Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(charisma @ 2009 03 04, 15:50)
gal ne taip supratai, beige i isparduotuve imeta tikrai daznai, atrodo ir dabar yra, o vat drugelius - labai retai ax.gif

taip supratau. galit imest nuoroda kur Beige dabar yra isparduotuvej?
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 03 05, 10:40)
taip supratau. galit imest nuoroda kur Beige dabar yra isparduotuvej?


Vakar tikrai buvo, bet juos rezervavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas... 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Nagi susigundžiau ir aš Guerlain Meteorites Butterfly Pearls įsigyti wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Gal išduosit kas nors paslaptį kur pigiausiai juos galima nusipirkti...? topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2009 03 05, 10:47)
Vakar tikrai buvo, bet juos rezervavo mirksiukas.gif

siaip as seku tema, dabar dar karta viska perziurejau, neradau skelbimo Beige ax.gif
o siaip tai taip pat buvau rasius, kad jei kartais ir atsiranda, tai iskart buna arba nupirkta arba rezervuota doh.gif todel speti pagauti sunkoka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 03 05, 13:57)
siaip as seku tema, dabar dar karta viska perziurejau, neradau skelbimo Beige  ax.gif
o siaip tai taip pat buvau rasius, kad jei kartais ir atsiranda, tai iskart buna arba nupirkta arba rezervuota  doh.gif todel speti pagauti sunkoka  unsure.gif


as irgi gaudau, bet nesiseka doh.gif
bet man mythic nelabai tiko, nes erzino oda unsure.gif jei nugriebsiu pirma ir man velgi netiks, tai zinosiu kam parduoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 03 05, 11:57)
siaip as seku tema, dabar dar karta viska perziurejau, neradau skelbimo Beige  ax.gif
o siaip tai taip pat buvau rasius, kad jei kartais ir atsiranda, tai iskart buna arba nupirkta arba rezervuota  doh.gif todel speti pagauti sunkoka  unsure.gif



Būna būna karts nuo karto mirksiukas.gif Ypač dalimis -po pusę dėžutės, tai vienu metu nemažai buvo. Aš pati forume buvau pirkusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 03 05, 12:00)
as irgi gaudau, bet nesiseka doh.gif
bet man mythic nelabai tiko, nes erzino oda unsure.gif  jei nugriebsiu pirma ir man velgi netiks, tai zinosiu kam parduoti biggrin.gif

drinks_cheers.gif jei ka, tai lauksiu 4u.gif
bet tikiuosi, kad jau tiks jei is tiesu nori 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 03 05, 12:00)
bet man mythic nelabai tiko, nes erzino oda unsure.gif  jei nugriebsiu pirma ir man velgi netiks, tai zinosiu kam parduoti biggrin.gif

Turiu beige, tai taip pat erzina odą, bet kolkas nedaug naudojau, viliuosiu kad pripras lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga&Liepa @ 2009 03 05, 15:14)
Turiu beige, tai taip pat erzina odą, bet kolkas nedaug naudojau, viliuosiu kad pripras  lotuliukas.gif


bet vistiek nelabai smagu, kai oda persti unsure.gif o jei dar nelabai efektas yra, tai isvis...
bent jau as su mythic stebuklo nesulaikiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasicka* @ 2009 03 05, 12:42)
Labukas... 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nagi susigundžiau ir aš Guerlain Meteorites Butterfly Pearls įsigyti  wub.gif  wub.gif  wub.gif
user posted image
Gal išduosit kas nors paslaptį kur pigiausiai juos galima nusipirkti...? topsecret.gif


Man atrodo, kad dabar jau reikia isvis paieskot kur juos nusipirkt, o ne tik pigiausiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 03 05, 13:55)
bet vistiek nelabai smagu, kai oda persti unsure.gif  o jei dar nelabai efektas yra, tai isvis...
bent jau as su mythic stebuklo nesulaikiau cool.gif

Stebuklo tai ne, bet tas blizgėjimas gražus smile.gif dar kai po krempudros užsitepu kompaktinės ir tada meteoritus tai odos taip netempia, bet jei iškart tai nelabai smagus jausmas schmoll.gif užtat užsimaniau dior, bet kaip merginos sako, nelabai jų rasi, sakau gal jis ne taip temptų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga&Liepa @ 2009 03 05, 15:41)
Stebuklo tai ne, bet tas blizgėjimas gražus  smile.gif dar kai po krempudros užsitepu kompaktinės ir tada meteoritus tai odos taip netempia, bet jei iškart tai nelabai smagus jausmas  schmoll.gif užtat užsimaniau dior, bet kaip merginos sako, nelabai jų rasi, sakau gal jis ne taip temptų  g.gif


Tai jums gal isvis netinka sausos birios priemones? Jos sausina oda, o jei jusiske ir taip sausa, tai dar labiau ja issausina ir todel tempia.
Papildyta:
Jei kam aktualu, cia dar like drugeliu wink.gif Saks5thAvenue
Atsakyti