Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

QUOTE(mantra @ 2009 01 06, 22:33)
O beige presuotus bandet?

taip turejau pries pinkus... pinkai labiau patinka smile.gif
Atsakyti
Dekui uz patarimus 4u.gif wub.gif
na dar siek tiek palauksiu su jais,bet iki vasaros reiks tikrai isigyt blush2.gif Uzsikreciau ir as ta rutuliuku manija rolleyes.gif
Atsakyti
o kuo skiriasi presuota ir kompaktine pudra,mano manymu tai ar ta, ar ta kietu pavidalu g.gif
Atsakyti
As is naujo pamilau drugelius wub.gif Turejau kai tik atsirado, bet nepatiko, o dabar vel nusipirkau - man jie tikras geris! thumbup.gif Nors veiduka parudina labai labai svelniai (bandziau ir isemus rozinius rutuliukus, bet su jais gyvesnis veidukas atrodo).

Dabar jau "Gold tmeptation", "Pucci", "Winter radiance" ir "Perles de velours" stovi tik del grozio kolekcijoj.... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(cuname @ 2009 01 07, 16:34)
o kuo skiriasi presuota ir kompaktine pudra,mano manymu tai ar ta, ar ta kietu pavidalu g.gif


Realiai nesiskiria niekuo. Tik cia daugiau iprasta kalbant apie klasikiniu meteoritu (mythic, beige ir pink) modifikacijas kalbant rasyt 'presuoti', o jau apie tuose paauksuotose dezutese esancius 'kompaktine'.
Atsakyti
siandien isvis likau suzaveta savo meteorais (Beige) kai as juos uzsitepiau tiesiai ant odos (krempudros nenaudojau) wub.gif kazkaip dar graziau atrodo negu kai ant krempudros tepdavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 01 08, 12:57)
siandien isvis likau suzaveta savo meteorais (Beige) kai as juos uzsitepiau tiesiai ant odos (krempudros nenaudojau)  wub.gif kazkaip dar graziau atrodo negu kai ant krempudros tepdavau  smile.gif


Nu fainiai thumbup.gif as dar be krempudros nebandziau,bet butinai reiks isbandyt rolleyes.gif
Atsakyti
Na va nieko nelaukus nuvariau i vonia ir isbandziau be krem pudros,nu tikrai visai nieko bigsmile.gif jei greitam variantui tai tikrai thumbup.gif arba kas dienai,o jei jau kokiam vakarui tai su krempudra tada rolleyes.gif
Palomina o pas tave presuoti rutuliai ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 08, 13:46)
Na va nieko nelaukus nuvariau i vonia ir isbandziau be krem pudros,nu tikrai visai nieko bigsmile.gif jei greitam variantui tai tikrai thumbup.gif arba kas dienai,o jei jau kokiam vakarui tai su krempudra tada rolleyes.gif
Palomina o pas tave presuoti rutuliai ar ne ax.gif

pas mane rutuliukai smile.gif aha kasdienai tikrai geras vaizdas smile.gif vakariniam makiazui tai krempudra ir as deciau
Atsakyti
QUOTE
siandien isvis likau suzaveta savo meteorais (Beige) kai as juos uzsitepiau tiesiai ant odos (krempudros nenaudojau)  kazkaip dar graziau atrodo negu kai ant krempudros tepdavau

O kaip Beige labai tamsūs? Tinka,jei odytė šviesesnė?Turi blizgučių? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 01 08, 21:39)
O kaip Beige labai tamsūs? Tinka,jei odytė šviesesnė?Turi blizgučių? 4u.gif

netamsus.. as baltaode (krempudra siuo metu sviesiausia naudoju).. aisku siek tiek parusvina veida (bet labai nedaug), bet tada taip graziai atrodo wub.gif ir tie blizguciai gerai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
man be kremines pudros traukia oda ir nemalonus jausmas ant veido doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 01 08, 21:32)
netamsus.. as baltaode (krempudra siuo metu sviesiausia naudoju).. aisku siek tiek parusvina veida (bet labai nedaug), bet tada taip graziai atrodo  wub.gif  ir tie blizguciai gerai atrodo  thumbup.gif

O man negražiai ant plikos odos, gal kai oda tobula gali tepti tiesiai g.gif
Atsakyti