Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

braškėse Goldų tikrai nėra,bet gal Ebay ar Nordstrom.com būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2009 01 23, 17:49)
braškėse Goldų tikrai nėra,bet gal Ebay ar Nordstrom.com būtų  smile.gif



goldai yra limited edition, todel nordstrome ju tikrai jau nerasi biggrin.gif o ebejuj gali rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(oriole @ 2009 01 23, 03:39)
bigsmile.gif  sia ziema Gold man nepakeiciami. Bet suintensyvejus saulei, vasara, manau, atidesiu juos.



man goldai ir mythic geriausi ziema, pavasari, o vasarai bus super drugeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2008 12 31, 17:54)
na taip istiesu presuoti tiek mythic taip nebalina tiek beige taip neblizga tiek pinkai parsiuko raudonumo neduoda, myliu presuotus wub.gif

QUOTE(charisma @ 2009 01 06, 18:23)
nu zinok, man mythic roziniai burbulai taip nurausvindavo, kad buvau kaip parselis su jais doh.gif dabar isemiau rozinius, viskas ok rolleyes.gif

laugh.gif

Taigis iš savo varpinės šiek tiek apie meteoritus.
Pinkai presuoti visiškai jokio paršelio rausvumo neduoda laugh.gif Labai dailiai paskaistina veiduką beigi suteikia odai sveiko švytėjimo. Žodžiu, myliu ir gerbiu aš JUOS!! biggrin.gif

Beige buvo pirmieji mano, įspūdžio didelio nepaliko. Per daug nublizgindavo veidą.

Apie Mythic visad buvau tokios nuomonės, kad labai nubalina veidą. Tai į jų pusę ir nežiūrėdavau. Be reikalo!! Kadangi braškėse pasitaikė jiems akcija, tai čiupau. Pirmas įspūdis buvo, kad kaip ir baige labai blizgūs blink.gif Bet gi ant veido, nėra to blizgumo, o ir nebalina visiškai. Labai aš jais džiaugiuosi, gaila tik kad taip vėlai aš juos atradau biggrin.gif

Paskaičius temą, nusprendžiau kad reik ir man drugelių g.gif
Atsakyti
man mythic niekad nenubalindavo veiduko schmoll.gif
Atsakyti
Greit prisipažystat kuri man čia ką tik iš po nosies drugelius nuknisot lotuliukas.gif
Ebay paskutinę sekundę vienu svaru prakišau angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(vapse @ 2009 01 24, 21:47)
Greit prisipažystat kuri man čia ką tik iš po nosies drugelius nuknisot  lotuliukas.gif
Ebay paskutinę sekundę vienu svaru prakišau  angel_sadangel.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
O Kristianoje galima butu tu Guerlain Gold Temptation dar rasti?ar puiku vaizda duoda ir Jusu apkalbeti mythic meteoritai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Seila @ 2009 01 25, 18:57)
O Kristianoje galima butu tu Guerlain Gold Temptation dar rasti?ar puiku vaizda duoda ir Jusu apkalbeti  mythic meteoritai? g.gif


negalima, buvo jau parsyta, kad jie yra praeitu metu limited edition rolleyes.gif
Atsakyti
SM kosmetikos išparduotuvėj užmačiau tokius Lietuviškus PHARMACEUTICA LITUANICA sutankintus pudros rutuliukus NORI, ten pardavinėjo kažkokius panašius į GUERLAIN Mythic. Bet internete radau skurdžios informacijos, kad yra ir panašių i Beige.

Gal kuri esate tokius naudojusi arba bent jau žinote kur galima įsigyti, nes niekad nesu tokių kažkur užmačiusi. Būtų malonu išgirsti atsiliepimų iš naudojusių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 01 26, 04:25)
SM kosmetikos išparduotuvėj užmačiau tokius Lietuviškus PHARMACEUTICA LITUANICA sutankintus pudros rutuliukus NORI, ten pardavinėjo kažkokius panašius į GUERLAIN Mythic. Bet internete radau skurdžios informacijos, kad yra ir panašių i Beige.

Gal kuri esate tokius naudojusi arba bent jau žinote kur galima įsigyti, nes niekad nesu tokių kažkur užmačiusi. Būtų malonu išgirsti atsiliepimų iš naudojusių mirksiukas.gif


matau kad pati esate is Kauno, o Kaune butent tokius rutuliukus panasius i Mythic maciau pirkti vaistinej Gedimino gatvej, ten yra viena vaistine ant kampo Gedimino Kestucio gatviu o kita uz poros zingsniu i Gedimino gatve labiau, va ten galite uzeit pasiziuret, kainavo berods 50Lt jie. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sweetie123 @ 2009 01 26, 13:06)
matau kad pati esate is Kauno, o Kaune butent tokius rutuliukus panasius i Mythic maciau pirkti vaistinej Gedimino gatvej, ten yra viena vaistine ant kampo Gedimino Kestucio gatviu o kita uz poros zingsniu i Gedimino gatve labiau, va ten galite uzeit pasiziuret, kainavo berods 50Lt jie.  4u.gif



labai ačiū už informacija 4u.gif būtinai nulėksiu pažiūrinėti ir gal susigundysiu nusipirkti, nes maniškiai Guerlain Beige jau į pabaigą mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.thebodysh...;prdcode=07296m


gal kas bandet tokius rutuliukus,tik rausvus(internete nera ju foto,bet lt parduotuvese buna) 4u.gif ?
Atsakyti