Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

QUOTE(Mildushe @ 2009 02 09, 20:13)
Tik grizom is savo klinikos, vaziavom svertis va beveik 3mensiuku proga ir isaiskejo, kad per menesi 400g tepriaugom...  verysad.gif Baisiai nusiminiau, nors sesele sake, kad nieko bloga ir atvaziuot uz 2 savaiciu dar karta pasisvert, bet kazkoks nerimas uzpuole ir gana.. Kaip auga svoris jusu maziuku, tu, kurie MP maitinami? Zinau, kad jie leciau priaugineja, nei dirbtinai maitinamu, bet vistiek keista.. Anksciau maniskis daug daugiau priaugdavo..  unsure.gif HELP!!!  unsure.gif


musiske kai buvom po triju men priaugo 500g sake kad normaliai nes daug i ugi paaugo smile.gif

o papsio tj as irgi neduodu biggrin.gif ir neima tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo menuo: 09 vasario 2009 - 20:23
QUOTE(EIDA @ 2009 02 09, 20:32)
Labukas visoms, ziuriu taip uzpuolete Vaidilute kad maitina klijukais, zinokit man net nervai ima skaitant g.gif gerai kad jums pasiseke kad turit pieno, ir nesuprantu pasisakymu jusu,nu kaip galima nemaitinti ar netureti pieno g.gif Juk kiekvienas organizmas yra individualus, vienos turi kitos ne verysad.gif ir nieko cia nepadarysi.Pavyzdziui as isbandziau visu rusiu misinukus pradedant nuo aptamil iki pigiausiu tuteli, ar bent zinote kiek pinigu isleidziu, nuperki ir nevalgo perki kita,ir man siais laikais, kai vaikas atsisako gerti misinius, nors jam tik bus keturi menesiai, gydytojas patare pabandyti virti klijukus, nes nebera kitos iseities ir nereikia tos mamos smerkti, gal ji neturi is ko pirkti tu misiniu, juk vien aptamil kainuoja 46lt o jei dar netinka g.gif .As neverdu klijuku, vargstu su misiniais kol dar po biski svoris auga, jei jau visai neaugs ir virsiu... Siandien nutariau pabandyti pieno paprasto ,dobilas' nusipirkti atvirinsiu ir duosiu, o gal jam patiks g.gif Jus net nesuprantate kaip mes vargstam su misiniais , ar su klijukais, kaip butu gera tureti to pienuko verysad.gif bet....Ir nors maitinu su misiniukais svoris priaugo paskutini menesi tik 400gr, nors kiti sako kad misiniai tukina vaikus, cia jau kaip vaikas toleruoja, tai va gal ir grieztai parasiau, bet nereikia musu smerkti kad neturim pienelio...

Nepykit, mielosios, tikrai niekas nesmerkia unsure.gif Juk tam ir yra forumas, kad diskutuotume ir dalintumemes patirtimi. O is esmes, taigi kiekviena duodam (ar bent stengiames) savo kudikeliams tai, kas mums atrodo geriausia. Ir ar MP, ar misinelis, ar klijukai, jei duodami su meile ir rupesciu, kudikeliui bus sveikiausia ir naudingaiusia.
Papildyta:
QUOTE(menuo @ 2009 02 09, 21:15)
musiske kai buvom po triju men priaugo 500g sake kad normaliai nes daug i ugi paaugo  smile.gif

o papsio tj as irgi neduodu biggrin.gif  ir neima tongue.gif


Matai, cia ugio nematuoja, tai va irgi gali buti, kad i ugi pasitempe, bet tai pati nelabai pamatuosiu tiksliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 09, 18:13)
Tik grizom is savo klinikos, vaziavom svertis va beveik 3mensiuku proga ir isaiskejo, kad per menesi 400g tepriaugom...  verysad.gif Baisiai nusiminiau, nors sesele sake, kad nieko bloga ir atvaziuot uz 2 savaiciu dar karta pasisvert, bet kazkoks nerimas uzpuole ir gana.. Kaip auga svoris jusu maziuku, tu, kurie MP maitinami? Zinau, kad jie leciau priaugineja, nei dirbtinai maitinamu, bet vistiek keista.. Anksciau maniskis daug daugiau priaugdavo..  unsure.gif HELP!!!  unsure.gif

Mūsiškis per 3 mėn priaugo tik 100g, tai dabar liepė svertis kiekvieną savaitę. Ir jau per pirmą sav. priaugom 200g. Aš irgi buvau labai išsigandusi, bet ką padarysi, kad jau taip gavosi. Dabar važiuosim vėl ketvirtadienį svertis, įdomu kiek per šią sav. priaugsim g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Irmutė @ 2009 02 09, 21:29)
Mūsiškis per 3 mėn priaugo tik 100g, tai dabar liepė svertis kiekvieną savaitę. Ir jau per pirmą sav. priaugom 200g. Aš irgi buvau labai išsigandusi, bet ką padarysi, kad jau taip gavosi. Dabar važiuosim vėl ketvirtadienį svertis, įdomu kiek per šią sav. priaugsim g.gif .

