Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(inesaS @ 2009 01 31, 09:55)
Klausk pas mamytes kurios daro uzsakymus is UK parduotuviu mirksiukas.gif


Aciu, inesaS. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Perskaičiau visą temą nuo pradžios iki galo.. bet kad ir kiek besirinkčiau, galutinio sprendimo niekaip nesugebu priimti doh.gif norėčiau konsultacijos, domina Guerlain meteoritai, renkuosi tarp Mythic ir Beige blush2.gif

Mano odos spalva yra vidutinio tamsumo (išbalusi tikrai nesu, oda rusva, kartais apsilankau soliariume), kasdien veidą pasitepu kremu, įmaišius šiek tiek kreminės pudros veido spalvai sulyginti ir perbraukiu artdeco presuota bronzine pudra. Kadangi artdeco jau greit išnaudosiu, ieškau kažko naujo. Noriu skaistesnio, 'gaivesnio' veido, minimalaus blizgesio (šiek tiek, bet ne per daug, nes oda mišri ir T zonoj oda ir taip dienos viduryje neretai pradeda šiek tiek blizgėti doh.gif ).

Jūsų - išbandžiusiųjų ir tebebandančiųjų biggrin.gif - nuomone, ką man labiau vertėtų rinktis - Beige ar Mythic? Perskaičius viską, įspūdis toks, kad Beige privalumas - gražus švelnus rusvas atspalvis, trūkumas - pernelyg intensyvus blizgumas, blizgučiai stambesni (o tai man nepatinka), Mythic privalumas - subtilesnis odos švytėjimas, trūkumas - šioks toks balinimas (kaip ir Beige stambius blizgučius, Mythic šviesinimą pastebi ne visos - jei jis nėra labai didelis, tai galbūt tai nėra trūkumas? g.gif ).

Būsiu laaaabai dėkinga už patarimus ir komentarus 4u.gif
Atsakyti
myth, patarciau paciai nueiti i kristiana ir isbandyti, tada ir nuspresi, kas tau labiau tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 01 31, 22:51)
Sveikos smile.gif
Perskaičiau visą temą nuo pradžios iki galo.. bet kad ir kiek besirinkčiau, galutinio sprendimo niekaip nesugebu priimti  doh.gif  norėčiau konsultacijos, domina Guerlain meteoritai, renkuosi tarp Mythic ir Beige  blush2.gif
Mano odos spalva yra vidutinio tamsumo (išbalusi tikrai nesu, oda rusva, kartais apsilankau soliariume), kasdien veidą pasitepu kremu, įmaišius šiek tiek kreminės pudros veido spalvai sulyginti ir perbraukiu artdeco presuota bronzine pudra. Kadangi artdeco jau greit išnaudosiu, ieškau kažko naujo. Noriu skaistesnio, 'gaivesnio' veido, minimalaus blizgesio (šiek tiek, bet ne per daug, nes oda mišri ir T zonoj oda ir taip dienos viduryje neretai pradeda šiek tiek blizgėti  doh.gif ).
Jūsų - išbandžiusiųjų ir tebebandančiųjų biggrin.gif - nuomone, ką man labiau vertėtų rinktis - Beige ar Mythic? Perskaičius viską, įspūdis toks, kad Beige privalumas - gražus švelnus rusvas atspalvis, trūkumas - pernelyg intensyvus blizgumas, blizgučiai stambesni (o tai man nepatinka), Mythic privalumas - subtilesnis odos švytėjimas, trūkumas - šioks toks balinimas (kaip ir Beige stambius blizgučius, Mythic šviesinimą pastebi ne visos - jei jis nėra labai didelis, tai galbūt tai nėra trūkumas?  g.gif ).
Būsiu laaaabai dėkinga už patarimus ir komentarus  4u.gif

sveika, na as tau patarciau beige presuotus... kadangi juose galima sakyti nera blizguciu ju isvis nesimato nes labai labai smulkuciai ir skaistina ir siek tiek rusvumo duoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 01 31, 21:51)
Jūsų - išbandžiusiųjų ir tebebandančiųjų biggrin.gif - nuomone, ką man labiau vertėtų rinktis - Beige ar Mythic? Perskaičius viską, įspūdis toks, kad Beige privalumas - gražus švelnus rusvas atspalvis, trūkumas - pernelyg intensyvus blizgumas, blizgučiai stambesni (o tai man nepatinka), Mythic privalumas - subtilesnis odos švytėjimas, trūkumas - šioks toks balinimas (kaip ir Beige stambius blizgučius, Mythic šviesinimą pastebi ne visos - jei jis nėra labai didelis, tai galbūt tai nėra trūkumas?  g.gif ).

