Įkraunama...
Įkraunama...

Rutulinės pudros - 9

O kaip jums Beige nutamsina? Nes man kažkaip tik pagyvina veidą, nors esu šviesios odos smile.gif Reiks pabandyti daugiau patepti gal tada pasitamsins
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 01 06, 15:22)
O kaip jums Beige nutamsina? Nes man kažkaip tik pagyvina veidą, nors esu šviesios odos  smile.gif Reiks pabandyti daugiau patepti gal tada pasitamsins



Na siek tiek patamseja bet tikrai ne per daug taip labai naturaliai atrodo rolleyes.gif
Papildyta:
Ir dar toks klausimas iskilo o jus skaistalus naudojat, ruza nu cia vienas ir tas pats?
Kazkaip nelabai ir bereikia po tu rutuliuku g.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 06, 15:27)
Na siek tiek patamseja bet tikrai ne per daug taip labai naturaliai atrodo rolleyes.gif
Papildyta:
Ir dar toks klausimas iskilo o jus skaistalus naudojat, ruza nu cia vienas ir tas pats?
Kazkaip nelabai ir bereikia po tu rutuliuku g.gif

aš iš beige esu išsiėmusi rausvus, tai tepu skruostams.
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 06, 16:27)
Na siek tiek patamseja bet tikrai ne per daug taip labai naturaliai atrodo rolleyes.gif
Papildyta:
Ir dar toks klausimas iskilo o jus skaistalus naudojat, ruza nu cia vienas ir tas pats?
Kazkaip nelabai ir bereikia po tu rutuliuku g.gif


po meteoritu man nebereikia ruzo, puikiai atlieka ruzo vaidmeni. pas mane Pucci limituoto leidimo, manau kad jie labai panasus i mythic. gal kas zino kuo skiriasi? biggrin.gif
Atsakyti
Noriu presuotu meteoritu, nes man priimtimesni labiau uz rutulinius, del blizguciu kiekio ir issidestimo. Bet del spalvos tai niekaip neapsisprendziu doh.gif kankinuosi doh.gif Norisi gaivumo veide, tai galvojau paimsiu pink, o vakar Kristianoj labiau uzrekomendavo beige... Vis del to labiau linkusi prie pink, nes mano kremine pudra ir taip pakankamai tamsi, be to turiu Egipto zeme, nesinori "sviesto sviestuoto". Taciau turiu abejoniu del per didelio ruzavumo su pinkais. Ramintele, gal man galetumet imesti nuotraukyte su ruzavais meteoritais (skaiciau, kad dejote, tik nespejau paziureti verysad.gif )? Nenoriu apsirikti su siuo pirkiniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2009 01 06, 15:06)
Noriu presuotu meteoritu, nes man priimtimesni labiau uz rutulinius, del blizguciu kiekio ir issidestimo. Bet del spalvos tai niekaip neapsisprendziu doh.gif kankinuosi doh.gif Norisi gaivumo veide, tai galvojau paimsiu pink, o vakar Kristianoj labiau uzrekomendavo beige... Vis del to labiau linkusi prie pink, nes mano kremine pudra ir taip pakankamai tamsi, be to turiu Egipto zeme, nesinori "sviesto sviestuoto". Taciau turiu abejoniu del per didelio ruzavumo su pinkais. Ramintele, gal man galetumet  imesti nuotraukyte su ruzavais meteoritais (skaiciau, kad dejote, tik nespejau paziureti verysad.gif )? Nenoriu apsirikti su siuo pirkiniu ax.gif


Na aš tavo vietoj nerizikuočiau su pinkais jų nepabandžius. Burbuliukus bent galima išimti, jei bus per rausva o kai presuotus nusipirksi tai jau nieko neiškrapštysi. EŽ su beige nėr ko lygint, su beige išsitepus visą veidą, EŽ dar laisvai galėtum naudoti veido modeliavimui, nes Beige tikrai neduoda jokio rudumo, tik natūraliai paskaistina (na gal labai šviesią odą kiek parusvina).
Ir jei kreminė tavo pakankamai tamsi, tai su beige gali pašviesinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2009 01 06, 16:06)
Noriu presuotu meteoritu, nes man priimtimesni labiau uz rutulinius, del blizguciu kiekio ir issidestimo. Bet del spalvos tai niekaip neapsisprendziu doh.gif kankinuosi doh.gif Norisi gaivumo veide, tai galvojau paimsiu pink, o vakar Kristianoj labiau uzrekomendavo beige... Vis del to labiau linkusi prie pink, nes mano kremine pudra ir taip pakankamai tamsi, be to turiu Egipto zeme, nesinori "sviesto sviestuoto". Taciau turiu abejoniu del per didelio ruzavumo su pinkais. Ramintele, gal man galetumet  imesti nuotraukyte su ruzavais meteoritais (skaiciau, kad dejote, tik nespejau paziureti verysad.gif )? Nenoriu apsirikti su siuo pirkiniu ax.gif

