Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

kai veidą nuprausiat jums nelieka blizgučių ant veido?
man lieka, nors triskart tenka plaut doh.gif tada man atrodo, kad prisideda prie spuogų atsiradimo, nes užkemša poras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 02 26, 14:04)
kai veidą nuprausiat jums nelieka blizgučių ant veido?
man lieka, nors triskart tenka plaut  doh.gif tada man atrodo, kad prisideda prie spuogų atsiradimo, nes užkemša poras  doh.gif


aš veidą pirmiausiai nuvalau pieneliu, tada nuprausiu su prausikliu ir galiausiau patepu toniku - oda tikrai švari būna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 02 26, 14:04)
kai veidą nuprausiat jums nelieka blizgučių ant veido?
man lieka, nors triskart tenka plaut  doh.gif tada man atrodo, kad prisideda prie spuogų atsiradimo, nes užkemša poras  doh.gif


As irgi valau pieneliu o paskui toniku.Blizguciu nelieka schmoll.gif

Sakykit mergaites o is ebay apsimoka ka nors pirkt.Paziurejau tuos presuotus beige tai gerokai pigesni.Tik nesupratau ten naujos ar panaudotos prekes buna g.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 02 26, 15:19)
As irgi valau pieneliu o paskui toniku.Blizguciu nelieka schmoll.gif

Sakykit mergaites o is ebay apsimoka ka nors pirkt.Paziurejau tuos presuotus beige tai gerokai pigesni.Tik nesupratau ten naujos ar panaudotos prekes buna g.gif


Visokiu prekiu buna, todel reiketu skaityt aprasyma. O jei pigiau pavyksta nusipirkt, tai aisku apsimoka wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 26 vasario 2009 - 15:16
QUOTE(Vitulka @ 2009 02 26, 13:04)
kai veidą nuprausiat jums nelieka blizgučių ant veido?
man lieka, nors triskart tenka plaut  doh.gif tada man atrodo, kad prisideda prie spuogų atsiradimo, nes užkemša poras  doh.gif



man veida gerai nuvalo mano priemone, bet vat akiu makiazo valiklis nenuvalo blizgiu seseliu, lieka blizguciu bash.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 02 26, 02:01)
As turiu ir buvo mylimiausi iki drugeliu (dabar drugeliai ant staliuko isimti,tai jais dazniau ir dazausi). Bet patinka abeji vienodai. smile.gif


bet ju nera Kristianoj pirkt? g.gif reiktu uzsisakinet?Kristianoj maciau tik vienos rusies meteoritus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geisha @ 2009 02 27, 12:02)
bet ju nera Kristianoj pirkt? g.gif reiktu uzsisakinet?Kristianoj maciau tik vienos rusies meteoritus 4u.gif


kristianoj drugiai ispirkti buvo dar iki kaledu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 27, 16:33)
kristianoj drugiai ispirkti buvo dar iki kaledu rolleyes.gif



O kiek jie Kristianoje kainavo ir kiek kainuoja siustis is svetur ?
Beje, kaip suprantu tie drugeliai labai panasus i beige meteoritus ? 4u.gif

Pati turiu beige, tai dabar mastau, kad butu patogu tureti presuotus... Kazi kuriam laikui uztenka presuotu, naudojant juos kasdien... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikciurna_ @ 2009 02 27, 18:06)
O kiek jie Kristianoje kainavo ir kiek kainuoja siustis is svetur ?
Beje, kaip suprantu tie drugeliai labai panasus i beige meteoritus ?  4u.gif


atrodo 199, tiksliai jau neprisimenu, o kiek kainuos svetur - pagooglink ir surasi, nzn, is kur siusies biggrin.gif
visiskai nepanasus i beige schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 27, 18:16)
atrodo 199, tiksliai jau neprisimenu, o kiek kainuos svetur - pagooglink ir surasi, nzn, is kur siusies biggrin.gif
visiskai nepanasus i beige schmoll.gif




O as galvojau pagal spalvu palete, bus panasus i juos... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikciurna_: 27 vasario 2009 - 18:26
QUOTE(Vitulka @ 2009 02 26, 13:04)
kai veidą nuprausiat jums nelieka blizgučių ant veido?
man lieka, nors triskart tenka plaut  doh.gif tada man atrodo, kad prisideda prie spuogų atsiradimo, nes užkemša poras  doh.gif

Man nelieka, o koki prausikli naudoji?
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 02 27, 18:43)
Man nelieka, o koki prausikli naudoji?

Babor. Kosmetologė tokį rekomendavo. Aš galvojau, kad jų neįmanoma nuplaut doh.gif Atrodo nuplaunu, pavartau galvą prieš veidrodį ir matau kaip blizga ant veido maži blizgiukai.
nelabai suprantu, kam veidą valyt pieneliu, paskui dar praust prausikliu, šiaip prausiklis turėtš viską nuplaut be pienelio mastau.gif

Pikciurna, o Beige su drugeliais nėra nė ko lygint schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 27 vasario 2009 - 18:54