Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

QUOTE(Izaa @ 2009 02 09, 00:23)
na maniskiui jau siandien 5 men, bet ir pas mus tos bedos su nekakojimu..nzn doh.gif svarbiausia kad viduriukai neuzkieteje, o kakoja retai (maitinu misinuku)...nzn gal dar isaugs doh.gif

mano lelis iki dvieju men kakojo labai daznai, o dabar jau retai, kad kas antra diena iseina doh.gif bet maitinu MP tai kol kas per daug nepergyvenu rolleyes.gif
Atsakyti
Oj kokia siandien mum dziaugsminga diena smile.gif smile.gif smile.gif atsikele apsikakojus lig ausu o dar tik 3 diena kajp buwo nekakojus:D gal neberejks niekur ir kreiptis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(menuo @ 2009 02 09, 12:34)
Oj kokia siandien mum dziaugsminga diena smile.gif  smile.gif  smile.gif  atsikele apsikakojus lig ausu o dar tik 3 diena kajp buwo nekakojus:D gal neberejks niekur ir kreiptis smile.gif



Sveikinu 4u.gif Suprantu kaip jauties, as ir is laimes sokinejau kai mano maziukas po 10 dienu nesitustinimo padare kakuti smile.gif Ir dabar kakojam kas antra diena thumbup.gif
Laikykites, viskas bus ok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(menuo @ 2009 02 09, 12:34)
Oj kokia siandien mum dziaugsminga diena smile.gif  smile.gif  smile.gif  atsikele apsikakojus lig ausu o dar tik 3 diena kajp buwo nekakojus:D gal neberejks niekur ir kreiptis smile.gif



Tai kei tik 3 dienas nesitustino tai nieko tokio,nes sakau,kad gali tustintis i diena po kelius sykius o gali i 10 dienu karta,maniskis tai tustinas i diena po 4-5 sykius
Atsakyti
QUOTE(menuo @ 2009 02 09, 13:34)
Oj kokia siandien mum dziaugsminga diena smile.gif  smile.gif  smile.gif  atsikele apsikakojus lig ausu o dar tik 3 diena kajp buwo nekakojus:D gal neberejks niekur ir kreiptis smile.gif

sveiki nesekiau sios temos , tik norejau paklaust ar visos maitinat krutimi , nes mano maze neeme kruties todel pienas dingo , dabar maitinam klijukais , pradzioje ir sunku buvo verysad.gif , dabar kai pripratom prie maistelio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 09, 12:58)
sveiki nesekiau sios temos , tik norejau paklaust ar visos maitinat krutimi , nes mano maze neeme kruties todel pienas dingo , dabar maitinam klijukais , pradzioje ir sunku buvo  verysad.gif , dabar kai pripratom prie maistelio thumbup.gif

as dar maitinu MP thumbup.gif Buvo ir mums nevalgadieniu - tiksliau mazius nori, bet vos nurijes gurksniuka, sjauna ir pyksta baisiausiai. Kalti pilvuko diegliukai. Tai teko visaip kaip isbandyti maitinti, o geriausiai sekesi nesiojant, taip pilvukui sioks toks masaziukas ir siltai prigludes smile.gif
Esu kategoriskai nusistacius pries misinukus, ar klijukus, todel sutinku kartais pasikankinti kartu su Tomuku ax.gif
Tai tik mano nuomone g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 09, 13:58)
sveiki nesekiau sios temos , tik norejau paklaust ar visos maitinat krutimi , nes mano maze neeme kruties todel pienas dingo , dabar maitinam klijukais , pradzioje ir sunku buvo  verysad.gif , dabar kai pripratom prie maistelio thumbup.gif

Labas, Vaidilute, kaip idomu, kad maitinotes klijukais, kiek as girdejau, jau ju lygtai neberekomenduoja.. Neva, ju labai abejotina maistine verte.. As maitinu krutimi, ir, jei su pienuku viskas bus gerai, tai zadu pradeti kosytes ir kt. kieta maista tik nuo kokiu 6men. O kas del kakojimo, tai maniskis dazniausiai per diena 1 karta padaro, kartais ir kokius 2, o kartais ir kelias dienas gali nekakojes but..
Atsakyti
QUOTE(vaidilute-g @ 2009 02 09, 13:58)
sveiki nesekiau sios temos , tik norejau paklaust ar visos maitinat krutimi , nes mano maze neeme kruties todel pienas dingo , dabar maitinam klijukais , pradzioje ir sunku buvo  verysad.gif , dabar kai pripratom prie maistelio thumbup.gif

