Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

sveikutės,o klijukus dar su kuo nors skiedžiat? g.gif g.gif g.gif nes mano sūnus negėrė kai padariau be nieko doh.gif ir per kokį soskiuką duodat gerti?kiek skylučių? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 09, 14:47)


Dar man labai knieti vienas kausimas, mamos, maitinacios ir MP, ir misineliais, kaip jusu poziuris i zindukus, duodate saviskiams ar ne? As neduodu, ir neseniai buvau labai pasmerkta vienos mamos  doh.gif Bet jei jau apsiejom 3 menesius tai tikiu, ir tolaiu sekmingai apsieisim  cool.gif


Tai mano vaikas turbut idealus siuo atzvilgiu - jis ir kruti ima, ir is buteliuko geria misinuka, ir ciulptukas jam tinka smile.gif zodziu, nera del to problemu, tik viena karta- is buteliuko daviau ir MP, ir paskui pritrukus, misinuko - tai to misinuko nebevalge..
O del zinduko - siaip jeigu apsieina ir vaikas, ir teveliai blush2.gif , tai, aisku, kad jo nereikia..
Atsakyti
QUOTE(Šypsenele @ 2009 02 10, 11:53)
sveikutės,o klijukus dar su kuo nors skiedžiat? g.gif  g.gif  g.gif nes mano sūnus negėrė kai padariau be nieko doh.gif  ir per kokį soskiuką duodat gerti?kiek skylučių? thumbup.gif

labas rytas , as klijukus perpuse su pienu skiedziu , darau juos tirstesnius ,ir padidinau skilute ,puikiai geria thumbup.gif , o kai ji soti tai ir gerai miega bigsmile.gif ,sianakt 6,5 val ismiegojo tongue.gif
Atsakyti
[quote=pamaivelka,2009 02 09, 17:29]
o kodel maitinant MP negalima duoti soskes? g.gif
Papildyta:

Kiek zinau, tada vaikas uzsizaidzia su zinduku ir gali "nepranesti" mamai, kad jau nori valgyti.. T.y. zindukas tampa papuko konkurentu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 09, 19:13)
Tik grizom is savo klinikos, vaziavom svertis va beveik 3mensiuku proga ir isaiskejo, kad per menesi 400g tepriaugom...  verysad.gif Baisiai nusiminiau, nors sesele sake, kad nieko bloga ir atvaziuot uz 2 savaiciu dar karta pasisvert, bet kazkoks nerimas uzpuole ir gana.. Kaip auga svoris jusu maziuku, tu, kurie MP maitinami? Zinau, kad jie leciau priaugineja, nei dirbtinai maitinamu, bet vistiek keista.. Anksciau maniskis daug daugiau priaugdavo..  unsure.gif HELP!!!  unsure.gif


Mes irgi vakar buvom poliklinikoj, tai labai smagiai nusiteike grizom - per men priaugo 1.2kg, paaugo 4 cm.. anot pediatres - vaikutis pagal stipruma, kaip 4 menesiu.. zodziu, visai viskas smagu. Maitinu MP, tik kartais vakarais duodu dar misini, nes pritruksta pienuko, nors jau trecia diena uztenka thumbup.gif . O siaip maniskis per pirma menesi irgi tik 400 g buvo priauges.. manau, ne gramauose esme - svarbiau, kaip jis jauciasi, ar guvus, ar linksmas..
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2009 02 10, 02:16)
Sveikutes,
mano panele siandienai sveria 7.310,bet vat ugio nezinau reik ryt ismatuot. Panele dar tingi vartytis,o ir nelabai turi tam laiko nes visas dienas ir naktis miega pas mama ant ranku(taip nuo gimimo ir diena ir nakti tik ant ranku ax.gif ) Kolkas valgom tik MP,bet jau nuo siandienos pradedu pratint prie misinio,manau 1-2 menesiu laikotarpyje pereisim pilnai prie misinuko ax.gif
Norejau paklaust ar duodi vaikui kokiu nors vitaminu,nes kiek zinau klijukuose ju nera unsure.gif Jeigu jau pasirinkai toki maitinimo buda pasidomek vitaminais,nes nors ir pradesi primaitint vaika tame saukste koses tikrai nebus reikiamos normos vitaminu 4u.gif

vitaminuku d tik duodam , o kai lygiai 3 menesiuku sulauksim blush2.gif tai taremes su daktare kad reiks g.gif , as jums noriu pasakyti kad nesiulau taip maitinti , bet mano dukrai jie patinka , ji pas mane stipri ,guvi ,hiper aktivi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 12:25)
vitaminuku d tik duodam , o kai lygiai 3 menesiuku sulauksim  blush2.gif tai taremes su daktare kad reiks  g.gif  , as jums noriu pasakyti kad nesiulau taip maitinti , bet mano dukrai jie patinka , ji pas mane stipri ,guvi ,hiper aktivi biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

dar norejau paklaus ar kuriai is jusu kudikeliu buvo bambutes isvarzele unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 10, 11:15)
labas rytas , as klijukus perpuse su pienu  skiedziu , darau juos tirstesnius ,ir padidinau skilute ,puikiai geria  thumbup.gif , o kai ji soti tai ir gerai miega  bigsmile.gif  ,sianakt 6,5 val ismiegojo  tongue.gif

o su paprastu pienu skiedi ar MP?
Atsakyti


dar norejau paklaus ar kuriai is jusu kudikeliu buvo bambutes isvarzele unsure.gif
[/quote]

maniskej wos wos nezymi. Sake pediatre jog isaugs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenele @ 2009 02 10, 12:42)
o su paprastu pienu skiedi ar MP?

MP jau nuo menesiuko neturiu ,pradzioje su 2,5 % pienu bet ji neprivalgydavo , tai dabar su 3,5%
Papildyta:
[quote=menuo,2009 02 10, 12:47]
dar norejau paklaus ar kuriai is jusu kudikeliu buvo bambutes isvarzele unsure.gif
[/quote]

maniskej wos wos nezymi. Sake pediatre jog isaugs smile.gif
[/quote]
maniskiai 1 cm , verysad.gif bet chirurgas ir sake kad iki 4 metuku turetu isaugt g.gif
Atsakyti
tai ir isaugs smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(menuo @ 2009 02 10, 13:06)
tai ir isaugs  smile.gif  4u.gif

labai noreciau tuo tiket g.gif , ji gi mergaite wub.gif
Papildyta:
labai menuo norejau taves paklaust kur gimdei 4u.gif
Atsakyti
[quote=vaidilute-g,2009 02 10, 11:54]
MP jau nuo menesiuko neturiu ,pradzioje su 2,5 % pienu bet ji neprivalgydavo , tai dabar su 3,5%
Papildyta:
maniskej wos wos nezymi. Sake pediatre jog isaugs smile.gif
[/quote]
maniskiai 1 cm , verysad.gif bet chirurgas ir sake kad iki 4 metuku turetu isaugt g.gif
[/quote]
dar klausimėlis o ryžių klijukus darai?ir kur laikai vistiek juk daugiau išverdi jų?aš noriu pilti į plastikinius indelius ar galima? doh.gif
Atsakyti
taip duodu ryziu , taip issiverdu visai parai kadangi kad nuo ryziu vien neketetu viduriukai , issiverdu 2 rusiu , viena buteliuka dribsniu kita ryziu , as juos laikau stikliniuose induose saldytuve sandarei uzdarytus kad kitu kvapu neprisitrauktu 4u.gif
Atsakyti