Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 14:18)
taip mes jau sypsomes ir juokiames su balsu , nors mano mazyle ir gime anksciau , dziaugiuosi kad neatsilieka nuo bendraamziu ,nors dktare sako kad netgi ir lenkia  wub.gif

mano dar nea verysad.gif sypsosi tik tada kai snaudzia ir net su garsu unsure.gif tai ka mes atsiliekam ? g.gif
Atsakyti
Jūsų liniuotė:



Tam kad įdėti į forumą, nukopijuokite žemiau esančią eilutę į jūsų parašą forume:

user posted image




Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2009 02 10, 15:26)
mano dar nea  verysad.gif  sypsosi tik tada kai snaudzia ir net su garsu  unsure.gif tai ka mes atsiliekam ?  g.gif

ne gink dieve 4u.gif kiekvienas musu angeleliu unikalus thumbup.gif , tikrai nenorejau uzgaut ,dar pora dieneliu ir jusu kudikelis sypsosis bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos mamymes smile.gif
Mano maziui prasidejo pilvo diegliukai (verkdavo purpendamas) tai pora dienu jau nebezinojau ka ir bedaryti, nurimdavo tik ant mano ranku prisispaudes. Tai drauge parekomendavo duoti vietoje espumizano sabsimplex ir pasidare geriau. Dar uzeina bet jau silpnesni. gal zinote kokiu vaistuku kitu ar budu kaip palengvinti pilvuko putima?
Siaip pries menesi mano mazius svere 6,8 kg ir 60 cm tai su svorio augimu problemu neturim, juokiames, zaidziam, galvute labai gerai laikom priesais televizoriu, bet tik nusukus i kita puse galvyte ima ir nulinksta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 02 10, 14:38)
Laba diena  4u.gif
Manoji mergaite jau trecia vakara tiesiog klykia, net rankos nepadeda, o asaros bega iki pat kaklo. Net nzn ka cia reiskia. Galvoju kad pyksta ant papuko jog pienukas is pradziu bega ne sotus, o gal kapryziukai. Diena tiesiog superinis vaikas, o vakare  verysad.gif

manoji klyke kai maistuko truko g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 14:41)
manoji klyke kai maistuko truko  g.gif

Va tame ir esme, kad pienuko yra uztenkamai, tiesiog nesulaukia "antpludzio", po to kai uzmiega tenka nutraukti pienuka. O pati valgo atsildyta is saldiklio. Pilveli neskauda, nes kitaip riestis turetu, turbut kaip viena mayte sake turi vaikas issirekti uz visa diena kai geras buna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Samantha123 @ 2009 02 10, 14:32)
sveikos mamymes  smile.gif
Mano maziui prasidejo pilvo diegliukai (verkdavo purpendamas) tai pora dienu jau nebezinojau ka ir bedaryti, nurimdavo tik ant mano ranku prisispaudes. Tai drauge parekomendavo duoti vietoje espumizano sabsimplex ir pasidare geriau. Dar uzeina bet jau silpnesni. gal zinote kokiu vaistuku kitu ar budu kaip palengvinti pilvuko putima?
Siaip pries menesi mano mazius svere 6,8 kg ir 60 cm tai su svorio augimu problemu neturim, juokiames, zaidziam, galvute labai gerai laikom priesais televizoriu, bet tik nusukus i kita puse galvyte ima ir nulinksta  biggrin.gif

nuo pilvo diegliu vaistu nera schmoll.gif viska isbandziau doh.gif dar tik vienas palengvinimas reguliariai kisti Viburcol zvakutes cool.gif dar poankoliu hipp arbatele gerai pirdukus isvaro mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 14:31)
Jūsų liniuotė:
Tam kad įdėti į forumą, nukopijuokite žemiau esančią eilutę į jūsų parašą forume:

user posted image


Papildyta:

ne gink dieve  4u.gif  kiekvienas musu angeleliu unikalus  thumbup.gif , tikrai nenorejau uzgaut ,dar pora dieneliu ir jusu kudikelis sypsosis bigsmile.gif

tikiuosi o tai laukiu nesulaukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 10 vasario 2009 - 14:07
[quote=menuo,2009 02 10, 11:47]
dar norejau paklaus ar kuriai is jusu kudikeliu buvo bambutes isvarzele unsure.gif
[/quote]

maniskej wos wos nezymi. Sake pediatre jog isaugs smile.gif
[/quote]


Mano maziukui irgi chirurgas apziurejes nustate bambutes isvarzele, o as jos net nepastebejau, nes ji nei kiek neisivertusi. Tai gydytojas pasake, kad iki 5-6 metu isaugs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samantha123 @ 2009 02 10, 14:32)
sveikos mamymes  smile.gif
Mano maziui prasidejo pilvo diegliukai (verkdavo purpendamas) tai pora dienu jau nebezinojau ka ir bedaryti, nurimdavo tik ant mano ranku prisispaudes. Tai drauge parekomendavo duoti vietoje espumizano sabsimplex ir pasidare geriau. Dar uzeina bet jau silpnesni. gal zinote kokiu vaistuku kitu ar budu kaip palengvinti pilvuko putima?
Siaip pries menesi mano mazius svere 6,8 kg ir 60 cm tai su svorio augimu problemu neturim, juokiames, zaidziam, galvute labai gerai laikom priesais televizoriu, bet tik nusukus i kita puse galvyte ima ir nulinksta  biggrin.gif

