Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(Aiste P. @ 2009 01 13, 16:12)
Cia turbut meteoritu kremas. As ir norejau toki pirkti, man paaiskino, kad ten yra kremas suteikiantis veidui svytejima, jei nenaudojat krem pudros ir veidas lygus, tai ant naturalios odos atrodys labai graziai  smile.gif .


gali buti,neatsimenu firmos pavadinimo, bet kaina buvo apie 200lituku blink.gif bet jau patepus tai tikrai thumbup.gif jautesi, va radau as juos vis del to kazi ar ir jie kaip kremas ar kaip kas,gal kuri turite?
http://www.amazon.co...ref=pd_sbs_bt_3
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cuname: 13 sausio 2009 - 15:23
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 01 10, 23:18)
as irgi visaip bandziau, is drugeliu isemus ruzavus grazus skaistalai iseina, bet su pacia pudra vis tiek veidas lieka miltuotas ir labai blizgus

QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 01 11, 11:32)
kaip nebijot, jei jie didesni negu beige blink.gif
manau drugeliai labiau skirti kunui negu veidui


Na va ne vienai man cool.gif kaip gerai, nes aš jau pagalvojau, kad nieko nebesuprantu šiam gyvenime biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Stichija @ 2009 01 13, 11:50)
Panytes, kas pirko rutuliukus is braskiu, kiek muito sumokejot? Cia atsiprasau, kad biski ne i tema  ax.gif  4u.gif
Bet siuntu del to, kad vat sulaike mano rutuliukus muitine, mokescius dabar skaiciuoja, tai vietoj to, kad laukiau 3 sav ir dar gal koki fuflo edition gausiu, dar ir muita reiks moket  doh.gif Jau geriau buciau Kristianoj pirkus  blush2.gif

Aš prieš savaitę gavau, bet man neuždėjo jokių muitų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tainka: 13 sausio 2009 - 15:45
QUOTE(cuname @ 2009 01 13, 16:06)
Vakar pardej bandziau tokia kaip krempudra is rutuliuku,bet jie stiklinej bonkutej i toki skysti kaip zele patalpinti ir spaudziant is apacios isbega jau gryna krem pudra.Nezinau ar suprasit ka turiu galvoj,kazkur buvau macius ir internete bet niekur neberandu doh.gif Gal sakau kuri tokia turit.Internete kur maciau tai ant tos bonkutes irgi parasyta meteoritai,tik nezinau ar ten ir kaip krempudra bus ar kas?

Cia toks ale pagrindas makiazui, nu neblogas, bet rutuliukai zymiai geriau, nes juos tepti galima ant pudrytes, o tie skysti meteoritai ziemai nelabai, bent jau man ax.gif nes tada per daug visko gaunasi, skysti meteorai, pudryte, rutuliukai.... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima77: 13 sausio 2009 - 16:01
QUOTE(cuname @ 2009 01 13, 17:21)
gali buti,neatsimenu firmos pavadinimo, bet kaina buvo apie 200lituku blink.gif bet jau patepus tai tikrai  thumbup.gif jautesi, va radau as juos vis del to kazi ar ir jie kaip kremas ar kaip kas,gal kuri turite?
http://www.amazon.co...ref=pd_sbs_bt_3



Man sarmoje sakė, kad čia yra meteoritų pagrindas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 13, 16:06)
Vakar pardej bandziau tokia kaip krempudra is rutuliuku,bet jie stiklinej bonkutej i toki skysti kaip zele patalpinti ir spaudziant is apacios isbega jau gryna krem pudra.Nezinau ar suprasit ka turiu galvoj,kazkur buvau macius ir internete bet niekur neberandu doh.gif Gal sakau kuri tokia turit.Internete kur maciau tai ant tos bonkutes irgi parasyta meteoritai,tik nezinau ar ten ir kaip krempudra bus ar kas?

