Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(charisma @ 2009 02 19, 12:40)
panos sake, kad jis veido oda bruzina g.gif tau ne?

man tai ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 19, 12:40)
panos sake, kad jis veido oda bruzina g.gif tau ne?

man jis nepatiko .. per siurkstus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2009 02 19, 14:30)
man jis nepatiko .. per siurkstus  unsure.gif



va, va, ir as bijau, nes mano jautresne oda, pamenu turejau erdesa, tai kazkoks kosmaras, kaip bruzino bash.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2009 02 18, 12:05)
Mergaites, o kokius jus meteoritus naudojate sviesiai veido odai? Po to dar skaistalus dedate?

A6 kartais mytic, kartais beige, o vietoj skaistalų - perles de kažkokie doh.gif limituoti kur buvo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Eleina @ 2009 02 19, 10:02)
Sveikutes  4u.gif
labai susidomejau meteoritais  blush2.gif turiu klausima - gal kuri turit nebenaudojamu ar siaip atliekamu? su mielu noru nusipirkciau pabandyt Beige koki trecdali (+/-), gerai butu su dezute  blush2.gif  4u.gif

Kosmetikos išparduotuvėj pažiūrėkit 4u.gif
Atsakyti
gal kas zino kiek kainuoja sepetelis Kristianoi GUERLAIN kuris skirtas buten meteoritams
aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Va noreciau isigyt peresuotus beige kazin ar jie tamsesni nei beige rutuliukai.Beige rytuliukus turiu noretusi ir presuotu rolleyes.gif O gal ant veiduko jie nelabai skiriasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 02 20, 10:15)
Sveikutes 4u.gif
Va noreciau isigyt peresuotus beige kazin ar jie tamsesni nei beige rutuliukai.Beige rytuliukus turiu noretusi ir presuotu rolleyes.gif O gal ant veiduko jie nelabai skiriasi g.gif

presuoti Beige mažiau blizga, juose mažiau blizgučių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 02 20, 11:11)
presuoti Beige mažiau blizga, juose mažiau blizgučių  smile.gif

o kazin kiek kainuoja nauji rutuliukai ir presuoti? kristianos psl nera tokio produkto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 02 20, 11:24)
o kazin kiek kainuoja nauji rutuliukai ir presuoti? kristianos psl nera tokio produkto  g.gif

kokie nauji? butterfly? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 02 20, 11:27)
kokie nauji? butterfly?  g.gif

ne, ta prasme nauji. is parduotuves. ne is interneto, o grynai kiek parduotuvej kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Eleina @ 2009 02 20, 11:45)
ne, ta prasme nauji. is parduotuves. ne is interneto, o grynai kiek parduotuvej kainuoja.

Bent jau rutuliukai 145 lt, pirkau praeitą savaitę Kauno Akropolio Kristianoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga&Liepa @ 2009 02 20, 11:56)
Bent jau rutuliukai 145 lt, pirkau praeitą savaitę Kauno Akropolio Kristianoj  4u.gif

aisku, aciu 4u.gif
Atsakyti