Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(cuname @ 2009 01 14, 11:10)
Va radau,apie sita as kalbejau,nu pasitepus tai liuks atrodo,gal kada reiks isbandyt.
Papildyta:
http://www.netspiren...nerals-845.aspx
Ir spalvyciu yra ivairiu

O kokios šalies čia parduotuvė,kokia čia valiuta blush2.gif
Labai ir aš tokio gėrio norėčiau ax.gif
Atsakyti
DKK yra Danijos krona, mazdaug 0.47 lt uzh viena. stai man ka isverte googlius apie ta priemone :
Jane Iredale Liquid Mineralai - Light Beige
Skystas mineralų sumažina sergamumą linijas ir raukšles, sumažina
poras, wygładza iš odos spalvą ir turėti unikalų gyvenimą.


Soft-sutelkti mineralų, kurie plinta su šviesa, kuri Sudėtyje ingredientų auklėjimas ląstelių sluoksnių odos. Skystas mineralų sumažina sergamumą linijas ir raukšles, sumažina poras, wygładza iš odos spalvą ir turėti unikalų gyvenimą.

Jūs patirtimi ir ženklus nedelsiant skirtumas odos išvaizda ir sveikata.

Skystas Mineralai yra self-tuning mineralų, todėl jūs pamatysite, kad makiažas prisitaiko prie jūsų odos spalva. Spalvų bus atrodyti kitaip priklausomai nuo to, kur ant kūno yra padaryta, kad produktas atitinka spalva, drėgmė ir odos tipas ir spalva atitinka kelių spalvų.


Tvarkaraštis išleidimo antioksidantai ir fytosomer
Matoma granulių arba kamuoliukus į oro nemokamai siurblys faktiškai liposomas, kuris supa liposomas. Ši unikali technologija suteikia galimybę dėti didelį kiekį veikliosios medžiagos, kurios yra išleidžiamos į odą per dieną. Tai kontroliuojama ir stabilų tiekimą į odą padidina absorbciją veikliųjų medžiagų iki 40%.

Tarp matomo Puglia rasti mineralų (žėrutis, titano dioksidas, bornitrid ir geležies oksidai), L-natrio hyaluronatsyre (hialurono rūgštis) ir olivensqualen, visi įdėti į algelipider. Aplink šiuos didelės kamuoliukų plūduriuojančius mikroskopinių liposomas, kurių sudėtyje yra bendro fermento Q10, magnio askorbil fosfatas (vitaminas C), K vitaminų, strėlės žievės ekstraktas, Ramunė, serentis ir dumblių ekstraktų.

Kamuoliukai yra pasiskirstę želė iš alavijo, levanda gėlių vanduo ir daržovių glicerinas.

Kai makiažas yra taikomos ir dirbo į odą, Uszczuplać jūsų kūno šilumos liposomerne, kad jie galėtų išlaisvinti jų veikliosios medžiagos ilgainiui suteikti optimalią apsaugą ir sveikatos odos. Skystas Mineralai yra pH 6, todėl puikiai subalansuotą odos ir yra ne pH koregavimas.

tik reikia spalvą išsirinkti. hm, nu mažu ieskot kaip čia nusipirkus..
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2009 01 14, 11:47)
O kokios šalies čia parduotuvė,kokia čia valiuta  blush2.gif
Labai ir aš tokio gėrio norėčiau  ax.gif

Apie 30 svaru kainuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2009 01 14, 12:47)
O kokios šalies čia parduotuvė,kokia čia valiuta  blush2.gif
Labai ir aš tokio gėrio norėčiau  ax.gif


Axioma jau atsake,cia Danijoj,bet gal siuncia ir i kitas salis,reik pazet smile.gif
Atsakyti
man zandukam parusvinti labai patinka TBS rutuliukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2009 01 14, 14:10)
DKK yra Danijos krona, mazdaug 0.47 lt uzh viena. stai man ka isverte googlius apie ta priemone :
Jane Iredale Liquid Mineralai - Light Beige
Skystas mineralų sumažina sergamumą linijas ir raukšles, sumažina
poras, wygładza iš odos spalvą ir turėti unikalų gyvenimą.
 
  
Soft-sutelkti mineralų, kurie plinta su šviesa, kuri Sudėtyje ingredientų auklėjimas ląstelių sluoksnių odos. Skystas mineralų sumažina sergamumą linijas ir raukšles, sumažina poras, wygładza iš odos spalvą ir turėti unikalų gyvenimą.

