Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(shopingas @ 2009 03 05, 14:33)
Man atrodo, kad dabar jau reikia isvis paieskot kur juos nusipirkt, o ne tik pigiausiai wink.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 03 05, 15:09)
Jei kam aktualu, cia dar like drugeliu wink.gif Saks5thAvenue


Ačiū už info mirksiukas.gif Nes tikrai pasižiūrėjau, kad sunkiai jų kur berasi... g.gif


QUOTE(charisma @ 2009 03 05, 15:15)
lotuliukas.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


Ir kas Jus čia taip prajuokino? mastau.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 05 kovo 2009 - 15:26
QUOTE(shopingas @ 2009 03 05, 15:09)
Tai jums gal isvis netinka sausos birios priemones? Jos sausina oda, o jei jusiske ir taip sausa, tai dar labiau ja issausina ir todel tempia.
Papildyta:
Jei kam aktualu, cia dar like drugeliu wink.gif Saks5thAvenue

Maniškė mišri, bet tempia tas vietas kurios yra sausenės doh.gif bet kaip tada kompaktinė netempia g.gif noriu kažkaip prisijaukinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2009 03 05, 15:24)
Ir kas Jus čia taip prajuokino? mastau.gif  ax.gif  biggrin.gif



komentaras, kas gi daugiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma: 05 kovo 2009 - 15:35
As isandien netiketai iskeiciau drugelius i Gold'us (cia tik kosmetikos lentynelej toki keitima padariau) - vel naujai man jie pradejo patikt, toks gaivus veidukas ir naturalios psalvytes, neparudintas. Tik skruostukams drugelius tepiau. Tai man labai thumbup.gif Jauciu ateis man auksinuku periodas dabar...

QUOTE(Rasicka* @ 2009 03 05, 16:24)
Ir kas Jus čia taip prajuokino? mastau.gif  ax.gif  biggrin.gif


Manau juokinga pasirode tai, kad kazkas dar tikisi pigiau rast limituoto leidimo meteoritus (stebuklas yra rast uz paprasta kaina, nes kai kolekcija baigiasi, tai dziaugtis reikia perkant ir uz brangiau) - cia gi ne paprasti meteoritai. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 05 kovo 2009 - 15:37
QUOTE(shopingas @ 2009 03 05, 15:36)
Manau juokinga pasirode tai, kad kazkas dar tikisi pigiau rast limituoto leidimo meteoritus (stebuklas yra rast uz paprasta kaina, nes kai kolekcija baigiasi, tai dziaugtis reikia perkant ir uz brangiau) - cia gi ne paprasti meteoritai. wink.gif



aciu, parasei mano mintis (tik tingejau aiskinti ir rasyti irnesakyk.gif biggrin.gif
man su meteorais yra etapais: tai myliu mythic, po to is naujo isimyliu goldus, arba winterius, arba drugelius - nera taip, kad vienu metu myleciau kelis iskart biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Mano supratimu - paklausiau normalaus dalyko blush2.gif

Neesmė - jei galit atsakykit ar per tarpininkes užsisakinėjat ar pačios perkat iš USA? ax.gif
Nes kaip suprantu tai ta www.saksfifthavenue.com nesiunčia į LT ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2009 03 05, 16:06)
Neesmė - jei galit atsakykit ar per tarpininkes užsisakinėjat ar pačios perkat iš USA?  ax.gif



per tarpininkes ax.gif
Atsakyti
Gal labai Jums nenusibosiu, bet dar klausimas - radau Ebay - tai gaunasi ~260Lt. su parsiuntimu į LT - čia normali kaina? rolleyes.gif Klausiu nes neįsivaizuoju kiek jie šiaip kainuoja... blush2.gif Ačiū iš anksto už atsakymus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasicka*: 05 kovo 2009 - 16:38
lt jos kaina atrodo buvo 199 lt
Atsakyti
Pasitepem savaitgali Kristej meteroritus pabandymui su draugute, ji tepe beige, o as mystic, tai likom nepagavusios kampo -kame ju efektas, nes nepastebejom absoliuciai jokio , nei ji ant svaraus veido, nei as ant pudruoto, gal pakonsultuosit kodel cia taip, ar jie apskritai silpnai matomi...? Nes jokioskaistumo ar kazko pananasu nebuvo, draugutei tik veiduka paskui tempe... Gal kokie pasene ten jie?
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2009 03 05, 18:13)
Pasitepem savaitgali Kristej meteroritus pabandymui su draugute, ji tepe beige, o as mystic, tai likom nepagavusios kampo -kame ju efektas, nes nepastebejom absoliuciai jokio , nei ji ant svaraus veido, nei as ant pudruoto, gal pakonsultuosit kodel cia taip, ar jie apskritai silpnai matomi...? Nes jokioskaistumo ar kazko pananasu nebuvo, draugutei tik veiduka paskui tempe... Gal kokie pasene ten jie?


Tai gal reikejo atvirscius variantus tept wink.gif Arba tiesiog per mazai tepet. Ju reikia gerokai uzbruzint. Nors as baltaode, tai man beige efektas gana greit pasimatydavo, o va mythic bruzink kiek nori ir nieko. schmoll.gif Meteoritus reikia atsirinkt pagal poreiki ir spalvyte wink.gif
Atsakyti