Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

Gal kas zino 4u.gif - ar Londono parduotuvese galima dar nupirktu drugelius ir kiek kainuoja g.gif ? Ar ir kaip pas mus jau nerasi schmoll.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2009 01 20, 20:05)
Na parduotuvej po 140LT meteoritu tikrai nemaciau. Gal sena info pas jumi?  4u.gif
As isigyjau limituotus Emilio Pucci meteoritus, ziuresim kokiu stebuklu pridarys  rolleyes.gif  smile.gif


o po kiek matei? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Roxetė @ 2009 01 20, 21:05)
Na parduotuvej po 140LT meteoritu tikrai nemaciau. Gal sena info pas jumi?  4u.gif
As isigyjau limituotus Emilio Pucci meteoritus, ziuresim kokiu stebuklu pridarys  rolleyes.gif  smile.gif

o po kiek? na gal db pabrange blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginok @ 2009 01 20, 20:53)
Gal kas zino  4u.gif  - ar Londono parduotuvese galima dar nupirktu drugelius ir kiek kainuoja  g.gif  ? Ar ir kaip pas mus jau nerasi  schmoll.gif  ?

Va,prasau mirksiukas.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inesaS: 21 sausio 2009 - 14:23
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 01 21, 12:36)
o po kiek? na gal db pabrange blush2.gif


dabar kriastianoj po 149lt meteoritai.
nelabai ir pabrango rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ališa @ 2009 01 21, 19:38)
dabar kriastianoj po 149lt meteoritai.
nelabai ir pabrango  rolleyes.gif


na tai gal geriau apsimoka tada siustis..o per braskes galima tik uzsakyti, ar per dar kur kitur?? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 01 22, 07:55)
na tai gal geriau apsimoka tada siustis..o per braskes galima tik uzsakyti, ar per dar kur kitur??  rolleyes.gif

aga, galima, tik man prie 96 lt meteoritu kainos dadejo 26 lt muito doh.gif , dar tas tasymasisi pora savaiciu, tai jau geriau Kristej buciau pirkus.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 01 22, 09:12)
aga, galima, tik man prie 96 lt meteoritu kainos dadejo 26 lt muito  doh.gif , dar tas tasymasisi pora savaiciu, tai jau geriau Kristej buciau pirkus.

tataigi susigrąžint galima mokesčius ax.gif
aišku, jei 53 lt ne pinigas, tai nevertėjo net siųstis ax.gif
Atsakyti
Gal kuriai netiko nepatiko ar noretu pasidalinti drugeliais, mielai priglausciau puse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 01 22, 09:12)
aga, galima, tik man prie 96 lt meteoritu kainos dadejo 26 lt muito  doh.gif , dar tas tasymasisi pora savaiciu, tai jau geriau Kristej buciau pirkus.


o tiesiogiai siuntei ar pertarpininkes ir is kur??
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 01 22, 12:07)
o tiesiogiai siuntei ar pertarpininkes ir is kur??

Siunciausi is braskiu pati, uzsisakiau gruodzio 20, tai tos dienos kursu man kazkur isejo 96 Lt, pries 2 sav gavau rasta is muitines kad reikia popieriu, nu nusiunciau as ten pirkima kartu su shipingo kastais wink.gif , apmokejima, tai isvadoj tik vakar gavau pranesima doh.gif Tai taip ilgai belaukiant jau man ne tu 50 Lt butu nebegaila ( nors siunciausi butent taupymo sumetimais , bet nervai dar brangesni ). Ot tokia istorija ... kazko visi mano siuntiniai muitinei uzkliuva doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 01 22, 12:53)
Siunciausi is braskiu pati, uzsisakiau gruodzio 20, tai tos dienos kursu man kazkur isejo 96 Lt, pries 2 sav gavau rasta is muitines kad reikia popieriu, nu nusiunciau as ten pirkima kartu su shipingo kastais wink.gif , apmokejima, tai isvadoj tik vakar gavau pranesima  doh.gif  Tai taip  ilgai belaukiant jau man ne tu 50 Lt butu nebegaila ( nors siunciausi butent taupymo sumetimais , bet nervai dar brangesni ). Ot tokia istorija ... kazko visi mano siuntiniai muitinei uzkliuva  doh.gif


o tai gi sako kad kazkaip galima juos grazinti unsure.gif
Atsakyti