Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

Gytuka sveikinam 3 menesiukais
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 09, 20:33)
Per 3 menesius 100g????? Ar ne taip supratau, nuo gimimo 100 gramu???

Na negerai tikriausiai surašiau ax.gif, per trečią mėn tik 100g.
Atsakyti
QUOTE(pamaivelka @ 2009 02 10, 19:50)
sveikutes 4u.gif  tai vat, siandien mums trys menesiukai sveriam 8 kg esam 65 cm ugio sveiki ir guvus thumbup.gif  naudaujam pampers 4 dydi, maximiniai neaptiko kazkaip vyriskus turtus spaudzia, jie tokie kietoki man atrodo, dabar dar ir libero naudojam tongue.gif tutka tai tikrai reikia keisti kas 3 men, nes keiciasi dydis ax.gif per para miegam apie 16 val, jei lauke ilgaiu bunam tai ir daugiau iseina ax.gif

Sveikinimai sulaukus 3 menesiuku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
zinokit merginos jau rimtai atrodo kad as savo kudikio ,nemyliu anot jusu ,net per du forumus diskusijos apie tuos klijukus , as myliu savo kudyki ir tikrai jam nepakenkciau wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif bigsmile.gif bigsmile.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
labukas.mums vakar sukako 3menesiai,Bet kazkaip mazai sveriam 6.100 ir 62cm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 10, 16:46)
Turiu viena klausimeli, gal biski ne i tema  blush2.gif , bet kokio dydzio sauskelnes nesioja jusu mazieji? Nes man jau kazkaip neramu darosi, mes sveriam 6 kg, o nesiojam pampers 4 dydi(nuo 9-18 kg), bet jau atrodo ir tuos greit isaugsim, nes nenoriu kad mano maziukui spaustu ax.gif O gal cia tik Pampers sauskelnes tokios pamazintos?


Maniskis sveria 6.3 kg, tai nesioja Pampers 3 dydi (4-9 kg). Siaip kol kas dar nesiojam, bet tikrai iki 9 kg neisnesios.. reikes didesniu..
Atsakyti
QUOTE(boruzite @ 2009 02 10, 19:55)
labukas.mums vakar sukako 3menesiai,Bet kazkaip mazai sveriam 6.100 ir 62cm blush2.gif

Labai gerai sveriat, kodel nerimauji? thumbup.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausryte @ 2009 02 10, 18:46)
gal kasnors is mamyciu susidure su asaru latako pravalimu?Ar padejo?Mums vakar atliko sia nemalonia procedura verysad.gif


Mes uzsirase siaip procedurai vasario 20 d. KMUK.. Ar tikrai tokia baisiai nemaloni, kiap esu girdejusi? doh.gif . o kaip vaikiukas jautesi po sios proceduros?
Atsakyti
Viriau klijukus, bet suvalge 100gr ir antra karta 100gr, tai taip pat kaip misiniukus g.gif tai ziuresiu kaip bus toliau smile.gif jei reikes ir virsiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pasiskambinau gydytojui liepe atvaziuoti, tai sedau i taksa ir nuvaziavau, pasvere mano maziu tai vaikis paauges 2 cm (62) o svoris+800gr (6.100) tai liepe nesijaudinti, sake kaip nevalgo duoti vandenuko pagerti , ziuresiu kaip bus 4 menesiai kiek paaugs dar g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EIDA: 10 vasario 2009 - 20:04
QUOTE(boruzite @ 2009 02 10, 20:55)
labukas.mums vakar sukako 3menesiai,Bet kazkaip mazai sveriam 6.100 ir 62cm blush2.gif


Man tai atorod, kad cia labai normalus svoris ir ugis.. aisku, ziurint, kokio svorio maziukas gime ir kiek kas menesi priauga.. Bet net ne tai svarbiausia - gi svarbiausia, kad sveikas, linksmas ir guvus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 02 10, 20:59)
Labai gerai sveriat, kodel nerimauji? thumbup.gif  g.gif

nu kazkaip atrodo kad mazoka,praeita menesi 1.100.tai pagalvojau gal jam pieno mazai,kad tik600gr priaugo
Papildyta:
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 10, 21:07)
Man tai atorod, kad cia labai normalus svoris ir ugis.. aisku, ziurint, kokio svorio maziukas gime ir kiek kas menesi priauga.. Bet net ne tai svarbiausia - gi svarbiausia, kad sveikas, linksmas ir guvus  thumbup.gif

4u.gif sveikinam jus sukakus 3men
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzite: 10 vasario 2009 - 20:13
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 20:51)
zinokit merginos jau rimtai atrodo kad as savo kudikio ,nemyliu anot jusu ,net per du forumus diskusijos apie tuos klijukus , as myliu savo kudyki ir tikrai jam nepakenkciau  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

sveika ,as ir tava deima mylu wub.gif wub.gif
a zinot mergas juk ant tu klijuku mes ir uzaugom,tai nejaugi tai blogai???? g.gif g.gif g.gif thumbup.gif
Atsakyti