Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

na mamukai, kaip sekasi auginti kleckiukus? 4u.gif
pasipasakokit ka veikiat su mazyliu per diena kai jis nevalgo ir nemiega?kuom uzimate mazylius? rolleyes.gif
Atsakyti
maniske aktyvi daugiau antroje dienos puseje, tai mes pazaidziam su zaisliukais, panesioju ant ranku. Kadangi jau pradejo siekti zaisliukus, tai paguldau ja ir aplink pridedu barskuciu, kad butu ka liesti. O ka kitos mamytes veikia? Pasidalinkit, idomu. smile.gif
Atsakyti
na mes irgi ta pacia veikla uzsiemam, zaisliukai, rankytes, vis nesioja ja kad nepavargtu guleti rodau visokius ryskius daiktus...bet idomiausi vistiek mama ir tetis lieka nepaleidzia musu is akiu wub.gif
na kai buvo grazus orai tai dar ir i lauka isvaziuodavome, o dabar tik kambarius gerai pravedinu, nes baisu man i toki salti vezti, o jus ar einate i lauka? smile.gif
Atsakyti
ne, dabar irgi kambary sedim. Mazyle 2 savaite kosi, sloguoja, gydytoja parase gerti vaistuku, tai gydomes, gal truputi ir geriau
Atsakyti
QUOTE(laputaite30 @ 2009 01 07, 20:51)
ne, dabar irgi kambary sedim. Mazyle 2 savaite kosi, sloguoja, gydytoja parase gerti vaistuku, tai gydomes, gal truputi ir geriau

sveikit 4u.gif
Atsakyti
Kas so maniskiui leliu pasidare nezinau. Tarsi butu man kas pakeite vaika. Iki svenciu mano vaikelis buvo tikras stebuklas. Naktimis keldavosi karta, ramus,geras, viska galedavau,spedavau pasidaryti, o dabar...tikra velniava. Naktimis miegu tik po pora valandu, nes jis pradejo valgyti kas dvi, kas valanda, o kartais per nakti nepaleidzia kruties. Misinelio negeria, nemoka traukti is buteliuko. Diena vieno nei minuteles negaliu palikti, rekia kaip bite butu igelusi. Sunku. Ir kas pasidare nesuprantu. Galvoju is vis naktimis bandyti atpratinti nuo maitinimo, bet kaip tai padayti gal kas zino?
Atsakyti
na mano maze ir pazaidzia su zaisliukais tik neilgai,nusibosta jai.Tada as prieinu paswnekam pasportuojam su kojytem,pasivartaliojam,biski panesioju pavalgom ir pamiegam biggrin.gif .I lauka stengiames eiti kiekviena diena,na mes danijoje gyename,kai buvom ant svenciu gryze i lietuva tai vezzdavau i balkona kiekviena diena pietu miegui ji ismiega lauke 2 val. Dabar danijoje einam i lauka kiekviena diena.Rytoj einam skiepui pirmam.Cia nuo 3 menesiu pradeda skiepyti.ziuresim kaip ji man pernes g.gif O laukelis butinas vaikui del D vitamino mirksiukas.gif O tu kuriu leliukai neramus,tai jiems gal kas skauda.Gal jau dantukas kalasi mirksiukas.gif Viskas praeis ir susitvarkys smile.gif Gintareeli o kiek tavo leliui laiko?koks vardas?
Atsakyti
QUOTE(LaVitaea @ 2009 01 06, 10:03)
nuo kurio menesio leliukus jau galima primaitinti kietesniu maisteliu?


Nuo 4 men, jau galima duoi visko po truputi ragauti.



QUOTE(LaVitaea @ 2009 01 07, 14:23)
na mamukai, kaip sekasi auginti kleckiukus? 4u.gif
pasipasakokit ka veikiat su mazyliu per diena kai jis nevalgo ir nemiega?kuom uzimate mazylius? rolleyes.gif


Va va, man irgi idomu, ka veikiat su savo maziais ar didckiais ???

Mes tai kai pampersiuka rytais keiciames, tai mankstele padarom:
1. abi kojytes sukrizuojam virs pilvuko, pakaitom kojytes.
2.su desine rankyte lieciam kaire kojyte, ir atvirksciai su kaire rankyte
3. minam dviratuka
4. rankytes isskleidziam i sonus ir apkabinam save
5. rankytes keliam auksyn, leidziam zemyn.

Vakare, pries einant miegoti, jei nesimaudom, tai masaziuka padarau

O diena tai kartais, du gaidelius ir katu katu katutes dainuojam, dar viru viru kose. O kai uzdainuoju "prazido roze purpurine" pabrezdama r raide tai juoko pilnos kelnes.

Nelabai maziukas megsta guleti pats ant kilimelio, tai as ir su pliusiniais zaisliukais jam vaidinimiukus mazus vaidinu ir seip visai kitaip ji kalbinu, kad tik pats paguleu truputi ant kilimuko... o ant pilvuko visai nenori guleti, max 1 min. ir viskas

Beja laaabai patinka su mama ziureti zurnalus ar spalvotas knygutes ir zinoma viiiiska reikia paragauti thumbup.gif

Oho kaip prirasiau tikiuosi netingesit skaityti.
Atsakyti
laputaite 4u.gif ,gime maniskis 4050g.kadangi per 2 men ugtelejo 9cm doh.gif ,tai gyd.liepe duoti daugiau vitD,nes kauliukai nespeja tvirteti g.gif .Sianakt vietoj misinuko daviau arbateles,ir visai thumbup.gif ,truputi po to per miegus niurzgejo,bet pratempe iki 6 ryto smile.gif
Atsakyti
[quote=Nestuke-gruoduke,2009 01 08, 00:36]

mes irgi manksteles darom, vartomes visaip kad nugarytes ir soniuku nepaskaustu, irgi traukiam yvairias daineles ir zaisliukai aisku eina i trasa smile.gif
Atsakyti
Sweikutes,mamytes,sakykite ar jau maitinate leliukus kietesniu maisteliu?
Atsakyti
QUOTE(sanDDra @ 2009 01 08, 11:27)
Sweikutes,mamytes,sakykite ar jau maitinate leliukus kietesniu maisteliu?

na mes dar nesimaitinam kietesniu maisteliu, man net kazkaip baisu butu, bet manau nuo kokio4 men reikes pradeti ragauti po truputi rolleyes.gif
Atsakyti