Davė kartą draugė savo presuotus pink pabandyt,nu gėris žemėje daugiau nieko wub.gif nieko ten ružavo ir neišgausi,tik veidas įgavo gaivumo,skaistumo,lygumo,tokia lyg gerai išmeigojus ir pailsėjus atrodžiau. Man tai super,bet kadangi braškėse nėra presuotų,tai ėmiau burbulinius ir beige.
Bet jei imč presuotus,tai tik pink: nenorėjau užsakinėt per tarpininkes iš JAV,nes biški brongiai būt išėję ax.gif Vos ne brangiau nei mūsų Kristėj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 06, 15:27)
Na siek tiek patamseja bet tikrai ne per daug taip labai naturaliai atrodo rolleyes.gif
Papildyta:
Ir dar toks klausimas iskilo o jus skaistalus naudojat, ruza nu cia vienas ir tas pats?
Kazkaip nelabai ir bereikia po tu rutuliuku g.gif

OI man reikia dar ir kaip, per sviesu man vien su pudryte ir meteorais, ant galo visad guerlain tan booster tepu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mantra @ 2009 01 06, 16:06)
Noriu presuotu meteoritu, nes man priimtimesni labiau uz rutulinius, del blizguciu kiekio ir issidestimo. Bet del spalvos tai niekaip neapsisprendziu doh.gif kankinuosi doh.gif Norisi gaivumo veide, tai galvojau paimsiu pink, o vakar Kristianoj labiau uzrekomendavo beige... Vis del to labiau linkusi prie pink, nes mano kremine pudra ir taip pakankamai tamsi, be to turiu Egipto zeme, nesinori "sviesto sviestuoto". Taciau turiu abejoniu del per didelio ruzavumo su pinkais. Ramintele, gal man galetumet  imesti nuotraukyte su ruzavais meteoritais (skaiciau, kad dejote, tik nespejau paziureti verysad.gif )? Nenoriu apsirikti su siuo pirkiniu ax.gif

as naudojau kuri laika presuotus, lygiai taip pat, pudryte, meteorai presuoti ir ant virsaus guerlaina boosteri, tavo atveju egipto zeme, tai zinok beige atrode thumbup.gif su pinkais neekperimentuociau, ypac jei pudryte tamsesne mirksiukas.gif Nors kaip sako NORIKA, nebus ir su pinkais tas veidas ruzavas, tik sveiksesnis biggrin.gif neryskus tie meteorai yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sima77: 06 sausio 2009 - 16:46
QUOTE(sima77 @ 2009 01 06, 16:44)
su pinkais neekperimentuociau, ypac jei pudryte tamsesne mirksiukas.gif Nors kaip sako NORIKA, nebus ir su pinkais tas veidas ruzavas, tik sveiksesnis biggrin.gif neryskus tie meteorai yra smile.gif



nu zinok, man mythic roziniai burbulai taip nurausvindavo, kad buvau kaip parselis su jais doh.gif dabar isemiau rozinius, viskas ok rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 01 06, 19:23)
nu zinok, man mythic roziniai burbulai taip nurausvindavo, kad buvau kaip parselis su jais doh.gif dabar isemiau rozinius, viskas ok rolleyes.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai vat todel ir neeksperimentuoju su visokiais ruzavais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 01 06, 19:23)
nu zinok, man mythic roziniai burbulai taip nurausvindavo, kad buvau kaip parselis su jais doh.gif dabar isemiau rozinius, viskas ok rolleyes.gif

O as turiu mythic presuotus tai visai nerausvina schmoll.gif ten ta ruzava spalva labai blanki.
Atsakyti
QUOTE(Florena @ 2009 01 06, 20:04)
O as turiu mythic presuotus tai visai nerausvina schmoll.gif ten ta ruzava spalva labai blanki.



kai kuriems ir rutuliukai nerausvina biggrin.gif bet tik ne man dirol.gif
Atsakyti