų dėžutėmis, čia išparduotuvėje mačiau...o kur galima jų įsigyti?  g.gif

Aš ebay.co.uk mačiau,irgi užkliuvo,bet kad paskaičiavus kaina gaunasi 200Lt(dar dėžutėj yra šepetukas ir kaip dovaną 3ml tušą įmeta) man vistiek pasirodė liabai brungiai schmoll.gif

O aš buvau šiandien Kristėj,tai nusprendžiau kokią spalvą imsiu - ogi rusvus smile.gif Manau mano odai bus pats tas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2008 12 23, 18:49)
O aš buvau šiandien Kristėj,tai nusprendžiau kokią spalvą imsiu - ogi rusvus  smile.gif Manau mano odai bus pats tas  rolleyes.gif

čia ...pink kažkokie? g.gif
Atsakyti