Būsiu laaaabai dėkinga už patarimus ir komentarus  4u.gif

aš siūlyčiau Mythic. Beige neseniai vėl ištraukiau į dienos šviesą, stambūs blizgučiai, Mythic'ų visai blizgučiu nematyt ax.gif Mythic šviesina, bent jau mane, bet paskui prisitaiko prie veido odos spalvos ir veidas atrodo liuksiškai rolleyes.gif
gaila nesu bandžius presuotų Beige, negaliu palygint su rutuliukais ax.gif nors Kristutėj man presuoti Beige buvo panašūs į paprastą presuotą pudrą g.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Gal uzduosiu banalu klausima, noreciau suzinoti koks sepetelis meteoritams pats paciausias? isbandziau 3 taciau nei vienas gerai nekabina, tik trupina i dezute doh.gif bandziau ir skaistalu sepeteli ir dideli visam veidui ir mineralinei pudrai skirta ir nieko verysad.gif nesigauna veida graziai padengti
Atsakyti
QUOTE(Kvakuska @ 2009 02 01, 17:07)
Sveikutes,
Gal uzduosiu banalu klausima, noreciau suzinoti koks sepetelis meteoritams pats paciausias? isbandziau 3 taciau nei vienas gerai nekabina, tik trupina i dezute  doh.gif  bandziau ir skaistalu sepeteli ir dideli visam veidui ir mineralinei pudrai skirta ir nieko  verysad.gif nesigauna veida graziai padengti


Asmeniskai man pats paciausias yra TBS didysis - jau antra nusipirkau (su vienu tepsiu pacius meteoritus ir pudra, o su kitu zadu Guerlain bronzinius rutuliukus 'summer stones' tept).

Esu bandzius Smashbox #19 (didziausia), Sephora is profesional linijos, tai man Sephora labiau patiko, bet vistiek geriausias siam reikalui yra TBS (o vat pvz seseliu sepeteliai is TBS man visiskai nepatinka).
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 02 01, 16:18)
Asmeniskai man pats paciausias yra TBS didysis - jau antra nusipirkau (su vienu tepsiu pacius meteoritus ir pudra, o su kitu zadu Guerlain bronzinius rutuliukus 'summer stones' tept).


Kokia kaina sio? ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

artėja man daug visokių švenčių, progų, tad susirūpinau savo veidu smile.gif šiaip aš beveik nesidažau, nenaudoju kosmetikos dekoratyvinės. išskyrus kompaktinę pudrą, kad blizgesį nuo veido panaikintų. o va ko aš norėčiau- tokios pudros, kuri man užmaskuotų spuogus, ir patamsėjusius paakius. smile.gif labai labai norėčiau jūsų patarimo, kokio tipo pudrą išsirinkti blush2.gif birią ar kreminę? o gal dar kažką kitko? smile.gif nenusimanau tokiuose reikaluose, tad čia man klystkeliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2009 01 31, 21:51)
Jūsų - išbandžiusiųjų ir tebebandančiųjų biggrin.gif - nuomone, ką man labiau vertėtų rinktis - Beige ar Mythic? Perskaičius viską, įspūdis toks, kad Beige privalumas - gražus švelnus rusvas atspalvis, trūkumas - pernelyg intensyvus blizgumas, blizgučiai stambesni (o tai man nepatinka), Mythic privalumas - subtilesnis odos švytėjimas, trūkumas - šioks toks balinimas (kaip ir Beige stambius blizgučius, Mythic šviesinimą pastebi ne visos - jei jis nėra labai didelis, tai galbūt tai nėra trūkumas?  g.gif ).

Būsiu laaaabai dėkinga už patarimus ir komentarus  4u.gif

Aš siūlyčiau rinktis Mythic. Man nebalina veido, labai subtilų švytėjimą suteikia.
O šiaip geriausias variantas būtų nueiti į kristutę ir išbandyti. Tada tikrai žinosi, kas būtent tau labiausiai tinka.
QUOTE(Kvakuska @ 2009 02 01, 16:07)
Sveikutes,
Gal uzduosiu banalu klausima, noreciau suzinoti koks sepetelis meteoritams pats paciausias? isbandziau 3 taciau nei vienas gerai nekabina, tik trupina i dezute  doh.gif  bandziau ir skaistalu sepeteli ir dideli visam veidui ir mineralinei pudrai skirta ir nieko  verysad.gif nesigauna veida graziai padengti

Aš naudoju TBS didijį kūno ir veido šepetėlį, tam reikalui jis man pats pačiausias first.gif bandžiau ir Mac ir Dior skaistalų šepetėlius, bet meteoritams man idealiausias TBS.
QUOTE(just_angel @ 2009 02 01, 16:38)
Kokia kaina sio? ax.gif

66 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 02 01, 17:18)
Asmeniskai man pats paciausias yra TBS didysis - jau antra nusipirkau (su vienu tepsiu pacius meteoritus ir pudra, o su kitu zadu Guerlain bronzinius rutuliukus 'summer stones' tept).

Esu bandzius Smashbox #19 (didziausia), Sephora is profesional linijos, tai man Sephora labiau patiko, bet vistiek geriausias siam reikalui yra TBS (o vat pvz seseliu sepeteliai is TBS man visiskai nepatinka).



Aciu uz patarima butinai pasinaudosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 02 01, 17:18)
Asmeniskai man pats paciausias yra TBS didysis - jau antra nusipirkau (su vienu tepsiu pacius meteoritus ir pudra, o su kitu zadu Guerlain bronzinius rutuliukus 'summer stones' tept).

Esu bandzius Smashbox #19 (didziausia), Sephora is profesional linijos, tai man Sephora labiau patiko, bet vistiek geriausias siam reikalui yra TBS (o vat pvz seseliu sepeteliai is TBS man visiskai nepatinka).


http://www.thebodysh...;prdcode=58183m ar sitas is TBS sepetelis g.gif blush2.gif
Atsakyti