Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

QUOTE(jurstai @ 2009 02 06, 14:32)
VAlgome kas 3-4 valandas... Bet svarbiausia, kad anksciau b jokiu problemu valgydavo...  blink.gif O dabar jau beveik savaite, kai taip nenorim valgyti... g.gif

Kad gali buti dantuku uzuomazgos tai tikrai.. Svarbiausia, jei sitas periodas uzsites, stebeti svori, ir, jei jis normalus, tai nera ko pergyvent, taigi visokiu periodu pasitaiko kudikeliams, buna savaiciu gi kad valgo nezmoniskai daug, o, kai tas periodas pasibaigia, atrodo, kad visai nevalgo.. As, asmeniskai tai maitinu MP, tai nelabai nusimanau tuose misineliu kiekiuose ir kiek maziukas turi ju suvalgyti, bet, jei jusiskis atrodo laimingas, sveikutis ir nekrenta svoris, tai gal ir nera del ko jaudintis.. Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2009 02 04, 17:37)
as irgi karts nuo karto uzvalgau sokolado,bet normaliai,palauk gal prades tustintis

Ramiai - tikrai nieko baisaus, kad nesitustina sitiek laiko. Pradesi primaitinti - susitvarkys. Mes maitinames tik MP ir kakojom kas 5 d. Pradejau duoti po puse saukstelio zuvies tauku - ir pradejo turtintis kas antra:)
Atsakyti
Ramiai - tikrai nieko baisaus, kad nesitustina sitiek laiko. Pradesi primaitinti - susitvarkys. Mes maitinames tik MP ir kakojom kas 5 d. Pradejau duoti po puse saukstelio zuvies tauku - ir pradejo turtintis kas antra:)
[/quote]

Siandien skambinau savo maziuko gydytojai, pasakiau kad tiek laiko nesitustina, tai is kart liepe vaziuot i ligonine klyzmute daryt doh.gif Kai nuvaziavom, beveik nieko neiskakojo, o ir siaip jis pas mane gerai jauciasi, ir pilvukas visai ne kietas, tai gydytojai apziurejo ir pasake kad viskas normaliai. Israse Duphalac sirupo ir liepe nuo 4 men duoti tyreliu, papildomai pagirdyti arbatelem, o taip pat patvirtino kad tai normalu. Kai pasakiau musu poliklinikos gydytojai, tai ji apsalo ir pasake kad dar su tokiu atveju nesusidure g.gif Zodziu ziuresim kaip bus toliau, tikekimes viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
Na, kai ismokau dorai rasyti zinutes, tai visom jums nusibosiu dabar biggrin.gif

Prasau patarimo, gal kas nors susiduret su panasia situacija, mano maziukas naktimis miega kuo puikiausiai, ramus, atsikelia pavalgyti ir vel tuoj pat uzmiega. Taciau paryciais ima per miegus lygtai verkti, kas kokiu 30min, miegodamas, bet taip trumpai, kad as net nespeju islipt is lovos, ir paskui pats nurimsta ir vel uzmiega. Bet pries pat atsibundant ima balsu verkti, tiesiog klykti, o paemus ant ranku neuzilgo nurimsta. Ir tas pats per dienos miegelius, atsibunda klykdamas, akytes pilnos asaru, paemus ant ranku neuzilgo nurimsta, ima sypsotis ir viskas stojasi i vietas. Nieko nebesuprantu... Mano mama sako, gal per daug ispudziu, persistengiu su stimuliacija, bet man atrodo, kad gal kaip tik galeciau ir daugiau veiklos su juo sugalvot... Et, visai nebezinau... verysad.gif Pagelbekit kas nors.. unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes!Esu cia naujoke.Auginu 2 vaikucius 5 metuku dukryte ir 3 menesiu suneli.Noreciau prisijungti prie jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausryte @ 2009 02 07, 11:02)
Sveikutes mamytes!Esu cia naujoke.Auginu 2 vaikucius 5 metuku dukryte ir 3 menesiu suneli.Noreciau prisijungti prie jusu  4u.gif

