Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

o ko čia nervintis, nesuprantu mastau.gif kantrybės ugdymas tik į naudą biggrin.gif
Atsakyti
Mano atradimas - gold'ai bigsmile.gif Nustūmiau beige į šoną ir dabar maliavojuos tik su jais. Nu šakės, kaip pritiko odai mano, nupoliruoja snukutį kaip veidrodį wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 22 sausio 2009 - 15:36
QUOTE(Honey @ 2009 01 22, 15:35)
Mano atradimas - gold'ai  bigsmile.gif Nustūmiau beige į šoną ir dabar maliavojuos tik su jais. Nu šakės, kaip pritiko odai mano, nupoliruoja snukutį kaip veidrodį  wub.gif  biggrin.gif


tai nustumet beige i sona ar tik jais maliavojates?? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 01 22, 13:53)
Siunciausi is braskiu pati, uzsisakiau gruodzio 20, tai tos dienos kursu man kazkur isejo 96 Lt, pries 2 sav gavau rasta is muitines kad reikia popieriu, nu nusiunciau as ten pirkima kartu su shipingo kastais wink.gif , apmokejima, tai isvadoj tik vakar gavau pranesima  doh.gif  Tai taip  ilgai belaukiant jau man ne tu 50 Lt butu nebegaila ( nors siunciausi butent taupymo sumetimais , bet nervai dar brangesni ). Ot tokia istorija ... kazko visi mano siuntiniai muitinei uzkliuva  doh.gif

tik nesupykit bet man kazkaip keista kad palaukti tas 2 savaites tai jau cia dauk nervu kainuoja... as pati jau senai nieko is kosmetikos, parfumerijos, odos bei plauku prieziuros priemoniu nebeperku Lt siunciuosi ir daznai uzkliunu muitinei bet kazkaip visai manes tai nenervuoja, na ir ka sumoku muita, braskes viska grazina ir sedziu sau apsipatenkinus juk gaunasi dauk pigiau smile.gif
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 01 22, 14:26)
o tai gi sako kad kazkaip galima juos grazinti  unsure.gif

taip braskes visada grazina muitus sumoketus, paskutiniji karta likau labai maloniai nustebinta kai pinigeliai i saskaita gryzo per savaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 01 22, 17:39)
tik nesupykit bet man kazkaip keista kad palaukti tas 2 savaites tai jau cia dauk nervu kainuoja... as pati jau senai nieko is kosmetikos, parfumerijos, odos bei plauku prieziuros priemoniu nebeperku Lt siunciuosi ir daznai uzkliunu muitinei bet kazkaip visai manes tai nenervuoja, na ir ka sumoku muita, braskes viska grazina ir sedziu sau apsipatenkinus juk gaunasi dauk pigiau smile.gif
taip braskes visada grazina muitus sumoketus, paskutiniji karta likau labai maloniai nustebinta kai pinigeliai i saskaita gryzo per savaite smile.gif

O ko cia pykti 4u.gif Tiesiog mano rutuliukai jau buvo pasibaige, jokios kitos pudros nenorejau pirkt, tai laukdamas tas 2 sav kaip ir be normalaus make up buvau sad.gif blush2.gif Ir siaip esu labai nekantri ir spontaniska blush2.gif doh.gif
Atsakyti
keliu dienu begyje gausiu savo winter radiance - ziuresim, kaip susidraugausim dirol.gif
Papildyta:
QUOTE(Honey @ 2009 01 22, 15:35)
Mano atradimas - gold'ai  bigsmile.gif Nustūmiau beige į šoną ir dabar maliavojuos tik su jais. Nu šakės, kaip pritiko odai mano, nupoliruoja snukutį kaip veidrodį  wub.gif  biggrin.gif



myliu ir as savo goldus wub.gif tik senokai jau naudojau juos blush2.gif reikia atgaivinti ta meile biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 01 22, 17:04)
tai nustumet beige i sona ar tik jais maliavojates??  biggrin.gif  4u.gif

Prieš tai maliavojaus tik beige, o dabar tik goldais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 01 22, 23:12)
Prieš tai maliavojaus tik beige, o dabar tik goldais  biggrin.gif

bigsmile.gif sia ziema Gold man nepakeiciami. Bet suintensyvejus saulei, vasara, manau, atidesiu juos.
Atsakyti
Goldai tai cia kurie g.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 23, 12:39)
Goldai tai cia kurie g.gif

Gold Temptation
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 01 23, 15:20)
Gold Temptation
user posted image
user posted image


Dekui aisku 4u.gif bet jie tokie sviesoki ane g.gif nebus kaip beige g.gif ar braskese irgi yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 23, 16:14)
Dekui aisku 4u.gif bet jie tokie sviesoki ane g.gif nebus kaip beige g.gif ar braskese irgi yra smile.gif

į Beige jie visai nepanašūs schmoll.gif veidas su jais gliancinis nupoliruotas, šaltas rolleyes.gif
jie buvo praeitos žiemos limituoti, sunku jų gaut smile.gif
Atsakyti