Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(Palomina @ 2009 01 08, 12:57)
siandien isvis likau suzaveta savo meteorais (Beige) kai as juos uzsitepiau tiesiai ant odos (krempudros nenaudojau)  wub.gif kazkaip dar graziau atrodo negu kai ant krempudros tepdavau  smile.gif

as vasara visad tik sitaip dazausi rolleyes.gif
Atsakyti
Ne i tema, bet...

Jei kas nors turi ir nori nebrangiai perleisti meteoritu (beige) likuti su dezute - pabandymui - tai as labai noreciau bigsmile.gif

Per AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 01 08, 20:39)
O kaip Beige labai tamsūs? Tinka,jei odytė šviesesnė?Turi blizgučių? 4u.gif


Mano oda šviesi ir Beige puikiai tinka. Tik tie blizgučiai paprastam dieniniam makiažui man per dideli ir prie šviesos per ryškūs. Bandžiau labiausiai blizgius rutuliukus išimt, bet visvien schmoll.gif Todėl nebenaudoju Beige kasdienai, nebent tik jei vakare kur išeinu ar pan. Mythic man labiau patinka, nes blizgučiai smulkesni.
Atsakyti
Pardaviau aš savo drugelius, dabar kažko gailiuos, visi tiek giria juos, tai dabar susimąsčiau, gal nereikėjo..Reikėjo ilgiau panaudoti, gal pamatyčiau tą grožį, kurį visos mato. biggrin.gif Nu nepatiko man jie.. Per ružava, per blizgu ir kaip miltai kažkodėl, bet čia man vienai taip doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 01 10, 16:05)
Per ružava, per blizgu ir kaip miltai kažkodėl, bet čia man vienai taip  doh.gif



reikejo isimti ruzavus burbulus biggrin.gif as taip mythic padariau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 01 10, 15:05)
Pardaviau aš savo drugelius, dabar kažko gailiuos, visi tiek giria juos, tai dabar susimąsčiau, gal nereikėjo..Reikėjo ilgiau panaudoti, gal pamatyčiau tą grožį, kurį visos mato.  biggrin.gif Nu nepatiko man jie.. Per ružava, per blizgu ir kaip miltai kažkodėl, bet čia man vienai taip  doh.gif



as irgi visaip bandziau, is drugeliu isemus ruzavus grazus skaistalai iseina, bet su pacia pudra vis tiek veidas lieka miltuotas ir labai blizgus, tinka nebent apsiniaukusia diena, kai nesimato dideliu blizguciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 01 11, 00:18)
as irgi visaip bandziau, is drugeliu isemus ruzavus grazus skaistalai iseina, bet su pacia pudra vis tiek veidas lieka miltuotas ir labai blizgus, tinka nebent apsiniaukusia diena, kai nesimato dideliu blizguciu g.gif


Man be ruzavu rutuliuku, tai truputi lavoninis veidas buna, tai vel atgal suberiau (cia viena diena susisuko, kad perdaug rozinis veidukas) - man gerai kaip yra thumbup.gif Tiesa, pirmakart juos isigijus nelabai buvau patenkinta, nes irgi labai miltavosi, bet dabar kazkaip viskas tvarkoj. O del blizgejimo, tai nereikia jo taip bijot, nes blizguciai padaro veiduka idealesni - nors siaip man juose tinkami dienai blizguciai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 11 sausio 2009 - 02:53
kaip nebijot, jei jie didesni negu beige blink.gif
manau drugeliai labiau skirti kunui negu veidui
Atsakyti
is drugeliu as siek tiek isemiau ruzavu ir baltu, dabar siek tiek parudina net. Rezultatas wub.gif
Atsakyti
is drugeliu ir as isemiau visus rozinius - man taip geriau, nepdaro rozinio veido biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2009 01 11, 12:32)
kaip nebijot, jei jie didesni negu beige blink.gif
manau drugeliai labiau skirti kunui negu veidui

tai gal parduoti nori drugelius ? 4u.gif
Atsakyti
Kokius rutuliukus galit parekomenduot, kad veido oda igautu rusva atspalvi? blush2.gif
Atsakyti