Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(myth @ 2009 03 06, 22:24)
ir man mythic patinka. Pradėjus naudoti mythic, nebenaudoju nei kreminės pudros, nei jokių bronzantų... ir ne vienas žmogus jau pastebėjo, kad veidas toks švytintis, gaivus, kažkoks "kitoks"  bigsmile.gif


As vakar isigijau mythic, lauziaus lauziaus parduotuvej ir paemiaus siuos grazuolius wub.gif , beige neemiau, nes tureaju presuotus, pink man pasitepus veidas labai jau ruzavas pasidare, todel emiau mythic, dabar lauksiu to isgirtojo rezultato, tikiuosi suteiks veidukui svytejimo, nieko daugiau is ju ir nesitikiu, jei busiu labai jau isgrazejus ir pagirta butinai parasysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2009 03 07, 23:17)
As vakar isigijau mythic, lauziaus lauziaus parduotuvej ir paemiaus siuos grazuolius  wub.gif , beige neemiau, nes tureaju presuotus, pink man pasitepus veidas labai jau ruzavas pasidare, todel emiau mythic, dabar lauksiu to isgirtojo rezultato, tikiuosi suteiks veidukui svytejimo, nieko daugiau is ju ir nesitikiu, jei busiu labai jau isgrazejus ir pagirta butinai parasysiu biggrin.gif


tikiuos, kad tiks ir patiks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE
egluziukas Paskelbta Vakar, 23:17
  QUOTE(myth @ 2009 03 06, 22:24)
ir man mythic patinka. Pradėjus naudoti mythic, nebenaudoju nei kreminės pudros, nei jokių bronzantų... ir ne vienas žmogus jau pastebėjo, kad veidas toks švytintis, gaivus, kažkoks "kitoks" 






As vakar isigijau mythic, lauziaus lauziaus parduotuvej ir paemiaus siuos grazuolius  , beige neemiau, nes tureaju presuotus, pink man pasitepus veidas labai jau ruzavas pasidare, todel emiau mythic, dabar lauksiu to isgirtojo rezultato, tikiuosi suteiks veidukui svytejimo, nieko daugiau is ju ir nesitikiu, jei busiu labai jau isgrazejus ir pagirta butinai parasysiu 


Kiek mokėjai,jei nepaslaptis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 03 08, 11:51)
Kiek mokėjai,jei nepaslaptis? 4u.gif


Pirkau Kauno akropoly, mokejau 155Lt smile.gif nepigu, bet zinant kad ilgai neisnaudosiu tai tikrai apsimoka, manau rutuliai ilgiau naudojasi, nei presuoti meteoritai, nes as pati kai pradejau naudoti presuotus, jau po kokio men. pats violetinis viduriukas isinaudojo, aisku tepiausi jais kasdiena (cia kalbu apie beige ten violetinis, mythic presuotuose zalias vidurys) ir siaip man jie nelabai jau ta skaistuma ir duodavo, aisku veiduka sulygindavo, is mythic tikiuosi daugiau blush2.gif
Atsakyti
4u.gif Pavyko man nusipirkti šiuos puikiuosius drugelinius rutuliukus clap.gif

user posted image
dabar laabai lauksiu kol gausiu juos, tada dažysiuos ir po to būtinai parašysiu kokie įspūdžiai ... flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2009 03 09, 09:03)
4u.gif Pavyko man nusipirkti šiuos puikiuosius drugelinius rutuliukus  clap.gif



kur pavyko??
Atsakyti
topsecret.gif Ebay didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2009 03 09, 12:59)

jei matysi kad vdruk tau ju visu perdauk tai jei sugalvotum kokia pusike parduoti labai prasau mane prisiminti kaip labai ju norincia blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 03 09, 17:47)
jei matysi kad vdruk tau ju visu perdauk tai jei sugalvotum kokia pusike parduoti labai prasau mane prisiminti kaip labai ju norincia blush2.gif  4u.gif


Ok. drinks_cheers.gif Jei ką, tai Jums - parašysiu į AŽ mirksiukas.gif
Bet jei laaaaaaaabai patiks, o tikiuosi, kad taip ir bus - tai tikrai nesidalinsiu.. blush-anim-cl.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 10 kovo 2009 - 08:13
QUOTE(egluziukas @ 2009 03 07, 23:17)
As vakar isigijau mythic, lauziaus lauziaus parduotuvej ir paemiaus siuos grazuolius  wub.gif , beige neemiau, nes tureaju presuotus, pink man pasitepus veidas labai jau ruzavas pasidare, todel emiau mythic, dabar lauksiu to isgirtojo rezultato, tikiuosi suteiks veidukui svytejimo, nieko daugiau is ju ir nesitikiu, jei busiu labai jau isgrazejus ir pagirta butinai parasysiu biggrin.gif

o tu Beige rutuliuku neturejai ? 4u.gif ne tau pardaviau ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2009 03 10, 08:13)
Ok. drinks_cheers.gif  Jei ką, tai Jums - parašysiu į AŽ  mirksiukas.gif
Bet jei laaaaaaaabai patiks, o tikiuosi, kad taip ir bus - tai tikrai nesidalinsiu.. blush-anim-cl.gif  lotuliukas.gif

kai pamatysit kiekį, manau atšoks fantazija visą kiekį sau pasilikt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 03 10, 11:02)
kai pamatysit kiekį, manau atšoks fantazija visą kiekį sau pasilikt  biggrin.gif


is kitos puses galetu mazesni kieki gaminti, ir uz mazesne kaina pardavineti...bet cia tik mano nuomone biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sulima_ma: 10 kovo 2009 - 11:40