Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(shopingas @ 2009 03 06, 02:15)
Tai gal reikejo atvirscius variantus tept wink.gif Arba tiesiog per mazai tepet. Ju reikia gerokai uzbruzint. Nors as baltaode, tai man beige efektas gana greit pasimatydavo, o va mythic bruzink kiek nori ir nieko.  schmoll.gif Meteoritus reikia atsirinkt pagal poreiki ir spalvyte wink.gif


Na bruzinom mes ten juos... Vat man kaip ir jums, mystic nieko absoliuciai nesimate. Gal ir nereikia man ju tuomet...
O jusu anksciau pasiulyta ekologiska mozaikine pudra panasu efekta i meteoritu suteikia? Kaina man jos labai priimtina, bet lyginant su meteoritais tai kyla abejoniu ar uz tikia kaina bus kazkas panasaus?
Atsakyti
SM isparduotuvej nudzioviau BEIGE tongue.gif
gerai tos atostogos, kai neini i darba, tai prie kompo sedi ir zvejoji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2009 03 06, 09:10)
O jusu anksciau pasiulyta ekologiska mozaikine pudra panasu efekta i meteoritu suteikia? Kaina man jos labai priimtina, bet lyginant su meteoritais tai kyla abejoniu ar uz tikia kaina bus kazkas panasaus?



laukiu as tos ekologiskos, ziuresiu, koks bus efektas bigsmile.gif man mythic, beje, patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 06, 16:12)
laukiu as tos ekologiskos, ziuresiu, koks bus efektas bigsmile.gif man mythic, beje, patinka rolleyes.gif


Oi butinai parasykite kaip poveikis, kokie pastebejimai, nes man jos beveik reikia, kaina palyginus su meteoritais nuostabi, o jei dar grazus veidukas po jos, tai tada tikrai jamsiu:)
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 06, 15:12)
laukiu as tos ekologiskos, ziuresiu, koks bus efektas bigsmile.gif man mythic, beje, patinka rolleyes.gif



charisma tu kokią spalvytę užsisakei? gali nuorodą įmest mirksiukas.gif
tokią ax.gif
user posted image
Physicians Formula Powder Palette Multi-Colored Face Powder, Bronzer
0.3 oz (9 g)
http://www.drugstore...UY-PLST-0-BRAND
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistukas: 06 kovo 2009 - 15:34
QUOTE(charisma @ 2009 03 06, 16:12)
laukiu as tos ekologiskos, ziuresiu, koks bus efektas bigsmile.gif man mythic, beje, patinka rolleyes.gif


ir man mythic patinka. Pradėjus naudoti mythic, nebenaudoju nei kreminės pudros, nei jokių bronzantų... ir ne vienas žmogus jau pastebėjo, kad veidas toks švytintis, gaivus, kažkoks "kitoks" bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 03 06, 21:24)
ir man mythic patinka. Pradėjus naudoti mythic, nebenaudoju nei kreminės pudros, nei jokių bronzantų... ir ne vienas žmogus jau pastebėjo, kad veidas toks švytintis, gaivus, kažkoks "kitoks"  bigsmile.gif



tu apie presuotus ar apie rutuliukus?
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2009 03 06, 10:10)
Na bruzinom mes ten juos... Vat man kaip ir jums, mystic nieko absoliuciai nesimate. Gal ir nereikia man ju tuomet...
O jusu anksciau pasiulyta ekologiska mozaikine pudra panasu efekta i meteoritu suteikia? Kaina man jos labai priimtina, bet lyginant su meteoritais tai kyla abejoniu ar uz tikia kaina bus kazkas panasaus?


Na sita 'Physician's formula'man skaistumo tikrai pridave - va ja tai maciau ant veiduko (ispudzius esu rasius neseniai temoje). Ne kainoj juk esme rezultato - firma cia paprasta, o ne labai garsi ir ne brangiose parduotuvese prekiaujama ja, tai ir kaina nuo to nedideja wink.gif Siaip jos produktai malonus naudot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2009 03 06, 15:29)
charisma tu kokią spalvytę užsisakei?



nea, paemiau va tokia:
user posted image
Papildyta:
QUOTE(eja @ 2009 03 06, 15:14)
Oi butinai parasykite kaip poveikis, kokie pastebejimai, nes man jos beveik reikia, kaina palyginus su meteoritais nuostabi, o jei dar grazus veidukas po jos, tai tada tikrai jamsiu:)



ok, kai gausiu - parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 06, 21:35)
nea, paemiau va tokia:
user posted image
Papildyta:
ok, kai gausiu - parasysiu mirksiukas.gif



aišku niu palauksim kai gausi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2009 03 06, 21:38)
aišku niu palauksim kai gausi  mirksiukas.gif  4u.gif



ok, parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2009 03 06, 22:30)
tu apie presuotus ar apie rutuliukus?


apie rutuliukus, presuotų dar nebandžiau smile.gif
Atsakyti