Sveika 4u.gif
As maitinu MP, nelabai supantu, kodel Jus pasirinkote vaikuti maitinti klijuku? Gal kazkokie pliusai tame yra ir as ju nezinau? Nes kai mama nebeturi pienuko renkasi misinuka, jame yra visko ko kudikeliui reikia

Menuo sveikinu su apsidarimo diena 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 02 09, 14:13)
as dar maitinu MP  thumbup.gif Buvo ir mums nevalgadieniu - tiksliau mazius nori, bet vos nurijes gurksniuka, sjauna ir pyksta baisiausiai. Kalti pilvuko diegliukai. Tai teko visaip kaip isbandyti maitinti, o geriausiai sekesi nesiojant, taip pilvukui sioks toks masaziukas ir siltai prigludes smile.gif
Esu kategoriskai nusistacius pries misinukus, ar klijukus, todel sutinku kartais pasikankinti kartu su Tomuku ax.gif
Tai tik mano nuomone  g.gif  biggrin.gif

Jo, mus irgi buvo panasiai, pirmas savaites labai tie diegliukai kamavo, tada labai sunkiai jam pavalgyt sekdavosi, nes tik pradeda ciulpt, ir, matyt, tas dieglys perveria, ir spjauna, ir verkia.. Ir vel griebia, ir vel spjauna.. vaje, vaje.. Bet rekomenduoja tokiais atvejais kaip tik atkakliai duoti kruti, nes MP yra medziagu, malsinanciu skausma. Taigi, isgyvenom ta nemalonu perioda ir dabar viskas gerai ir su zindymu, ir su pilveliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 09, 13:18)
As maitinu krutimi, ir, jei su pienuku viskas bus gerai, tai zadu pradeti kosytes ir kt. kieta maista tik nuo kokiu 6men. O kas del kakojimo, tai maniskis dazniausiai per diena 1 karta padaro, kartais ir kokius 2, o kartais ir kelias dienas gali nekakojes but..

Saunuole drinks_cheers.gif Ir as labai noriu maitinti iki 6 men ir ilgiau wub.gif O maniskis kakoja po kiekvieno maitinimo ir taip nuo pat pirmos dienos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule danguje @ 2009 02 09, 14:25)
Saunuole  drinks_cheers.gif Ir as labai noriu maitinti iki 6 men ir ilgiau  wub.gif O maniskis kakoja po kiekvieno maitinimo ir taip nuo pat pirmos dienos  doh.gif

Atsimenu, kai dab buvau visai jauna ir net negalvojau apie vaikus, turejau drauge, kuri savo suneli maitino MP iki, tiksliai neatsimenu, virs metuku, tai visos labai stebejomes, kokia nesamone, o dabar planuoju ir pati taip, nes jos abu sunus isaugo sveiki kaip ridikai, tikri vyrai - azuolai biggrin.gif

Dar man labai knieti vienas kausimas, mamos, maitinacios ir MP, ir misineliais, kaip jusu poziuris i zindukus, duodate saviskiams ar ne? As neduodu, ir neseniai buvau labai pasmerkta vienos mamos doh.gif Bet jei jau apsiejom 3 menesius tai tikiu, ir tolaiu sekmingai apsieisim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 09, 13:47)
Atsimenu, kai dab buvau visai jauna ir net negalvojau apie vaikus, turejau drauge, kuri savo suneli maitino MP iki, tiksliai neatsimenu, virs metuku, tai visos labai stebejomes, kokia nesamone, o dabar planuoju ir pati taip, nes jos abu sunus isaugo sveiki kaip ridikai, tikri vyrai - azuolai  biggrin.gif

Dar man labai knieti vienas kausimas, mamos, maitinacios ir MP, ir misineliais, kaip jusu poziuris i zindukus, duodate saviskiams ar ne? As neduodu, ir neseniai buvau labai pasmerkta vienos mamos  doh.gif Bet jei jau apsiejom 3 menesius tai tikiu, ir tolaiu sekmingai apsieisim  cool.gif

Siaip, maitinant MP ir negalima duoti zinduko, bent jau nerekomenduojama. O maniskis tai neima, bandau kartais pasiulyti kai nebezinau ka daryti su neramumais blush2.gif Spjauna ir dar labiau supyksta lotuliukas.gif
Atsakyti