Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

Siandien vizitavom pas gydytoja ir prisiduodam: +900g (viso 6,200g) ir +3cm (viso 63cm). Tad ir toliau valgysim tik MP iki 6men jei taip sekmingai augsim svoriuku thumbup.gif nors ir gydytoja jau sake duoti sulciu obuoliu, morku doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule danguje: 10 vasario 2009 - 17:33
QUOTE(babis @ 2009 02 10, 16:46)
Turiu viena klausimeli, gal biski ne i tema  blush2.gif , bet kokio dydzio sauskelnes nesioja jusu mazieji? Nes man jau kazkaip neramu darosi, mes sveriam 6 kg, o nesiojam pampers 4 dydi(nuo 9-18 kg), bet jau atrodo ir tuos greit isaugsim, nes nenoriu kad mano maziukui spaustu ax.gif O gal cia tik Pampers sauskelnes tokios pamazintos?

mes dar dedame 3dydi, bet jauciu tai bus paskutinis pakis ir pereisime prie 4 dydzio.

Kas del sypsenos, tai musiskis labai graziai sypsosi smile.gif bet dar nesijuokia.
O va supilvuku turejome problemyciu. Ir siandien nesupratau. Pamaitinau pries valanda ir baigiant valgyti jis man pradejo zysti. Stumti lauk buteliuka. Bandziau vel duoti, bet tada mazylis klykli, riestis. Panasu i diegliukus, taciau kisasi savo rankas i burna, kransnoja. Daviau kanduka, tai pakramte pakramte ir pradejo sypsotis:) kaip ir dantuku dygimo pozymis. Bet neilgai tas sypsojimasis tesesi. Vel pradejo bliauti. Tad nieko nebesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 02 10, 14:38)
Laba diena  4u.gif
Manoji mergaite jau trecia vakara tiesiog klykia, net rankos nepadeda, o asaros bega iki pat kaklo. Net nzn ka cia reiskia. Galvoju kad pyksta ant papuko jog pienukas is pradziu bega ne sotus, o gal kapryziukai. Diena tiesiog superinis vaikas, o vakare  verysad.gif

Labukas@ o gal cia ne pienukas kaltas o pilvukas?
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 17:00)
kiek laiko per para jusu mazyliai ismiega blink.gif



Musiskis diena tai ne daug miega, pavalgius po valandos uzmiega koki pusvalandi, ir keliasi valgyti, o nakti tai einam miegoti 21 val. ir keliemes apie 5-6 val. ryto
Atsakyti
gal kasnors is mamyciu susidure su asaru latako pravalimu?Ar padejo?Mums vakar atliko sia nemalonia procedura verysad.gif
Atsakyti
Labukas, mums trys menesiai bus lygiai uz savaites, sveriam 6.5 kg., o pamperiukus 3 dydzio nesiojam ir dar visai lyg ir nespaudzia schmoll.gif Maniskis tai gurmanas, jam turi buti atitinkama temperatura misinuko, nei per siltas, nei per saltas, o suzinojau tai, kai viena nakti cirka man istaise, taip klykt pradejo, kol nesusiprotejau pieniuko dar karta pasildyti, tol nenustojo doh.gif Miegam mes nuo 24 iki 5, po to pavalgom 10 min. ir miegam iki 8 val. tada miegam nuo 14 iki 15 val. tada dar nuo 17 iki 18 ir jau po to nuguldyt nelabai sekasi, tik jau vakare - 24 val. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 10, 17:46)
Turiu viena klausimeli, gal biski ne i tema  blush2.gif , bet kokio dydzio sauskelnes nesioja jusu mazieji? Nes man jau kazkaip neramu darosi, mes sveriam 6 kg, o nesiojam pampers 4 dydi(nuo 9-18 kg), bet jau atrodo ir tuos greit isaugsim, nes nenoriu kad mano maziukui spaustu ax.gif O gal cia tik Pampers sauskelnes tokios pamazintos?

Mes nesiojam pampers 3 dydi,o maximiniu 2 dydi.Galiu pasakyti kad maximiniai pampersai niekuo nesiskiria nuo tikru.Na gal tik pigiau kainuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2009 02 10, 18:50)
cia jus kalbejote pie klijukus, gal galite tiksliai aprasyti kaip gaminate, kokiu santykiu, vandens dedat dripsiu ar ryziu, kiek laiko verdat, ir kiek pilate pieno, ar pries tai piena pavirinat. g.gif

42 ar43 puslapi rasiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausryte @ 2009 02 10, 17:49)
Mes nesiojam pampers 3 dydi,o maximiniu 2 dydi.Galiu pasakyti kad maximiniai pampersai niekuo nesiskiria nuo tikru.Na gal tik pigiau kainuoja smile.gif

kelios mamytes rase, kad beria nuo Maximiniu, todel neeksperimentuosiu su savuoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 02 10, 20:09)
kelios mamytes rase, kad beria nuo Maximiniu, todel neeksperimentuosiu su savuoju  ax.gif

nuo berimu ir sutimo labai gerAS (SUDOCREME) , kaip pradejom vartoti , tai nei sutimu , nei berimu thumbup.gif
Papildyta:
o mes naudojam tik PAMPERS sauskelnes aktiv baby nuo4-9 kg dar geros kolkas bigsmile.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif tai vat, siandien mums trys menesiukai sveriam 8 kg esam 65 cm ugio sveiki ir guvus thumbup.gif naudaujam pampers 4 dydi, maximiniai neaptiko kazkaip vyriskus turtus spaudzia, jie tokie kietoki man atrodo, dabar dar ir libero naudojam tongue.gif tutka tai tikrai reikia keisti kas 3 men, nes keiciasi dydis ax.gif per para miegam apie 16 val, jei lauke ilgaiu bunam tai ir daugiau iseina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivelka @ 2009 02 10, 20:50)
sveikutes 4u.gif  tai vat, siandien mums trys menesiukai sveriam 8 kg esam 65 cm ugio sveiki ir guvus thumbup.gif  naudaujam pampers 4 dydi, maximiniai neaptiko kazkaip vyriskus turtus spaudzia, jie tokie kietoki man atrodo, dabar dar ir libero naudojam tongue.gif tutka tai tikrai reikia keisti kas 3 men, nes keiciasi dydis ax.gif per para miegam apie 16 val, jei lauke ilgaiu bunam tai ir daugiau iseina ax.gif

tai su svente jus flirt.gif ploja.gif tikrai didckis bigsmile.gif dziaugiames uz jus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
na EIDAar virei klijukus , ar mazius valge g.gif
Atsakyti