Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(jurguze @ 2009 01 12, 18:43)
Kokius rutuliukus galit parekomenduot, kad veido oda igautu rusva atspalvi? blush2.gif


Nors pati nesu bandzius ne vienu,bet kaiptik domiuosi jais labai,tai manau rusvam atspalviui isgauti tiktu beige. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 01 12, 19:41)
Nors pati nesu bandzius ne vienu,bet kaiptik domiuosi jais labai,tai manau rusvam atspalviui isgauti tiktu beige. blush2.gif

aha Beige drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 01 12, 19:43)
aha Beige  drinks_cheers.gif

o kas cia per daiktas? ta prasme, smelio spalvos? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguze: 12 sausio 2009 - 19:07
QUOTE(jurguze @ 2009 01 12, 20:07)
o kas cia per daiktas? ta prasme, smelio spalvos? blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 01 12, 20:11)

O kur tokiu buna pirkt ir kokia mazdaug kaina?
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 01 12, 20:31)
O kur tokiu buna pirkt ir kokia mazdaug kaina?

Kristianoj yra.. kaina 140 lt gal g.gif nezinau.. nes as tai ne LT pirkau, tai man maziau kainavo
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 01 12, 21:31)
O kur tokiu buna pirkt ir kokia mazdaug kaina?



Daugiau paskaitykite temą, nes tikrai yra minėta kur yra pirkti ir kiek kainuoja.
Atsakyti
Panytes, kas pirko rutuliukus is braskiu, kiek muito sumokejot? Cia atsiprasau, kad biski ne i tema ax.gif 4u.gif
Bet siuntu del to, kad vat sulaike mano rutuliukus muitine, mokescius dabar skaiciuoja, tai vietoj to, kad laukiau 3 sav ir dar gal koki fuflo edition gausiu, dar ir muita reiks moket doh.gif Jau geriau buciau Kristianoj pirkus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 01 13, 12:50)
Panytes, kas pirko rutuliukus is braskiu, kiek muito sumokejot? Cia atsiprasau, kad biski ne i tema  ax.gif  4u.gif
Bet siuntu del to, kad vat sulaike mano rutuliukus muitine, mokescius dabar skaiciuoja, tai vietoj to, kad laukiau 3 sav ir dar gal koki fuflo edition gausiu, dar ir muita reiks moket  doh.gif Jau geriau buciau Kristianoj pirkus  blush2.gif

na is braskiu fuflo tikrai negausit, o beto juk braskes grazina sumoketus mokescius tad nera ko nerimauti... o sumokesit 19% muito ir dar mokesti uz tarptautiniu siuntu patikra, vakar paciai teko garbe ten pabuvoti smile.gif sorry uz poster_offtopic.gif
Atsakyti
Isigijau ir as Guerlain beige meteoritus, bet man jie sviesina veida ir nelabai matosi, nors naudoju specialu meteoritu sepeteli taippat is guerlain, o kuo jus savo meteoritus tepates ant veido? blush2.gif .
Atsakyti
Vakar pardej bandziau tokia kaip krempudra is rutuliuku,bet jie stiklinej bonkutej i toki skysti kaip zele patalpinti ir spaudziant is apacios isbega jau gryna krem pudra.Nezinau ar suprasit ka turiu galvoj,kazkur buvau macius ir internete bet niekur neberandu doh.gif Gal sakau kuri tokia turit.Internete kur maciau tai ant tos bonkutes irgi parasyta meteoritai,tik nezinau ar ten ir kaip krempudra bus ar kas?
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 13, 15:06)
Vakar pardej bandziau tokia kaip krempudra is rutuliuku,bet jie stiklinej bonkutej i toki skysti kaip zele patalpinti ir spaudziant is apacios isbega jau gryna krem pudra.Nezinau ar suprasit ka turiu galvoj,kazkur buvau macius ir internete bet niekur neberandu doh.gif Gal sakau kuri tokia turit.Internete kur maciau tai ant tos bonkutes irgi parasyta meteoritai,tik nezinau ar ten ir kaip krempudra bus ar kas?


Cia turbut meteoritu kremas. As ir norejau toki pirkti, man paaiskino, kad ten yra kremas suteikiantis veidui svytejima, jei nenaudojat krem pudros ir veidas lygus, tai ant naturalios odos atrodys labai graziai smile.gif .
Atsakyti