Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

nuotaika tai ka as zinau,tai guli ir sneka,sypsosi,tai bac ir verke doh.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzite @ 2009 02 11, 18:22)
labukas.mano vaikas i burna tai pirsta tai kumsti kisa,seilejosi tai nerealei ir piktas.gal dantis digsta g.gif kam dar taip?

Pas mus irgi pirštukai iš burnos neišlenda ir seilės upeliais bėga doh.gif.
Atsakyti
mamytes.o jus pas kokius nors daktarus buvot?ar tik pas pediatra tik?gal jau laikas ir pas kitus daktarus apsilankit g.gif
Papildyta:
QUOTE(Irmutė @ 2009 02 11, 19:37)
Pas mus irgi pirštukai iš burnos neišlenda ir seilės upeliais bėga doh.gif.

ir nuotaika kas minute keiciasi?
Atsakyti
QUOTE(boruzite @ 2009 02 11, 18:40)
mamytes.o jus pas kokius nors daktarus buvot?ar tik pas pediatra tik?gal jau laikas ir pas kitus daktarus apsilankit g.gif
Papildyta:

ir nuotaika kas minute keiciasi?

Nuotaikytė tai normali, kaip ir visada, vakare tik apie 7 val daugiausia pazirzena.
Turėjo siūsti iki 3 mėn. pas chirurgą arba ortopedą, kad patikrintu klubiukus.
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 02 11, 11:07)
Sveikos mamytės  biggrin.gif
Sakykit ar kuriai nors lelius tokio amžiaus sirgo  verysad.gif Mano vyresnėlė susirgo, dabar aš sergu, o mažiukė dabar karts nuo karto pakosti  verysad.gif Sakykit ar yra kokių vaistukų tokiems mažiuliukams? Temp. neturi, bet labai labai bijau kad nesusirgtų.


Aha, sirgo verysad.gif Vyresnelis turbut is darzelio virusa parnese, slogavo, kosejo, bet valge ir miegojo gerai, temperaturos nebuvo. As nosyte valiau ir savo pienuka lasinau. Po kokios 1.5 sav nebeapsikenciau, ejom pas gydytoja ir gerem antibiotikus, bet jie niekuo nepadejo, tiek, kad blogiau nebuvo, matyt tikrai ilgai besitesiantis virusas. Man atrodo maitinimas MP, jei jo yra - pats geriausias vaistas. Tiesa, dar namie beveik 3 sav tupejom, net man galva apsisuko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Numenor @ 2009 02 11, 20:05)
Aha, sirgo verysad.gif Vyresnelis turbut is darzelio virusa parnese, slogavo, kosejo, bet valge ir miegojo gerai, temperaturos nebuvo. As nosyte valiau ir savo pienuka lasinau. Po kokios 1.5 sav nebeapsikenciau, ejom pas gydytoja ir gerem antibiotikus, bet jie niekuo nepadejo, tiek, kad blogiau nebuvo, matyt tikrai ilgai besitesiantis virusas. Man atrodo maitinimas MP, jei jo yra - pats geriausias vaistas. Tiesa, dar namie beveik 3 sav tupejom, net man galva apsisuko  blink.gif

Pritariu, kad maitinimas MP (jei jo yra) - pats geriausias vaistas, ir profilaktika nuo ligu
Atsakyti
QUOTE(boruzite @ 2009 02 11, 19:22)
labukas.mano vaikas i burna tai pirsta tai kumsti kisa,seilejosi tai nerealei ir piktas.gal dantis digsta g.gif kam dar taip?



Maniskiui lygiai tas pats mirksiukas.gif . Galeu tai abi rankas susikistu smile.gif. Tik tiek, kad dar ne piktas. Taio kol kas dar geresne situacija - lauksim sekancio zingsnio - zirzejimo ir pykimo ax.gif
Papildyta:
[quote=boruzite,2009 02 11, 19:40]
mamytes.o jus pas kokius nors daktarus buvot?ar tik pas pediatra tik?gal jau laikas ir pas kitus daktarus apsilankit g.gif

Na, mes jau esam buve pas neurologa (gavom siuntima dar is gimdymo namu del komplikuoto gimdymo, t.y. kaip suprantu, cia neprivaloma), pas chirurga (buvom kai buvo 1 men).
Kadangi traiskanoja akyte, tai mes buvom ir pas akiu gydytoja (bet cia gal irgi neprivaloma).
Atsakyti
QUOTE(boruzite @ 2009 02 11, 19:40)
mamytes.o jus pas kokius nors daktarus buvot?ar tik pas pediatra tik?gal jau laikas ir pas kitus daktarus apsilankit g.gif


mes pas neurologa buvom kai menuo suejo, del greito gimdymo, o siaip kitur dar ne ax.gif
Atsakyti
g.gif o mus dar niekur nesiunte.
Atsakyti
QUOTE(boruzite @ 2009 02 11, 22:33)
g.gif o mus dar niekur nesiunte.

tai jei niekuo nesiskundziat viskas gerai ir nesiuncia smile.gif as kol nieko nesakiau pediatrei sake labai sauni ir sveika mergyte tik uzsiminiau paie siokias tokias problemeles kurios man atrode wisaj nerejksmingos iskart nusiunte pas chirurga. cia man atrodo tie siuntimai pas kitus gydytojus ir priklauso nuo to kajp mamytes nupasakoja wisas problemeles kajp su jomis susitwarko ir ar iswis ta problema yra pediatres akimis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(menuo @ 2009 02 11, 22:04)
tai jei niekuo nesiskundziat viskas gerai ir nesiuncia smile.gif as kol nieko nesakiau pediatrei sake labai sauni ir sveika mergyte tik uzsiminiau paie siokias tokias problemeles kurios man atrode wisaj nerejksmingos iskart nusiunte pas chirurga. cia man atrodo tie siuntimai pas kitus gydytojus ir priklauso nuo to kajp mamytes nupasakoja wisas problemeles kajp su jomis susitwarko ir ar iswis ta problema yra pediatres akimis ax.gif

Pritariu. Galima sakyt jei nepasiprasai, tai ir nesiuncia niekur
Atsakyti
As buvau ilindusi paskaityti kaip ketvirtam menesi mamytes snekasi ir likau nesupratusi g.gif kad jei mano maziui uz 8 dienu keturi menesiai tai as turejau bendrauti jau ketvirtam, bet man atrodo kad i ketvirta reikia keltis kai sueina keturi menesiai g.gif Mamytes kaip jus galvojate kurios maitina misineliais su primaitinimu, nuo ko pradeti, gydytoja sako kad reikia nuo obuoliuko tyreles ar banano, bet as galvoju jei mazius paragaus saldimo tai gal bulviu koseles nebenores kaip jau nuo 4 men reikes ivesti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EIDA: 11 vasario 2009 - 22:23