Jo,mačiau Kristianoj,bet pardavėja nelabai sugebėjo paaiškint kas per daiktas,kažką trynė tipo yie patys meteoritai tik skysti - ir suprask kaip nori g.gif
O šiaip man pakuotė labai labai graži pasirodė,taip gražiai tie burbuliukai toj bonkutėj plaukiojo biggrin.gif O ir kaina kandžiojosi -betrods 198Lt,ar net daugiau,tiksliai nepamenu smile.gif
Aš savųjų meteorų dar nesulaukiau,nors užsakiau 29d. verysad.gif Labai jau nekantru laukt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 01 11, 11:32)
kaip nebijot, jei jie didesni negu beige blink.gif
manau drugeliai labiau skirti kunui negu veidui

Tai gal uz tai ir pakuote tokia didele g.gif Nu taip as ju norejau,bet aciu labai uz pastebejima.Nepatinka man dideli blizguciai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2009 01 13, 17:00)
Cia toks ale pagrindas makiazui, nu neblogas, bet rutuliukai zymiai geriau, nes juos tepti galima ant pudrytes, o tie skysti meteoritai ziemai nelabai, bent jau man ax.gif nes tada per daug visko gaunasi, skysti meteorai, pudryte, rutuliukai.... biggrin.gif



Man sarmoje sakė, kad čia yra meteoritų pagrindas

Jo,mačiau Kristianoj,bet pardavėja nelabai sugebėjo paaiškint kas per daiktas,kažką trynė tipo yie patys meteoritai tik skysti - ir suprask kaip nori
O šiaip man pakuotė labai labai graži pasirodė,taip gražiai tie burbuliukai toj bonkutėj plaukiojo O ir kaina kandžiojosi -betrods 198Lt,ar net daugiau,tiksliai nepamenu
Aš savųjų meteorų dar nesulaukiau,nors užsakiau 29d. Labai jau nekantru laukt

Bet jei tept ta pagrinda tada rutuliukus ir gal gerai g.gif bus tas pagrindas kaip pudra.Jo nepigus jie sakau ziurejau pardej tai beveik 200 litu blink.gif Jo tikrai fainiai bonkutej atrodo tie rutuliai rolleyes.gif bet sumoket 200 litu ir jei nieko gero g.gif

Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 13, 18:27)
Bet jei tept ta pagrinda tada rutuliukus ir gal gerai g.gif bus tas pagrindas kaip pudra.

juk ten blizguciai, o ne pudra ar pagrindas

rodos ir ant drugeliu dezutes parasyta body and face g.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 13, 20:27)
Jo nepigus jie sakau ziurejau pardej tai beveik 200 litu blink.gif Jo tikrai fainiai bonkutej atrodo tie rutuliai rolleyes.gif bet sumoket 200 litu ir jei nieko gero g.gif

Kas juokingiausia,kad nepasiūlė net ant rankos patept ir išbandyt ax.gif jau nekalbu apie kokį mėginuką ar kažkas tokio.... Tai kaip dabar pirkt,mokėt 200Lt ir nežinot ką perki g.gif Matyt pačios su tais mėginukais terliojas kasdien užtat klientėm pagaili net ant riešo išbandyt. lotuliukas.gif
Ai ir išvis man Kristė juodai nepatinka.....
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 13, 19:27)
Bet jei tept ta pagrinda tada rutuliukus ir gal gerai g.gif bus tas pagrindas kaip pudra.

jis nėra kaip pudra, užtepus ant odos atrodo taip:

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2009 01 14, 10:20)
jis nėra kaip pudra, užtepus ant odos atrodo taip:

user posted image

user posted image



bandziau si daikta Kristianoj. Nepastebejau jokiu pokyciu veide, apart puikaus kvapo doh.gif Kaip koks vandenukas... O kaina labai nustebino tongue.gif
P.S. Vis del to uzsisakiau presuotus meteoritus Rose Frais (vadinamuosius Pink). Pirmadieni tureciau gauti thumbup.gif Tikiuosi del atspalvio neapsigavau doh.gif
Atsakyti
Na as ta kur bandziau pardej tai kaip krem pudra grynai,jokiu blizguciu,taip svelniai ir lygiai pasidengia ir matine tokia.Tik nepamenu pavadinimo,bet cia buvau okologiskoj parduotuvej,tai ten visa kosmetika oko.Tai ir ta pudra tokia pat.Kai uzeisiu dar syki pazesiu pavadinima smile.gif
O is Guerlain tai gali but kad blizgi,nes nemaciau gyvai tai ir nezinau.
Papildyta:
http://www.netspiren...dation-837.aspx

Va radau,apie sita as kalbejau,nu pasitepus tai liuks atrodo,gal kada reiks isbandyt.
Papildyta:
http://www.netspiren...nerals-845.aspx

Ir spalvyciu yra ivairiu
Atsakyti