Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(charisma @ 2009 03 02, 15:04)
lotuliukas.gif bet, zinok, va toks daiktas thumbup.gif mano mylimukai dabar wub.gif dirol.gif


poster_offtopic.gif
tai jau supratau irnesakyk.gif matau , kad nenustygsti vietoj ploja.gif
ir dar mane zarazini doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 01, 22:55)
shopingas, o koks ju poveikis tau? kaip laikosi? bigsmile.gif


Cia apie ta Physician's formula? Na man jie paskaistina veiduka, sulygina spalvytes (esu baltaode, bet efektas matosi, o su Guerlain gavosi snipstas, nes tepu tepu, o nieko nematyt-ir dar niekas aplink nemato doh.gif ).
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2009 03 02, 14:08)
poster_offtopic.gif
tai jau supratau irnesakyk.gif  matau , kad nenustygsti vietoj ploja.gif
ir dar mane zarazini doh.gif


tease.gif ka cia pazarazinsi -jeigu ju jau nebeliko bebe.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2009 03 02, 15:24)
Cia apie ta Physician's formula? Na man jie paskaistina veiduka, sulygina spalvytes (esu baltaode, bet efektas matosi, o su Guerlain gavosi snipstas, nes tepu tepu, o nieko nematyt-ir dar niekas aplink nemato doh.gif ).



tai jau laukiu savu, paziuresiu, kaip man su jais seksis draugauti bigsmile.gif
Atsakyti
Pasakykit, mielosios, kiek kainuoja Kristinoje meteoritai Guerlain Beige chic ?
Atsakyti
QUOTE(Tugras @ 2009 03 03, 21:05)
Pasakykit, mielosios, kiek kainuoja Kristinoje meteoritai Guerlain Beige chic ?

Jei neklystu tai kazkur 159lt. 4u.gif
Atsakyti
labas vakaras smile.gif

Turiu klausimą naudojančioms Guerlain Meteorites Butterfly Pearls: kokie atsiliepimai? Kokie skirtumai/panašumai su Mythic? [šituos turiu pati, tad galėčiau bent kažkiek sulyginti blush2.gif ] Galvoju, ar verta išbandyti.. ar geriau rinktis paprastus Beige g.gif [turiu išsirinkt dovaną, atsiųs iš užsienio.. bet pati neapsisprendžiu, ko labiau noriu doh.gif ]
user posted image
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 03 03, 20:54)
labas vakaras smile.gif

Turiu klausimą naudojančioms Guerlain Meteorites Butterfly Pearls: kokie atsiliepimai? Kokie skirtumai/panašumai su Mythic? [šituos turiu pati, tad galėčiau bent kažkiek sulyginti  blush2.gif  ] Galvoju, ar verta išbandyti.. ar geriau rinktis paprastus Beige  g.gif [turiu išsirinkt dovaną, atsiųs iš užsienio.. bet pati neapsisprendžiu, ko labiau noriu  doh.gif ]
user posted image


Šiaip tai Butterfly limituoti, tai siūlyčiau rinktis būtent juos. Turėjau Beige ir Butterfly, abu turi panašumų, bet pasilikau Butterfly. Beige galų gale bet kada galėsi nusipirkti, labai dažnai forume juos pardavinėja.
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 03 03, 20:54)
labas vakaras smile.gif

Turiu klausimą naudojančioms Guerlain Meteorites Butterfly Pearls: kokie atsiliepimai?



o as siulau netingeti ir pasinaudoti paieska, nes apie drugius buvo rasyta tikrai daug ir su visokiais palyginimais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 04, 00:33)
o as siulau netingeti ir pasinaudoti paieska, nes apie drugius buvo rasyta tikrai daug ir su visokiais palyginimais rolleyes.gif


skaičiau, ieškojau, radau.. ir ne tik šiame forume, tik norėjosi dar daugiau info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2009 03 03, 21:40)
Šiaip tai Butterfly  limituoti, tai siūlyčiau rinktis būtent juos. Turėjau Beige ir Butterfly, abu turi panašumų, bet pasilikau Butterfly. Beige galų gale bet kada galėsi nusipirkti, labai dažnai forume juos pardavinėja.

klystat tongue.gif pardavineja retai, o ir spet nupirkt sunku ax.gif jau gal menesi ieskau, vis nerandu..nera. buvo gal du kartus - nespejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 03 04, 13:10)
klystat  tongue.gif pardavineja retai, o ir spet nupirkt sunku  ax.gif jau gal menesi ieskau, vis nerandu..nera. buvo gal du kartus - nespejau  doh.gif



gal ne taip supratai, beige i isparduotuve imeta tikrai daznai, atrodo ir dabar yra, o vat drugelius - labai retai ax.gif
Atsakyti
Šiandien išbandžiau savo drugelius, pakolkas galiu pasakyti kad į beige labai panašūs
Atsakyti