Jūs patirtimi ir ženklus nedelsiant skirtumas odos išvaizda ir sveikata.

Skystas Mineralai yra self-tuning mineralų, todėl jūs pamatysite, kad makiažas prisitaiko prie jūsų odos spalva. Spalvų bus atrodyti kitaip priklausomai nuo to, kur ant kūno yra padaryta, kad produktas atitinka spalva, drėgmė ir odos tipas ir spalva atitinka kelių spalvų.
Tvarkaraštis išleidimo antioksidantai ir fytosomer
Matoma granulių arba kamuoliukus į oro nemokamai siurblys faktiškai liposomas, kuris supa liposomas. Ši unikali technologija suteikia galimybę dėti didelį kiekį veikliosios medžiagos, kurios yra išleidžiamos į odą per dieną. Tai kontroliuojama ir stabilų tiekimą į odą padidina absorbciją veikliųjų medžiagų iki 40%.

Tarp matomo Puglia rasti mineralų (žėrutis, titano dioksidas, bornitrid ir geležies oksidai), L-natrio hyaluronatsyre (hialurono rūgštis) ir olivensqualen, visi įdėti į algelipider. Aplink šiuos didelės kamuoliukų plūduriuojančius mikroskopinių liposomas, kurių sudėtyje yra bendro fermento Q10, magnio askorbil fosfatas (vitaminas C), K vitaminų, strėlės žievės ekstraktas, Ramunė, serentis ir dumblių ekstraktų.

Kamuoliukai yra pasiskirstę želė iš alavijo, levanda gėlių vanduo ir daržovių glicerinas.

Kai makiažas yra taikomos ir dirbo į odą, Uszczuplać jūsų kūno šilumos liposomerne, kad jie galėtų išlaisvinti jų veikliosios medžiagos ilgainiui suteikti optimalią apsaugą ir sveikatos odos. Skystas Mineralai yra pH 6, todėl puikiai subalansuotą odos ir yra ne pH koregavimas.
tik reikia spalvą išsirinkti. hm, nu mažu ieskot kaip čia nusipirkus..

Geras vertimas lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(evelinute999 @ 2009 01 14, 15:39)
man zandukam parusvinti labai patinka TBS rutuliukai thumbup.gif

As juos noreciau pirkt, bet vis dar dvejoju blush2.gif Ar normaliai pasidengia? suteikia koki nors atspalvi? kaip laikos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 14 sausio 2009 - 16:18
Paneles, gal kuri padavinejat meteoritus ? smile.gif Visai noreciau ismeginti, gali buti naudoti... Laukiu AZ :)Ir is anksto dekoju
Atsakyti
Nu va,gavau laišką šiandien iš muitinės,nepraslydo mano meteorai doh.gif
Bet savaitgaliui gal jau galėsiu gražintis thumbup.gif
Jau kaip laukiuuuuu wub.gif
Atsakyti
Mane irgi buvo bepradedanti suraityti meteoritomanija lotuliukas.gif bet dabar įsigijau Dior'o shimmer'į ir meteoritus bent jau kuriam laikiu nustūmiau i šalį. Lauksiu kada vėl bus įkvėpimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2009 01 15, 20:56)
Mane irgi buvo bepradedanti suraityti meteoritomanija  lotuliukas.gif    bet  dabar įsigijau Dior'o shimmer'į ir meteoritus bent jau kuriam laikiu nustūmiau i šalį. Lauksiu kada vėl bus įkvėpimas smile.gif



O koki turi,gal foto galima ar nuoroda ax.gif As turiu is Chanel nu irgi thumbup.gif ziema nelabai naudoju,bet vasara kai idegusi tai super atrodo rolleyes.gif Tai tik blakstienas padazau,shimerio ir lupom blizgesiuko nu ir thumbup.gif
Atsakyti
http://www.sephora.c...categoryId=1073


štai šitą, abi spalvas biggrin.gif bet kadangi man dviejų nereikai tai sau pasilieku amber spalvą smile.gif
Atsakyti
Gaul kuri bandet W7 rutuline pudra??? Gal zinote ar galima Lietuvojue kur nusipirkti???

http://public.fotki....RamuneBu/pudra/
Atsakyti