Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

Kuriam laikui, jums uztenka meteoritu, naudojant juos kasdien ? g.gif
Atsakyti
ką tik nusipirkau savo pirmuosius meteoritus biggrin.gif pirkau presuotus mythic is tos pearl kolecijos biggrin.gif
na ką... pasitepiau... kvepia skaniai, o visa kita... hmm, matyt,per daug didelio wow tikėjausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2009 03 10, 18:05)
ką tik nusipirkau savo pirmuosius meteoritus  biggrin.gif  pirkau presuotus mythic is tos pearl kolecijos  biggrin.gif 
na ką... pasitepiau... kvepia skaniai, o visa kita... hmm, matyt,per daug didelio wow tikėjausi  biggrin.gif


man irgi taip buvo su mythic ax.gif tikejausi kazko tooookiooooo unsure.gif
o va siandien gavau beige, tai man jie daug labiau patinka. aisku wow nera, bet veidas kaip aukso dulkem nusetas wub.gif grazu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE
mimoza:) Paskelbta Šiandien, 17:13
  QUOTE(Madam Butterfly @ 2009 03 10, 18:05)
ką tik nusipirkau savo pirmuosius meteoritus    pirkau presuotus mythic is tos pearl kolecijos   
na ką... pasitepiau... kvepia skaniai, o visa kita... hmm, matyt,per daug didelio wow tikėjausi 






man irgi taip buvo su mythic  tikejausi kazko tooookiooooo 
o va siandien gavau beige, tai man jie daug labiau patinka. aisku wow nera, bet veidas kaip aukso dulkem nusetas  grazu 

Gal gali palyginti ką daro veidukui Mythic ir ką Beige? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 10, 21:07)
Gal gali palyginti ką daro veidukui Mythic ir ką Beige? 4u.gif


tai va, kad mythic man nieko nedare doh.gif tik baltesni veideli padarydavo ax.gif o vat beige toki sveika vos auksini gelsvuma duoda, skaistuma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 03 10, 22:36)
tai va, kad mythic man nieko nedare doh.gif  tik baltesni veideli padarydavo ax.gif  o vat beige toki sveika vos auksini gelsvuma duoda, skaistuma smile.gif

O man kaip tik mythic labiau paskaistina ir matosi nei beige doh.gif Man atrodo kad cia daug kas ir nuo odos priklauso g.gif
Papildyta:
QUOTE(Pikciurna_ @ 2009 03 10, 13:09)
Kuriam laikui, jums uztenka meteoritu, naudojant juos kasdien ?  g.gif

Tai kad gal dar nei viena iki galo ir nesunaudojo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florena: 10 kovo 2009 - 22:20
QUOTE(Florena @ 2009 03 10, 23:22)
O man kaip tik mythic labiau paskaistina ir matosi nei beige doh.gif Man atrodo kad cia daug kas ir nuo odos priklauso g.gif


Butent nuo odos ir priklauso: as baltaode, bet 'mythic' man nedave skaistumo, aisku ir nenubalino. O 'beige' toki lengva idegi dave.
Atsakyti
Taip ydomiai,kitos giria Mythic,kad paskaistina pabalina,bet iš tikro atrodo,kad jis nieko nedaro.Aš tik su pirštais jį esu patepliojus,tai pirštai pabalo,lyg nuo baltos kreidos.Gal tai greičiau norėjimas turėti rutuliukus nei jų kokio nors efekto buvimas g.gif Turėjau PINK viskas atrodo gražu,bet beveik nenaudojau.... ax.gif Tai vis dar pačiai norisi kitus išbandyti,bet nenusprendžiu ar labai jie reikalingi,jeigu vėl tik lentynėlėje bus padėti.Iš aprašymų gundausi,bet kartais atsiliepimai neutralūs,tai tada ir suabejoju doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 03 11, 03:01)
Butent nuo odos ir priklauso: as baltaode, bet 'mythic' man nedave skaistumo, aisku ir nenubalino. O 'beige' toki lengva idegi dave.


drinks_cheers.gif: ir man tas pats. as irgi esu baltaode, tai mythic man nedave jokio skaitumo, o va beige visai kas kita rolleyes.gif
Atsakyti
nesuprantu kaip jus nematote mystich meteoritu efekto g.gif nu aisku tenais nera dydelis stebuklas bet tikrai efektas yra, mano oda nei ruda nei balta na tipine lietuvaite, taigi pasitepu pudra egipto zemes vos vos ir ant galo meteoritai, na efektas:skastus, lygus veidas pries saule zeri skruostai kur buna labiau patepta zodziu viskas super smile.gif
beja cia forume kazkada kazkas minejo kad butent mystich meteoritu variantas prisitaiko prie odos (vien del to kad ten kelios spalvos rutuliuku ir kiekviena atlieka savo paskirti) taigi sie meteoritai pasitepus palaipsniui prisitaiko prie odos ir buna viskas ok.
svarbiausiai mano manimu efektas yra tas, kad veidas atrodo idealiai ir tai pastebeja zmones nesupranta ar cia naturaliai esi is prigimties grazi ar su kazkieno pagalba pasitobulinai rolleyes.gif taigi bukim zavios ir nepakartojamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florena @ 2009 03 10, 23:22)
O man kaip tik mythic labiau paskaistina ir matosi nei beige doh.gif Man atrodo kad cia daug kas ir nuo odos priklauso g.gif


Man Mythic patys megiamiausi wub.gif Paskaistina labiausiai is visu meteoritu.
Rutuliniai Beige patys nemegiamiausi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 11 kovo 2009 - 13:10
QUOTE(Pikciurna_ @ 2009 03 10, 12:09)
Kuriam laikui, jums uztenka meteoritu, naudojant juos kasdien ?  g.gif


labai sunku pasakyt, nes rutuliukai labai skirtingai "nusivalgo" smile.gif aš senuosius bėriau į naujuosius ax.gif
Mythic'ų jau antrą dežutę pirkau ax.gif

man irgi Beige nelabai. Buvo laikas, kai buvau lb tamsios odos, man Mythic vis tiek tiko, nubalindavo aišku, bet paskui prisitaikydavo prie odos ir visas grožis pasirodydavo rolleyes.gif
Atsakyti