Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

as tokiu dalyku niekada nesunaudoju nei puse,kiek laiko naudojasi jei kasdiena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka1: 19 sausio 2009 - 14:58
Niu va,pagaliau burbulaičiai pas mane biggrin.gif
Ėmiau ir užsiterlinau ant "pliko" veido,ale rezultatas iš kart pasimatė thumbup.gif veidas skaistesnis pasidarė,toks gyvesnis. Įtariu kad pasidarius normalų makiažą su krempudra ir t.t. finišuosiu tais meteoritais - bus išvis čiki piki thumbup.gif
Ėmiau Beige,bet nei rudina,nei blizgina nei dar kokių čia minėtų nesamonių daro.Blizgis matosi kai labai arti veidrodžio prikišu morduką biggrin.gif
O iš tolo tai pasaka kaip pagražėja veidukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 01 14, 17:19)
Papildyta:

As juos noreciau pirkt, bet vis dar dvejoju blush2.gif Ar normaliai pasidengia? suteikia koki nors atspalvi? kaip laikos? g.gif


jie yra dvieju spalvu, tai as turiu bronze, jis tamsesnis. visam veidui naudoti tai neisdrisciau, nes nezymiai zeri, bet zandukam parusvinti man labai thumbup.gif as nesu labai jau sviesi, tai man tikrai tas rusvumas matosi. ir laiko gana neblogai, jei labai nesitrinu i brangiausiojo peti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2009 01 19, 16:09)
Niu va,pagaliau burbulaičiai pas mane  biggrin.gif
Ėmiau ir užsiterlinau ant "pliko" veido,ale rezultatas iš kart pasimatė  thumbup.gif  veidas skaistesnis pasidarė,toks gyvesnis. Įtariu kad pasidarius normalų makiažą su krempudra ir t.t. finišuosiu tais meteoritais - bus išvis čiki piki thumbup.gif
Ėmiau Beige,bet nei rudina,nei blizgina nei dar kokių čia minėtų nesamonių daro.Blizgis matosi kai labai arti veidrodžio prikišu morduką  biggrin.gif 
O iš tolo tai pasaka kaip pagražėja veidukas  blush2.gif


Jo ir man idealiai tinka beige drinks_cheers.gif

Papildyta:
dar labai noreciau isigyti beige presuotus rutuliukus rolleyes.gif Reiks ant pavasario blush2.gif isigyt
Atsakyti
valio, pagaliau turiu drugelius, taip norejau, kad kone sapnavau biggrin.gif bet ispudi paliko (bent jau kol kas) nelb koki..gal toliau priprasiu ir suprasiu, kaip geriau naudoti unsure.gif bet kvapas tai mmm... wub.gif
Atsakyti
o internetu perkant jums pigiau gaunas??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 01 20, 12:01)
o internetu perkant jums pigiau gaunas??? unsure.gif



+/- tas ant to iseina, jiegu siuntiesi is jav per tarpininkes, nebent kazkur kokia akcija vyksta, kaip kad buvo neseniai braskese mythic cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulima_ma @ 2009 01 20, 13:01)
o internetu perkant jums pigiau gaunas??? unsure.gif

taip pigiau, pvz kristianoje meteoritai apie 140lt tie burbuliukai ne limituoto leidimo o stai braskese apie 115lt su turima nuolaida smile.gif
Atsakyti
as tai naudoju jau nepirmus metus avon arabian glow rutuliukus ir labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 01 20, 16:13)
taip pigiau, pvz kristianoje meteoritai apie 140lt tie burbuliukai ne limituoto leidimo o stai braskese apie 115lt su turima nuolaida smile.gif

o jeigu ne su turima nuolaida?? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupuli @ 2009 01 20, 18:53)
as tai naudoju jau nepirmus metus avon arabian glow rutuliukus ir labai patenkinta biggrin.gif

Turėjau, buvau gavus dovanų,tai po kelių savaičių atidaviau draugei. Kažkokia nesamonė tie burbuliukai,visai nepatiko schmoll.gif
Baisesnės nesamonės išvis už avon ir oriflame nesu mačius doh.gif Nieko iš ten nenaudoju,nes ką beturėčiau,viskas tik pagadina odos situaciją doh.gif Visiškai man netinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 01 20, 17:13)
taip pigiau, pvz kristianoje meteoritai apie 140lt tie burbuliukai ne limituoto leidimo o stai braskese apie 115lt su turima nuolaida smile.gif

Na parduotuvej po 140LT meteoritu tikrai nemaciau. Gal sena info pas jumi? 4u.gif
As isigyjau limituotus Emilio Pucci meteoritus, ziuresim kokiu stebuklu pridarys rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roxetė: 20 sausio 2009 - 20:10