Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

Va to as ir nesuprantu nuo ko priklauso teisingo sukandzio vystymasis. Cia tutuko ilgis, storis ar dar kas nors?
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 14:18)
taip mes jau sypsomes ir juokiames su balsu , nors mano mazyle ir gime anksciau , dziaugiuosi kad neatsilieka nuo bendraamziu ,nors dktare sako kad netgi ir lenkia  wub.gif



Musiskis irgi 2 sav. gime anksciau. bet jau juokiames ir su garsu biggrin.gif Daugiausiai juokiames kai pampersa keiciam, kai rankytes prie zanduku pridedam ir kai katutes plojam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 02 10, 14:37)
Va to as ir nesuprantu nuo ko priklauso teisingo sukandzio vystymasis. Cia tutuko ilgis, storis ar dar kas nors?

didesne soskyte vyresniam vaikeliui wink.gif Taip, iki 3 men soskiuko nebetinka nei ilgis nei storis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saule danguje: 10 vasario 2009 - 14:43
Mums irgi SABSIMPLEKS padeda , o jei kamstukas pilvike susidaro, tai gydytoja patare termometra istatyt i uzpakaliuka, tai man buvo is pradziu baisu , bet dujos iseina LUX thumbup.gif ,
Atsakyti
[quote=vaidilute-g,2009 02 10, 13:33]
lapkritinukes mamytes kurios gimdete mazylyje unsure.gif


As gimdziau Mazylyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 10, 16:42)
Musiskis irgi 2 sav. gime anksciau. bet jau juokiames ir su garsu biggrin.gif  Daugiausiai juokiames kai pampersa keiciam, kai rankytes prie zanduku pridedam ir kai katutes plojam lotuliukas.gif

taipat kaip musu drinks_cheers.gif , nors ir gime 8men
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 15:47)
taipat kaip musu drinks_cheers.gif  , nors ir gime 8men



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano mazyle jau tris valandas miega lauke, koks superinis oras.
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 15:47)
taipat kaip musu drinks_cheers.gif  , nors ir gime 8men

Vaidilute-g kaip verdi klijukus parasyk, nes mano mazius nuo 8 ryto gal 60gr suvalge, baisu nieko visai nevalgo o jau 3 valandos, susirgs taip, nezinau niekas nekreipia demesio ,neguldo i ligonine tyrimu nedaro,stogas nuvaziuos man, gal klijukus valgytu
Atsakyti

As gimdziau Mazylyje smile.gif
[/quote]
tai sakau gal buvome susitikusios nes as tuo laiku jau gulejau kai tu pasigimdei g.gif gulejau 24 palatoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samantha123 @ 2009 02 10, 14:32)
sveikos mamymes  smile.gif
Mano maziui prasidejo pilvo diegliukai (verkdavo purpendamas) tai pora dienu jau nebezinojau ka ir bedaryti, nurimdavo tik ant mano ranku prisispaudes. Tai drauge parekomendavo duoti vietoje espumizano sabsimplex ir pasidare geriau. Dar uzeina bet jau silpnesni. gal zinote kokiu vaistuku kitu ar budu kaip palengvinti pilvuko putima?
Siaip pries menesi mano mazius svere 6,8 kg ir 60 cm tai su svorio augimu problemu neturim, juokiames, zaidziam, galvute labai gerai laikom priesais televizoriu, bet tik nusukus i kita puse galvyte ima ir nulinksta  biggrin.gif


Kai skaudejo maziukui pilvuka, isbandem kruva vaistuku ir metodu, tai mums labiausiai pasiteisino SAB SIMPLEX (bet svarbu gerti pries kiekviena maitinima) ir kojyciu lenkimas prie pilvuko, kad prasibezdetu, dar nesiojimas ant rankos ant pilvuko, kai jau visai blogai budavo - kisdavom termometra i uzpakaliuka.. ... kitiems, sako, padeda pilvuko masazas, pilvuko pasildymas, zvakutes ..
Papildyta:
[quote=vaidilute-g,2009 02 10, 15:59]
As gimdziau Mazylyje smile.gif
[/quote]
tai sakau gal buvome susitikusios nes as tuo laiku jau gulejau kai tu pasigimdei g.gif gulejau 24 palatoje mirksiukas.gif
[/quote]

As gulejau 18.. penkias dienas..
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2009 02 10, 16:57)
Vaidilute-g kaip verdi klijukus parasyk, nes mano mazius nuo 8 ryto gal 60gr suvalge, baisu nieko visai nevalgo o jau 3 valandos, susirgs taip, nezinau niekas nekreipia demesio ,neguldo i ligonine tyrimu nedaro,stogas nuvaziuos man, gal klijukus valgytu

kaip smagu kad musu mazyliai ta pacia diena gime thumbup.gif , na apie klijukus; parai darau taip ;stikline ryziu ar aviziniu dribsniu , 2 st vandens verdu puse val, poto 2 st pieno kai uzverda su bleideriu sutrinu ir per merliuka perkosiu ir vualia . skanaus gal tikrai tavo mazius valgys , na tu tiek ant karto nevirk pabandyk 4 sukstus ryziu apie stikline vandens ir pieno tik pieno pradziai 2,5% kad nebertu mirksiukas.gif
Papildyta:


As gulejau 18.. penkias dienas..
[/quote]
gal atsimeni tokia didele moteriske baltu chalatu bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti