Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

o grikiai paprasti ir dribsniai grikiu, ir as galvojau kad reikia grikiu nuovira arba ryziu
Atsakyti
Turiu viena klausimeli, gal biski ne i tema blush2.gif , bet kokio dydzio sauskelnes nesioja jusu mazieji? Nes man jau kazkaip neramu darosi, mes sveriam 6 kg, o nesiojam pampers 4 dydi(nuo 9-18 kg), bet jau atrodo ir tuos greit isaugsim, nes nenoriu kad mano maziukui spaustu ax.gif O gal cia tik Pampers sauskelnes tokios pamazintos?
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2009 02 10, 17:37)
o grikiai paprasti ir dribsniai grikiu, ir as galvojau kad reikia grikiu nuovira arba ryziu

kai del grikiu tai nezinau , as verdu tik avizinius drbsnius ir ryzius g.gif
Atsakyti

Papildyta:
labai menuo norejau taves paklaust kur gimdei 4u.gif
[/quote]

panevezi gimdziau smile.gif
Atsakyti
kiek laiko per para jusu mazyliai ismiega blink.gif
Atsakyti
gal atsimeni tokia didele moteriske baltu chalatu bigsmile.gif ax.gif
[/quote]


blush2.gif g.gif unsure.gif na, kazkaip labai buvau susirupinusi savo leliuku, kazkaip nelabai ziurinejausi i mamas.. unsure.gif
O tai gal buvo kokiu komplikacijum, kad is anksto teko atsigulti?

O kaip siaip patiko Mazylyje? As tai visai apsidziaugiau, kad tuo metu buvo daug gimdyviu ir isleido anksciau namo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 17:00)
kiek laiko per para jusu mazyliai ismiega blink.gif


Iki siol miegodavo po 16-17 val...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZifkuteB: 10 vasario 2009 - 16:03
tai ka mes atsiliekam ? g.gif
[/quote]

neatsiliekat jus dar jaunuciai smile.gif
Atsakyti


panevezi gimdziau smile.gif
[/quote]
aisku , matai ieskau tokiu kurios gimde kartu su manim (mazdaug) butu smagu su jom susirasyti ar susitikti bigsmile.gif
Papildyta:
mazylije patiko labai , puikus daktarai , kas del komplikaciju tai mano spaudimas buvo didelis tai teko gimdyti 8 men. ir kelios dienos mirksiukas.gif (anksciau)
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 10, 15:46)
Turiu viena klausimeli, gal biski ne i tema  blush2.gif , bet kokio dydzio sauskelnes nesioja jusu mazieji? Nes man jau kazkaip neramu darosi, mes sveriam 6 kg, o nesiojam pampers 4 dydi(nuo 9-18 kg), bet jau atrodo ir tuos greit isaugsim, nes nenoriu kad mano maziukui spaustu ax.gif O gal cia tik Pampers sauskelnes tokios pamazintos?

mes sveriam 6,200 ir devim Pampers baby 3 (4-9kg). Gydytoja tik sake, bodziuko nedeveti, kad nepakenkt giminei smile.gif

QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 16:00)
kiek laiko per para jusu mazyliai ismiega blink.gif

Maniskis naktimis keliasi kas dvi val pavalgyti, atskelia apie 9h, po valandos koki pusvalanduka numiega, tada pietu miegelis kieme 2 - 4 valandas ismiega, o tada tik kokia 23 - 24 migdomes nakciai wink.gif
Atsakyti
cia jus kalbejote pie klijukus, gal galite tiksliai aprasyti kaip gaminate, kokiu santykiu, vandens dedat dripsiu ar ryziu, kiek laiko verdat, ir kiek pilate pieno, ar pries tai piena pavirinat. g.gif
Atsakyti
mes tai devim maximos 2 nr tongue.gif pagailejau pinigu pampersam. lig triju men juos naudojau kol suzinojau kad sudetim visai nesiskiria nuo maximiniu smile.gif pinigeliu pastaupo ax.gif miegam 10-15h per para g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menuo: 10 vasario 2009 - 16:52
QUOTE(babis @ 2009 02 10, 16:46)
Turiu viena klausimeli, gal biski ne i tema  blush2.gif , bet kokio dydzio sauskelnes nesioja jusu mazieji? Nes man jau kazkaip neramu darosi, mes sveriam 6 kg, o nesiojam pampers 4 dydi(nuo 9-18 kg), bet jau atrodo ir tuos greit isaugsim, nes nenoriu kad mano maziukui spaustu ax.gif O gal cia tik Pampers sauskelnes tokios pamazintos?

Mes devime Pampers New Baby 3 dydi (4-7kg), sveriam lygiai tiek pat, kiek ir jus 4u.gif Kolkas dar kazkaip nezadu i didesnius sokti rolleyes.gif Bet gal jusu maziukas mazesnio ugio ir pilnesnes dupces, uztat ir spaudzia. O jei nepatogu tai ko gi cia bijot tu didesniu, jei neprabega per krasciukus, tai didesni turbut ir geriau, ten to oro lieka, nesuspaudzia visu svarbiu dalyku vyriukui biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 17:00)
kiek laiko per para jusu mazyliai ismiega blink.gif

mano sunelis tai eina miegot mazdaug 20val, ryte keliasi apie 8val. Per diena snaudzia kas 2valandas po mazdaug 40min.
Atsakyti