Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

man meteoritai super dalykas, cia daug zodziu visokiu niumonu, vienos uz kitos pries, as asmeniskai uz meteoritus man jie tikrai pagrazina makiaza ir labai gerai uzfiksuoja pacia krempudra neledzia blizgesiui T zonoi islysti, naudoju MISTYCH (sory jai suklaidom parasiau) jie kaip ir spalvos neduoda bet toki svytejima gaivuma suteikia tikrai geras dalykas, tad mano patarimas jei tik leidzia galimybes butinai isigykit cia pudra
smile.gif
Atsakyti
Mergaites, o kokius jus meteoritus naudojate sviesiai veido odai? Po to dar skaistalus dedate?
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2009 02 18, 12:05)
Mergaites, o kokius jus meteoritus naudojate sviesiai veido odai? Po to dar skaistalus dedate?


Dabar pasinesiau ant drugeliu biggrin.gif O siaip naudoju ir Gold, ir Summer stones (nors pastarieji kaip ir Guerlain bronzatas). DEl skaistalu, tai kartais tepu, o kartais ne - bet daznai i skaistalu vieta tepu 'Pucci' arba 'Perles de Velours'...
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2009 02 18, 11:05)
Mergaites, o kokius jus meteoritus naudojate sviesiai veido odai? Po to dar skaistalus dedate?



as naudoju mythic, goldus, winter radiance, drugelius - visi patinka, visi savaip nerealus wub.gif wub.gif
Atsakyti
pakolkas turiu tik beige 4u.gif greitu metu turėsiu drugelius thumbup.gif ir mythic zadu įsigyti wub.gif

dievinu meteoritus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2009 02 01, 22:09)
didžiuoju TBS vadinamas šitas  mirksiukas.gif

user posted image

o man sitas visiskai netinkamas meteoritams schmoll.gif jis per minksas. meteoritams naudoju guerlain meteoritams skirta sepeteli, jis tai geris wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
labai susidomejau meteoritais blush2.gif turiu klausima - gal kuri turit nebenaudojamu ar siaip atliekamu? su mielu noru nusipirkciau pabandyt Beige koki trecdali (+/-), gerai butu su dezute blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš irgi norėčiau meteoritų pabandymui ax.gif Gal kuriai atsibodo ir turi likutį Beige pvz.? Arba kurie labiau tinka tamsesnei veido odai? Skaičiau temą, bet taip neapsisprendžiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agvill @ 2009 02 18, 12:46)
man meteoritai super dalykas, cia daug zodziu visokiu niumonu, vienos uz kitos pries, as asmeniskai uz meteoritus man jie tikrai pagrazina makiaza ir labai gerai uzfiksuoja pacia krempudra neledzia blizgesiui T zonoi islysti, naudoju MISTYCH (sory jai suklaidom parasiau) jie kaip ir spalvos neduoda bet toki svytejima gaivuma suteikia tikrai geras dalykas, tad mano patarimas jei tik leidzia galimybes butinai isigykit cia pudra
smile.gif

kad zinokit cia kaip ir skirtumo nera sviesi ar tamsi oda. Visi meteoritai skirti ivarioms odos spalvoms, jie juk spalvos neduoda tik atspalvi pvz. jei jusu oda sveisi ir pasitepsite Beige (rudesniais rutuliukais veido oda nebus jau kaip nuo papludimio ji tik vos igaus atspalvi rusva, o jei pasitepsite Pink oda igaus toki svelnu persikini rausva vos vos atspalvi, na jei Mystich tai jusu sveisi oda igautu toki skaistu, gaivu zvilgsni spindejima bet aisku nebus blyzguciais nubarstyta tas spindesis tarsi is vidaus. Siaip siulyciau nueiti i Kristiana ir pabandyti as visus isbandziau ir man asmeniskai Mystich labiau prie sirdies wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jorky @ 2009 02 19, 07:52)
o man sitas visiskai netinkamas meteoritams  schmoll.gif  jis per minksas. meteoritams naudoju guerlain meteoritams skirta sepeteli, jis tai geris  wub.gif  thumbup.gif

As irgi si naudoju, labai patenkinta (anksciau naudojau TBS, tai nera ka lygint, visai kitaip paima meteoritu dulkeles) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 02 19, 12:31)
As irgi si naudoju, labai patenkinta (anksciau naudojau TBS, tai nera ka lygint, visai kitaip paima meteoritu dulkeles)  thumbup.gif



panos sake, kad jis veido oda bruzina g.gif tau ne?
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 19, 12:40)
panos sake, kad jis veido oda bruzina g.gif tau ne?

Na jisai toks "siurkstesnis" lyginant su TBS, bet tikriausiai del to geriau meteoritus paima (mano odele nera labai jautri, tai man tinka, ne kiek nedirgina, labai jautria oda turincioms gal ir netiktu) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^liutuke: 19 vasario 2009 - 12:59