Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(ESLAUDA @ 2009 03 11, 14:10)
Man Mythic patys megiamiausi  wub.gif  Paskaistina labiausiai is visu meteoritu.
Rutuliniai  Beige patys nemegiamiausi  schmoll.gif

gal esi turejusi ir presuotus Mythicus? galetum palyginti kurie geriau skaistina presuoti ar rutuliukai? 4u.gif
Atsakyti
O jūs kokius skaistalus ar ką ant Mythic tepat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 11, 17:54)
O jūs kokius skaistalus ar ką ant Mythic tepat? 4u.gif

as asmeniskai tai pacius meteoritus kaip skaistalus naudoju t.y. krempudra. egipto zeme ir ant pabaigos meteoritais pamodeliuoju tas vietas kur labiausiai norisi tai kaip pvz. tepu ant kaktos T zonos ir ant skruostu gausiau uztepu ir viskas ok
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 11, 16:54)
O jūs kokius skaistalus ar ką ant Mythic tepat? 4u.gif


As tepu skaistalus dar ant mythic, bet jei tureciau pinc meteoritus tai turbut ir skaistalu nereiketu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 11, 17:54)
O jūs kokius skaistalus ar ką ant Mythic tepat? 4u.gif

krempudra-meteoritai-skaistalai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 11, 15:54)
O jūs kokius skaistalus ar ką ant Mythic tepat? 4u.gif



butinai mirksiukas.gif
Atsakyti
Uzsisakiau presuotus Beige meteoritus, dabar lauksim kol ateis ir tada jau bandysim, ziuresiu ar labiau patiks uz Beige rutuliukus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2009 03 12, 13:29)
Uzsisakiau presuotus Beige meteoritus, dabar lauksim kol ateis ir tada jau bandysim, ziuresiu ar labiau patiks uz Beige rutuliukus  bigsmile.gif


Man Beige presuoti patiko labiau nei rutuliniai, nes rutuliukuose blizgučiai per dideli doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 12 kovo 2009 - 14:03
QUOTE(Finna @ 2009 03 12, 14:03)
Man Beige presuoti patiko labiau nei rutuliniai, nes rutuliukuose blizgučiai per dideli doh.gif




Tikrai tie blizguciai nera dideli... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2009 03 12, 15:44)
Tikrai tie blizguciai nera dideli...  schmoll.gif


Man per dideli ax.gif Dieną pasitepus su Beige rutuliniais labai blizganti jaučiuos doh.gif
Atsakyti
Smalsumas nugalėjo lotuliukas.gif Pabandžiau Mythic Kristianoje,visai patiko,tai nusipirkau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 12, 17:14)
Smalsumas nugalėjo lotuliukas.gif Pabandžiau Mythic Kristianoje,visai patiko,tai nusipirkau wub.gif


Rutulinius ar presuotus?
Iš tų meteoritų, kuriuos esu turėjus (Mythic, Beige ir Pink), Mythic mano mylimiausi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 12 kovo 2009 - 17:17