Mums tai espumizanas is vis nepadejo, o sab simplex zymiai geriau ir greiciau suveikdavo.
O 3 men vaikui jau nebeturetu buti pilvo diegliuko


Merginos neparaset man niekas ar reikia keisti soskes nuo 3 men. Ar as kazka maisau. Liktai kai avent soske ardziau maciau jog ten buvo parasyta "kudikiams nuo 0-3 men". Kas apie tai zino ir kaip Jus darete?
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 02 10, 15:52)
Va tame ir esme, kad pienuko yra uztenkamai, tiesiog nesulaukia "antpludzio", po to kai uzmiega tenka nutraukti pienuka. O pati valgo atsildyta is saldiklio. Pilveli neskauda, nes kitaip riestis turetu, turbut kaip viena mayte sake turi vaikas issirekti uz visa diena kai geras buna verysad.gif

o ka jai pabandyt pries tai truputi nutrukt g.gif
Papildyta:
kaip idomu ,nes maniskei ti labai gerai matos nes i virsu issokus tikrai 1cm

Papildyta:

Merginos neparaset man niekas ar reikia keisti soskes nuo 3 men. Ar as kazka maisau. Liktai kai avent soske ardziau maciau jog ten buvo parasyta "kudikiams nuo 0-3 men". Kas apie tai zino ir kaip Jus darete?
[/quote]
kas del soskes as ir maciau uzrasa ,avente , bet nezinau kaip pasielgt , sakiau klausiu daktares kame cia reikalas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Samantha123 @ 2009 02 10, 14:32)
sveikos mamymes
Mano maziui prasidejo pilvo diegliukai (verkdavo purpendamas) tai pora dienu jau nebezinojau ka ir bedaryti, nurimdavo tik ant mano ranku prisispaudes. Tai drauge parekomendavo duoti vietoje espumizano sabsimplex ir pasidare geriau. Dar uzeina bet jau silpnesni. gal zinote kokiu vaistuku kitu ar budu kaip palengvinti pilvuko putima?
Siaip pries menesi mano mazius svere 6,8 kg ir 60 cm tai su svorio augimu problemu neturim, juokiames, zaidziam, galvute labai gerai laikom priesais televizoriu, bet tik nusukus i kita puse galvyte ima ir nulinksta


[quote=NikeZ,2009 02 10, 14:59]
nuo pilvo diegliu vaistu nera schmoll.gif viska isbandziau doh.gif dar tik vienas palengvinimas reguliariai kisti Viburcol zvakutes cool.gif dar poankoliu hipp arbatele gerai pirdukus isvaro mirksiukas.gif
Papildyta:

Mums pilvuko skausmai prasidejo kazkur nuo 3 sav. (kai gimem) ir tesesi iki pus antro men verysad.gif Mums tai padejo Espumizanas, o sabsimlex nepadejo, dar sildem pilvuka( nurimdavo kai pridedavau lupas prie pilvuko ir puciau silta ora), nesiojom ant rankos paguldyta (tipo lektuveliu), glostem pilvuka palei laikrodzio rodykle, dar labai gerai paguldyti ant pilvuko, tada visas oras iseina, ir atsirugsta ir dujas isleidzia smile.gif Taip pat gydytoja mums liepe kuo daugiau ji riesti kojytes prie pilvuko, kad taip oras pasisalintu, Girdem irgi pankoliu arbatele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babis: 10 vasario 2009 - 14:37
QUOTE(spindulys @ 2009 02 10, 14:12)
Mums tai espumizanas is vis nepadejo, o sab simplex zymiai geriau ir greiciau suveikdavo.
O 3 men vaikui jau nebeturetu buti pilvo diegliuko
Merginos neparaset man niekas ar reikia keisti soskes nuo 3 men. Ar as kazka maisau. Liktai kai avent soske ardziau maciau jog ten buvo parasyta "kudikiams nuo 0-3 men". Kas apie tai zino ir kaip Jus darete?

Mums taip pat niekas taip gerai nepadejo kaip Sab simplex lasiukai thumbup.gif Taip pat padeda masaziukai - kojytes sulenkt prie pilvuko ir skeciant istiest (darau net kai neskauda, nes labai dziaugiasi). Dejau ir vysniu kauliuku pasildyta pagalvele ir bandziau pati pilvuka masazuot, bet netiko, nesileidzia mazius.

O soskiuka reikia keisti kas tris menesius. Mes isvis nenaudojam, bet per mokymus taip sake (kad sakandis teisingai vystytusi).
Atsakyti
Merginos neparaset man niekas ar reikia keisti soskes nuo 3 men. Ar as kazka maisau. Liktai kai avent soske ardziau maciau jog ten buvo parasyta "kudikiams nuo 0-3 men". Kas apie tai zino ir kaip Jus darete?
[/quote]



Turiu Avent knygele, tai cia parasyta taip: vieni ciulptukai nuo 0-3 men., kiti nuo 3-6 men., dar kiti nuo 6m+
Atsakyti