Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(Vitulka @ 2009 02 26, 13:04)
kai veidą nuprausiat jums nelieka blizgučių ant veido?
man lieka, nors triskart tenka plaut  doh.gif tada man atrodo, kad prisideda prie spuogų atsiradimo, nes užkemša poras  doh.gif


Aš irgi pastebėjau, kad kartais lieka blizgučių ant veido doh.gif
Veidą valau pieneliu, po to toniku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2009 02 27, 19:06)
O kiek jie Kristianoje kainavo ir kiek kainuoja siustis is svetur ?
Beje, kaip suprantu tie drugeliai labai panasus i beige meteoritus ?  4u.gif

Pati turiu beige, tai dabar mastau, kad butu patogu tureti presuotus... Kazi kuriam laikui uztenka presuotu, naudojant juos kasdien...  g.gif


As pirkau Nordstrom.com savo laiku, tai mokejau 65$+5% taxai.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 02 27, 19:53)
Babor. Kosmetologė tokį rekomendavo. Aš galvojau, kad jų neįmanoma nuplaut  doh.gif  Atrodo nuplaunu, pavartau galvą prieš veidrodį ir matau kaip blizga ant veido maži blizgiukai.
nelabai suprantu, kam veidą valyt pieneliu, paskui dar praust prausikliu, šiaip prausiklis turėtš viską nuplaut be pienelio mastau.gif



bent jau aš pieneliu nuvalau makiažą, o prausikliu pašalinu jo likučius, 'riebumą', na ir šiaip oda švaresnė, gaivesnė būna.. ir užbaigiu toniku. Anksčiau ir aš be pienelio iškart prausikliu prausdavau veidą, bet efektas visai kitoks schmoll.gif žinoma, kiekvienos oda kitokia, tad mums pačioms geriau žinoti, kas labiausiai tinka smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 02 27, 20:52)
bent jau aš pieneliu nuvalau makiažą, o prausikliu pašalinu jo likučius, 'riebumą', na ir šiaip oda švaresnė, gaivesnė būna.. ir užbaigiu toniku. Anksčiau ir aš be pienelio iškart prausikliu prausdavau veidą, bet efektas visai kitoks  schmoll.gif  žinoma, kiekvienos oda kitokia, tad mums pačioms geriau žinoti, kas labiausiai tinka smile.gif  4u.gif


Kai labai uztinginiauju, tai nusivalau pieneliu, o po to toniku. Bet paprastai darau kaip jus: pienelis, prausiklis, tonikas. O blizguciu nei vienu atveju man nelieka.
Atsakyti
man užtenka tik prausikliu nusiprausti ir jokių blizgučių nelieka
Atsakyti
Esu labai patenkinta savaisiais presuotais beige, bet jie jau stipriai i pabaiga liko tik siaurutis ruozelis verysad.gif ir dabar neapsisprenziu ar imti vel presuotus ar pabandyti rutulinius beige g.gif
kazin ar yra koks skirtumas tarp ju, kuriuos pacios mergaites labiau megstat?
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2009 02 28, 17:42)
Esu labai patenkinta savaisiais presuotais beige, bet jie jau stipriai i pabaiga liko tik siaurutis ruozelis verysad.gif ir dabar neapsisprenziu ar imti vel presuotus ar pabandyti rutulinius beige g.gif
kazin ar yra koks skirtumas tarp ju, kuriuos pacios mergaites labiau megstat?


turėjau ir tuos ir tuos, man tai rutuliukai labiau prie širdies, skaistesnis veidukas nei su presuotais, bet presuoti mažiau blizga tai čia kam koks efektas patinka labiau.ir rutuliukai daug ilgiau naudojasi thumbup.gif man presuoti gan greitai baigėsi
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2009 02 28, 18:32)
turėjau ir tuos ir tuos, man tai rutuliukai labiau prie širdies, skaistesnis veidukas nei su presuotais, bet presuoti mažiau blizga tai čia kam koks efektas patinka labiau.ir rutuliukai daug ilgiau naudojasi  thumbup.gif  man presuoti gan greitai baigėsi



Tai va, as irgi labiau linkstu prie rutuliuku, norisi ir juos isbandyti wub.gif
Atsakyti
o gal kuri galite palygint Mythic rutuliukus su travel touch versija? va tokiais:
http://www.blog.make...avel-touch.html

nesenai is vienos forumietes isigijau- nu taip patinka wub.gif ir taip patogu- dienos metu is rankinuko gali issitraukt ir pasipudrint- labai gerai islaiko makijaza vietoj, ir siaip patinka viskas thumbup.gif bet galvoju kad sita daikciuka reiktu pasitaupyt ir pasilikt grynai kaip kelionini, rankinukini daikciuka, o kasdienai nusipirkt rutuliukus. bet vat domina, ar rutuliukai veikia taip pat, ir atrodo taip pat, ar skirias kazkas, gal daugiau blizguciu ir panasiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 02 28, 22:41)
o gal kuri galite palygint Mythic rutuliukus su travel touch versija? va tokiais:
http://www.blog.make...avel-touch.html

nesenai is vienos forumietes isigijau- nu taip patinka wub.gif  ir taip patogu- dienos metu is rankinuko gali issitraukt ir pasipudrint- labai gerai islaiko makijaza vietoj, ir siaip patinka viskas thumbup.gif  bet galvoju kad sita daikciuka reiktu pasitaupyt ir pasilikt grynai kaip kelionini, rankinukini daikciuka, o kasdienai nusipirkt rutuliukus. bet vat domina, ar rutuliukai veikia taip pat, ir atrodo taip pat, ar skirias kazkas, gal daugiau blizguciu ir panasiai g.gif


Man neatidaro jusu nuorodos, bet jei gerai pamenu, tai turejau butent 'mythic' kelionini varianta - vat su jais veidukas skaistesnis budavo, matydavosi kad kazkas daryta, o rutuliukai man visiskai nieko neduodavo.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 03 01, 00:54)
Man neatidaro jusu nuorodos, bet jei gerai pamenu, tai turejau butent 'mythic' kelionini varianta - vat su jais veidukas skaistesnis budavo, matydavosi kad kazkas daryta, o rutuliukai man visiskai nieko neduodavo.



tai kelioninis variantas ir yra tik "mythic'u". chmm... dabar net pasimeciau, gal reiks tada pasiziurinet isparduotuvej gal kas puse rutuliuku pardavines, gaila butu nusipirkt visa dezute, jei nepatiks rezultatas... tas travel touch tai tikras geris wub.gif as iki siol jokiu meteoritu nebandzius, tai buvau maloniai nustebinta- ypatingai patiko tai kad labai gerai sulaiko riebalavimasi odos ax.gif bet ten tik 7gramai, bijau kad ilgam neuzteks
Atsakyti
QUOTE(ne mama @ 2009 03 01, 01:40)
tai kelioninis variantas ir yra tik "mythic'u". chmm...  dabar net pasimeciau, gal reiks tada pasiziurinet isparduotuvej gal kas puse rutuliuku pardavines, gaila butu nusipirkt visa dezute, jei nepatiks rezultatas... tas travel touch tai tikras geris wub.gif  as iki siol jokiu meteoritu nebandzius, tai buvau maloniai nustebinta- ypatingai patiko tai kad labai gerai sulaiko riebalavimasi odos ax.gif  bet ten tik 7gramai, bijau kad ilgam neuzteks


As seniau turejau, bet pakuote kitokia buvo - dangtelis geltono metalo ir virsus meteoritu rastu spalvotu padarytas. Gal tiesiog senesnis variantas, bet tikrai atrodo 'mythic' buvo...
Atsakyti