Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(MilGana @ 2009 01 29, 14:21)
O cia bronzatas ar shimeris?  ax.gif


Nu parasyta kad bronzing tai bronzatas tada ax.gif as visa veiduka juo tepu,vasara kai dar esi idegus tai thumbup.gif atrodo.Ir tepu be jokiu krem pudru,tik dieniniu kremuku pasitepu rolleyes.gif
Atsakyti
mergaitės patakit, naudoju beige meteoritus, rezultatas man jų patinka wub.gif thumbup.gif , bet norėčiau kašką kito išžbandyti, kad suteiktų veideliui švytėjimo, bet ne rutuliukų pavidalo, noriu kompaktinės, kad rankinėj nešiotis galima būtų ax.gif .

sakykit o šitie išgirti shimeriai visam veidukui tinka?

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistukas: 29 sausio 2009 - 18:24
QUOTE(skaistukas @ 2009 01 29, 18:24)
mergaitės patakit, naudoju beige meteoritus, rezultatas man jų patinka  wub.gif  thumbup.gif , bet norėčiau kašką kito išžbandyti, kad suteiktų veideliui švytėjimo, bet ne rutuliukų pavidalo, noriu kompaktinės, kad rankinėj nešiotis galima būtų  ax.gif .

sakykit o šitie išgirti shimeriai visam veidukui tinka?




o nebuvot kristianoj?pati paziurekit,bus aiskiau smile.gif
as juos ziurejau,tai man pasirode laaaaaabai blizgus,bet tokiu perlamutru blizga ne blizguciais g.gif
manau skruostams geriau,o ne visam veidui
Atsakyti


QUOTE(skaistukas @ 2009 01 29, 19:24)
mergaitės patakit, naudoju beige meteoritus, rezultatas man jų patinka  wub.gif  thumbup.gif , bet norėčiau kašką kito išžbandyti, kad suteiktų veideliui švytėjimo, bet ne rutuliukų pavidalo, noriu kompaktinės, kad rankinėj nešiotis galima būtų  ax.gif .

sakykit o šitie išgirti shimeriai visam veidukui tinka?

user posted image
user posted image



Visam veidui nelabai tinka, bet skruostams, tai grazu wub.gif
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2009 01 29, 20:11)
aciu mergaites  4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif


Pabandyk http://uma.chanel.co...roduct/MAFMU55T as turiu tai thumbup.gif visam veidukui.
Atsiprasau mergaiciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kad biski ne i tema
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2009 01 29, 19:24)
sakykit o šitie išgirti shimeriai visam veidukui tinka?


shimeriai visam veidui nenaudojami mirksiukas.gif turiu sita rose diamonds wub.gif skruostukams thumbup.gif ir jie nera blizgus, o duoda svytejimo wub.gif
Atsakyti
Nu prisiskaiciau cia jusu ir soviau i Kristute ir ikirtau Beige. Rupestingai atskaiciavau i dvi dalis rutuliukus ir jei kas norite, galiu pusele mainyti i Mystic arba parduoti pabandyti. Jei ka - i AZ.

man patiko tarp kitko. geltoni blizgesiukai, bet noreciau pabandyti ir baltu blizgesiuku Mystic.
Atsakyti
As shimmerius naudoju taip pat tik sruostams bigsmile.gif man nelabai patinka, kai visas veidukas su jei pateptas, man graziau kai tik skruostai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2009 01 29, 00:34)
Ir dar viena klausimeli turiu:
ar is CIA kas nors gali uzsakyti man Météorites Butterfly Pearlsax.gif


Mergaites, busiu biski ikyri... ax.gif Gal kas atsakys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2009 01 30, 23:09)
Mergaites, busiu biski ikyri...  ax.gif  Gal kas atsakys  rolleyes.gif

Klausk pas mamytes kurios daro uzsakymus is UK parduotuviu mirksiukas.gif
Atsakyti
siandien gavau savo meteorus winter radiance wub.gif labai faini rutuliukai, ziema, ankstyvam pavasariui thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti