Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo


4u.gif sveikinam jus sukakus 3men
[/quote]

aciu , jus taip pat drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzite @ 2009 02 10, 20:55)
labukas.mums vakar sukako 3menesiai,Bet kazkaip mazai sveriam 6.100 ir 62cm blush2.gif

Mums 3 menesiukai sukanka poryt, irgi sveriam 6kg, is pradziu jaudinausi, bet dabar nusprendziau stebeti ta svori ir ziureti, kas bus toliau, per daug nesijaudinant. Jei ir toliau vangiai augs (tfu, tfu, tfu), ziuresim, ka daryt. Nepergyvenk ir tu, nes ir mane apkresi rolleyes.gif
Atsakyti
Mamytems:
Pampersai labai gerom kainom:
http://www.skelbiu.lt/5822413.html

Didesniems kiekiams taikome nuolaidas. Kreiptis skelbime nurodytais kontaktais

Atsakyti
Sveikos mamytės biggrin.gif
Sakykit ar kuriai nors lelius tokio amžiaus sirgo verysad.gif Mano vyresnėlė susirgo, dabar aš sergu, o mažiukė dabar karts nuo karto pakosti verysad.gif Sakykit ar yra kokių vaistukų tokiems mažiuliukams? Temp. neturi, bet labai labai bijau kad nesusirgtų.
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 02 11, 11:07)
Sveikos mamytės  biggrin.gif
Sakykit ar kuriai nors lelius tokio amžiaus sirgo  verysad.gif Mano vyresnėlė susirgo, dabar aš sergu, o mažiukė dabar karts nuo karto pakosti  verysad.gif Sakykit ar yra kokių vaistukų tokiems mažiuliukams? Temp. neturi, bet labai labai bijau kad nesusirgtų.

Jei temperatura pakiltu gali duoti paracetamolio zvakute. Ir svarbiausia ziurek, kad nepradetu maziau valgyti. Mano maziui kai buvo sloga tai daktares pirmas klausimas buvo apie maitinima, ar netruksta skysciu
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2009 02 11, 10:10)
Jei temperatura pakiltu gali duoti paracetamolio zvakute. Ir svarbiausia ziurek, kad nepradetu maziau valgyti. Mano maziui kai buvo sloga tai daktares pirmas klausimas buvo apie maitinima, ar netruksta skysciu


Na, valgo kaip ir valgius smile.gif Dėl temp. tai žinau. Tik kaži ar jiems ir pvz. gali skaudėt gerklytę kostint? ax.gif Nu labai tikiuos, kad tas kosuliukas baigsis ir išsikapstysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 02 11, 11:07)
Sveikos mamytės  biggrin.gif
Sakykit ar kuriai nors lelius tokio amžiaus sirgo  verysad.gif Mano vyresnėlė susirgo, dabar aš sergu, o mažiukė dabar karts nuo karto pakosti  verysad.gif Sakykit ar yra kokių vaistukų tokiems mažiuliukams? Temp. neturi, bet labai labai bijau kad nesusirgtų.

na mes gavom 3 men proga, temperatura ir toookius pilvo skausmus, kad abu su vyru nezinojom kur detis sad.gif temperatura teko musti paracetamolio zvakute, o pilvuka raminom visais imanomais budais...bet taip klykiancio savo maziuko nesu macius, ir tikrai nebenoriu pamatyt verysad.gif visa nakti miegojom kartu, nes vis uzeidavo spazmiukai, blaskesi vaikas, kazkoks siaubas verysad.gif tikiuos cia nuo kokio maisto ir tik vienkartinis dalykas...



beje labai aciu visoms uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 02 11, 11:07)
Sveikos mamytės  biggrin.gif
Sakykit ar kuriai nors lelius tokio amžiaus sirgo  verysad.gif Mano vyresnėlė susirgo, dabar aš sergu, o mažiukė dabar karts nuo karto pakosti  verysad.gif Sakykit ar yra kokių vaistukų tokiems mažiuliukams? Temp. neturi, bet labai labai bijau kad nesusirgtų.

Labukas, gal vaistu ir yra, bet as asmenisia pati neskubeciau ir kitiem nepatarciau ju be saiko kisti, na, nebent pakiltu temperatura, tuomet paracetamolio zvakute. Laikykites ir nesusirkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 11, 10:53)
Labukas, gal vaistu ir yra, bet as asmenisia pati neskubeciau ir kitiem nepatarciau ju be saiko kisti, na, nebent pakiltu temperatura, tuomet paracetamolio zvakute. Laikykites ir nesusirkit  4u.gif

Na, neskubu ir aš su tais vaistukais schmoll.gif Vakar vakare pakosėjo ir naktį, šian iš ryto nekosėjo...
Atsakyti
QUOTE(boruzite @ 2009 02 10, 21:55)
labukas.mums vakar sukako 3menesiai,Bet kazkaip mazai sveriam 6.100 ir 62cm blush2.gif

Labukas,nesijaudink sveriat jus tikrai normaliai,mano mazius 3 menesiu svere 5.750 ir 60,5cm buvo.dabar vaziuosim 25 svertis ir skiepitis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 10, 22:00)
Mes uzsirase siaip procedurai vasario 20 d. KMUK.. Ar tikrai tokia baisiai nemaloni, kiap esu girdejusi?  doh.gif . o kaip vaikiukas jautesi po sios proceduros?

Na mums atliko sia procedura be eiles,nes sutikom iskart namo vaziuoti.Siaip daktare pries ta procedura parodo kur ir ka valo.Mamyciu i procedurini neleidzia liepia uz duru laukt,o tai baisiausia,nes vaikas taip rekia kad sirdis atrodo tuoj plys.O po sios proceduros israse TOBREX lasinti ir masaziuka liepe dryti.Na o mazius po proceduros kai uzmigo tai miegojo 5 val. blink.gif
Atsakyti


Na mums atliko sia procedura be eiles,nes sutikom iskart namo vaziuoti.Siaip daktare pries ta procedura parodo kur ir ka valo.Mamyciu i procedurini neleidzia liepia uz duru laukt,o tai baisiausia,nes vaikas taip rekia kad sirdis atrodo tuoj plys.O po sios proceduros israse TOBREX lasinti ir masaziuka liepe dryti.Na o mazius po proceduros kai uzmigo tai miegojo 5 val. blink.gif
[/quote]
Uzjauciu maziuka. 4u.gif Nenoreciau to patirti, spjaunu per peti
Atsakyti
Na mums atliko sia procedura be eiles,nes sutikom iskart namo vaziuoti.Siaip daktare pries ta procedura parodo kur ir ka valo.Mamyciu i procedurini neleidzia liepia uz duru laukt,o tai baisiausia,nes vaikas taip rekia kad sirdis atrodo tuoj plys.O po sios proceduros israse TOBREX lasinti ir masaziuka liepe dryti.Na o mazius po proceduros kai uzmigo tai miegojo 5 val. blink.gif
[/quote]

Vaje, maziukas vargsiukas, uzjauciam labai labai 4u.gif Linkim, kad viskas butu gerai ir tikimes, kad dabar jauciates gerai 4u.gif
Atsakyti