Per 3 menesius 100g????? Ar ne taip supratau, nuo gimimo 100 gramu???
Atsakyti
QUOTE(Irmutė @ 2009 02 09, 21:29)
Mūsiškis per 3 mėn priaugo tik 100g, tai dabar liepė svertis kiekvieną savaitę. Ir jau per pirmą sav. priaugom 200g. Aš irgi buvau labai išsigandusi, bet ką padarysi, kad jau taip gavosi. Dabar važiuosim vėl ketvirtadienį svertis, įdomu kiek per šią sav. priaugsim g.gif .

biski kazka netaip turbut parasei. negali buti tiek mazai nuo gimimo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 09, 22:26)
Nepykit, mielosios, tikrai niekas nesmerkia  unsure.gif  Juk tam ir yra forumas, kad diskutuotume ir dalintumemes patirtimi. O is esmes, taigi kiekviena duodam (ar bent stengiames) savo kudikeliams tai, kas mums atrodo geriausia. Ir ar MP, ar misinelis, ar klijukai, jei duodami su meile ir rupesciu, kudikeliui bus sveikiausia ir naudingaiusia.
Papildyta:
Matai, cia ugio nematuoja, tai va irgi gali buti, kad i ugi pasitempe, bet tai pati nelabai pamatuosiu tiksliai  g.gif


tai nors apytixliai kad paciaj nusramint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 09, 19:13)
Tik grizom is savo klinikos, vaziavom svertis va beveik 3mensiuku proga ir isaiskejo, kad per menesi 400g tepriaugom...  verysad.gif Baisiai nusiminiau, nors sesele sake, kad nieko bloga ir atvaziuot uz 2 savaiciu dar karta pasisvert, bet kazkoks nerimas uzpuole ir gana.. Kaip auga svoris jusu maziuku, tu, kurie MP maitinami? Zinau, kad jie leciau priaugineja, nei dirbtinai maitinamu, bet vistiek keista.. Anksciau maniskis daug daugiau priaugdavo..  unsure.gif HELP!!!  unsure.gif

nepergyvenkit,spesit dar priaugt to svoriuko mirksiukas.gif o mes per desim dienu buvom priauge 600g thumbup.gif ryt vel eisim svertis, butinai pranesiu kaip sekes ax.gif beje maitinu MP ir nepasakyciau, kad priaugam maziau svorio nei maitinami misiniais leliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 09, 22:33)
Per 3 menesius 100g????? Ar ne taip supratau, nuo gimimo 100 gramu???

mano maze kas menesi po 1,150kg , bet ja is gimdymo namu parsiveziau2,968 , bet jau tuoj 3 men tai tikimes kad dar 1kg priaugom ,nes atrodo kad dar sunkesne pasidare thumbup.gif , 20 eisim pas daktaru svertis cool.gif , dabarsveriam 5,3kg , nors ir maitinames tik klijukais nuo menesio mirksiukas.gif
Atsakyti
laba.jungiames prie jusu nors nera mums dar 3 men ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 09 vasario 2009 - 23:26
QUOTE(NikeZ @ 2009 02 10, 00:20)
laba.jungiames prie jusu nors nera mums dar  3 men ax.gif  4u.gif

Junkites, junkites, ner ten ka su maziukais 2-menesiukais uzsibuti, as ir pati siek tiek per anksti izuliai cia ilindau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 10, 00:35)
Junkites, junkites, ner ten ka su maziukais 2-menesiukais uzsibuti, as ir pati siek tiek per anksti izuliai cia ilindau  ax.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 09 vasario 2009 - 23:38
Sveikutes,
mano panele siandienai sveria 7.310,bet vat ugio nezinau reik ryt ismatuot. Panele dar tingi vartytis,o ir nelabai turi tam laiko nes visas dienas ir naktis miega pas mama ant ranku(taip nuo gimimo ir diena ir nakti tik ant ranku ax.gif ) Kolkas valgom tik MP,bet jau nuo siandienos pradedu pratint prie misinio,manau 1-2 menesiu laikotarpyje pereisim pilnai prie misinuko ax.gif
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 09, 21:35)
mano maze kas menesi po 1,150kg , bet ja is gimdymo namu parsiveziau2,968 , bet jau tuoj 3 men tai tikimes kad dar 1kg priaugom ,nes atrodo kad dar sunkesne pasidare  thumbup.gif , 20 eisim pas daktaru svertis  cool.gif , dabarsveriam 5,3kg , nors ir maitinames tik klijukais nuo menesio  mirksiukas.gif


Norejau paklaust ar duodi vaikui kokiu nors vitaminu,nes kiek zinau klijukuose ju nera unsure.gif Jeigu jau pasirinkai toki maitinimo buda pasidomek vitaminais,nes nors ir pradesi primaitint vaika tame saukste koses tikrai nebus reikiamos normos vitaminu 4u.gif

Atsakyti