Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(Cikadelė @ 2008 12 23, 18:16)
Nutariau ir aš šiandien pas jus užsukti. Buvau Klalėdinėj šventėj, parėjusi pasižiūrėjau nuotraukas, veidas toks ...kaip pasakyti "be cinkelio, be akcento" lygus, patepliotas Chaneliu, bet man gražu, kai paryškinami šiek tiek skruostikauliai, kažkas panašaus...anksčiau esu turėjusi TBS bronzinius perliukus, tai jie man buvo tamsoki...galvoju gal Guerlaino meteoritus pabandyti, bet neįsivaizduoju kokią spalvą g.gif
mačiau, kad būna pirkti rinkinukais us trijomis mini guerlaino meteoritų dėžutėmis, čia išparduotuvėje mačiau...o kur galima jų įsigyti?  g.gif



QUOTE(evelinute999 @ 2009 01 14, 14:39)
man zandukam parusvinti labai patinka TBS rutuliukai thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2007 09 30, 10:57)
Tikriausiai nelabai juos galima lygint, nes "application area" skiriasi. Guerlain naudojami visam veidui, o TBS - skruostams, ar tik šiaip - įdegiui paryškinti.
O jei apskritai dėl gerumo, tai abu l. geri  thumbup.gif



QUOTE(DODA @ 2007 11 15, 20:47)
Turiu Oriflame perlus, bet man skruostams labiau patinka TBS bangelės  4u.gif  o jei tamsesnio efekto nori. tai labai neblogi yra TBS bronziniai perlai  4u.gif

Atsakyti
Merginos, o tie rutuliukai yra naudojami kaip skaistalai ar kaip? 4u.gif Atsiprašau, niekad nenaudojus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JuicyTube @ 2009 01 28, 16:15)
Merginos, o tie rutuliukai yra naudojami kaip skaistalai ar kaip?  4u.gif Atsiprašau, niekad nenaudojus  biggrin.gif

Nu ne visai kaip skaistalai, meteoritai naudojami visam veidu. Suteikia skaistumo, švytėjimo, gaivumo veidui.

Užsisakiau drugelius, dabar belieka sulaukti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vapse @ 2009 01 28, 17:26)
Nu ne visai kaip skaistalai, meteoritai naudojami visam veidu. Suteikia skaistumo, švytėjimo, gaivumo veidui.

Užsisakiau drugelius, dabar belieka sulaukti  bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Kas tie TBS rutuliukai blush2.gif cia tik skruostam ar kam? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 28, 19:53)
Kas tie TBS rutuliukai blush2.gif cia tik skruostam ar kam? blush2.gif

TBS bronziniai rutuliukai, daugiau skruostams turbūt g.gif
Atsakyti
QUOTE(vapse @ 2009 01 28, 21:53)
TBS bronziniai rutuliukai, daugiau skruostams turbūt  g.gif


Gal butu galima adresiuka internete kur galima ju isigyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 28, 21:48)
Gal butu galima adresiuka internete kur galima ju isigyt rolleyes.gif

www.bodyshop.com
Atsakyti
Sveikos, devushkos. smile.gif

QUOTE(cuname @ 2009 01 15, 22:53)
O koki turi,gal foto galima ar nuoroda ax.gif As turiu is Chanel nu irgi thumbup.gif ziema nelabai naudoju,bet vasara kai idegusi tai super atrodo rolleyes.gif Tai tik blakstienas padazau,shimerio ir lupom blizgesiuko nu ir  thumbup.gif



cuname, o koki shimeri Chanel turi?
Papildyta:
Ir dar viena klausimeli turiu:
ar is CIA kas nors gali uzsakyti man Météorites Butterfly Pearls? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MilGana @ 2009 01 28, 23:34)
cuname, o koki shimeri Chanel turi?



Nurasysiu viska lotuliukas.gif Soleil Tand De Chanel,Moisturzing Bronzing Powder
65 SABLE D“OR.Nu turbut tas ir yra nr. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 29, 12:33)
Nurasysiu viska  lotuliukas.gif Soleil Tand De Chanel,Moisturzing Bronzing Powder
65 SABLE D“OR.Nu turbut tas ir yra nr. blush2.gif


O cia bronzatas ar shimeris? ax.gif
Atsakyti