Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(cuname @ 2009 02 01, 21:41)

didžiuoju TBS vadinamas šitas mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2009 02 01, 23:09)
didžiuoju TBS vadinamas šitas  mirksiukas.gif

user posted image


sakot, TBS face and body brush puikiai tinka meteoritams? Gundaus.. smile.gif

beje.. ačiū patarusioms 4u.gif vis dėlto nusprendžiau pirmiausiai išbandyti Mythic, laukiu nesulaukiu, kada juos gausiu wub.gif
Atsakyti
Gal kuri nors noretu perleisti sepeteli tinkanti meteoritams? ax.gif lauksiu i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vapse @ 2009 02 01, 18:58)
Aš naudoju TBS didijį kūno ir veido šepetėlį, tam reikalui jis man pats pačiausias first.gif bandžiau ir Mac ir Dior skaistalų šepetėlius, bet meteoritams man idealiausias TBS.


O man asmeniskai pats paciausias sepetelis meteoritams - TBS kabuki good.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2009 02 02, 21:30)
O man asmeniskai pats paciausias sepetelis meteoritams - TBS kabuki good.gif
user posted image


ir man bigsmile.gif bet jis limituoto leidimo buvo ir dabar kaži ar eitų nusipirkti g.gif
Atsakyti
na va... turiu jau ir aš meteoritus, Mythic bigsmile.gif dar tik du kartus juos panaudojau, bet jau dabar galiu drąsiai pasakyti, kad man jie LABAI LABAI patinka wub.gif veido tikrai nebalina, tik šiek tiek, pamaskuoja, suvienodina odos spalvą, suteikia gražaus švelnaus spindesio - veidas atrodo toks 'šviežus', natūralus thumbup.gif vasarai būtinai įsigysiu ir Beige smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 02 03, 14:17)
ir man bigsmile.gif bet jis limituoto leidimo buvo ir dabar kaži ar eitų nusipirkti g.gif

ir man sitie rutuliukai wub.gif irgi turiu mystich siandien atejo drauge ir sako vaje ka cia pasidarei veidui kad toks gaivus bigsmile.gif ot sakau su burbuliukais tokiais cool.gif
Atsakyti
idomu, gal guerlain planuoja kokius naujus meteoritus isleist? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 02 06, 14:42)
na va... turiu jau ir aš meteoritus, Mythic  bigsmile.gif  dar tik du kartus juos panaudojau, bet jau dabar galiu drąsiai pasakyti, kad man jie LABAI LABAI patinka  wub.gif veido tikrai nebalina, tik šiek tiek, pamaskuoja, suvienodina odos spalvą, suteikia gražaus švelnaus spindesio - veidas atrodo toks 'šviežus', natūralus  thumbup.gif  vasarai būtinai įsigysiu ir Beige smile.gif


man asmeniskai mythic per swiesus, bet sumaisiau su beige tai liux thumbup.gif
Atsakyti
As dabar labai dziaugiuosi "drugeliais", veidukas nuostabiai svyti, odele atrodo lygi, lygi bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 02 14, 13:08)
As dabar labai dziaugiuosi "drugeliais", veidukas nuostabiai svyti, odele atrodo lygi, lygi  bigsmile.gif  wub.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dziaugiuosi, kad patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pelytea @ 2009 02 13, 23:23)
man asmeniskai mythic per swiesus, bet sumaisiau su beige tai liux thumbup.gif


na.. kol kas man mythic nėra per šviesūs.. bet pavasarį-vasarą tikrai reiks Beige smile.gif džiaugiuos, kad atradau meteoritus wub.gif
Atsakyti