Prasom prisijungti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 06, 23:43)
Na, kai ismokau dorai rasyti zinutes, tai visom jums nusibosiu dabar  biggrin.gif

Prasau patarimo, gal kas nors susiduret su panasia situacija, mano maziukas naktimis miega kuo puikiausiai, ramus, atsikelia pavalgyti ir vel tuoj pat uzmiega. Taciau paryciais ima per miegus lygtai verkti, kas kokiu 30min, miegodamas, bet taip trumpai, kad as net nespeju islipt is lovos, ir paskui pats nurimsta ir vel uzmiega. Bet pries pat atsibundant ima balsu verkti, tiesiog klykti, o paemus ant ranku neuzilgo nurimsta. Ir tas pats per dienos miegelius, atsibunda klykdamas, akytes pilnos asaru, paemus ant ranku neuzilgo nurimsta, ima sypsotis ir viskas stojasi i vietas. Nieko nebesuprantu... Mano mama sako, gal per daug ispudziu, persistengiu su stimuliacija, bet man atrodo, kad gal kaip tik galeciau ir daugiau veiklos su juo sugalvot... Et, visai nebezinau...  verysad.gif Pagelbekit kas nors..  unsure.gif


Mano maziukui irgi tas pats - kartais istisa nakti klykauja, verkia vis, bet greit nustoja, kai prieinu, tai ziuru, kad jis miega. O kai atsibunda, tai vel visas linksmas, patenkintas.. As kazkaip manau, kad gal tikrai viskas del ispudziu..
Atsakyti
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 07, 13:42)
Mano maziukui irgi tas pats - kartais istisa nakti klykauja, verkia vis, bet greit nustoja, kai prieinu, tai ziuru, kad jis miega. O kai atsibunda, tai vel visas linksmas, patenkintas.. As kazkaip manau, kad gal tikrai viskas del ispudziu..

Aciu, Zifkute! Kazkaip ir ramiau, kad ne nes vieni tokie keisti smile.gif Pastebejau, kad musu maziuku labai salia vienas kito gimtadieniai wub.gif Gal cia tie skorpioniukai tokie savotiski musu, labai idomus tas pasaulis jiem, bet dar per mazi sugerti ispudziu tiek, kiek jiem reikia biggrin.gif
Atsakyti
Ramiai - tikrai nieko baisaus, kad nesitustina sitiek laiko. Pradesi primaitinti - susitvarkys. Mes maitinames tik MP ir kakojom kas 5 d. Pradejau duoti po puse saukstelio zuvies tauku - ir pradejo turtintis kas antra:)
[/quote]

Siandien skambinau savo maziuko gydytojai, pasakiau kad tiek laiko nesitustina, tai is kart liepe vaziuot i ligonine klyzmute daryt doh.gif Kai nuvaziavom, beveik nieko neiskakojo, o ir siaip jis pas mane gerai jauciasi, ir pilvukas visai ne kietas, tai gydytojai apziurejo ir pasake kad viskas normaliai. Israse Duphalac sirupo ir liepe nuo 4 men duoti tyreliu, papildomai pagirdyti arbatelem, o taip pat patvirtino kad tai normalu. Kai pasakiau musu poliklinikos gydytojai, tai ji apsalo ir pasake kad dar su tokiu atveju nesusidure g.gif Zodziu ziuresim kaip bus toliau, tikekimes viskas bus ok smile.gif
[/quote]


Valioooooooooo thumbup.gif Pakakojom thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babis: 07 vasario 2009 - 15:03
Sveikinimai!
Labai keista, kad jusu pediatre nesusidure su nekakiukais. Vien mano draugiu rate, kurios pacios maitina, maziukai tustinasi l. retai. Mazdaug kas savaite. Visu ju "reikalai", kai eme primaitinti, stojo i vietas. Del to skubeti primaitinti nereikia - juk mazylis jauciasi puikiai, kaip rasai. Kai nebesijaus puikiai - labai pasimatys:)
Be to, pampersu kiei susitaupo.....................
Atsakyti
[quote=babis,2009 02 07, 16:01]
Ramiai - tikrai nieko baisaus, kad nesitustina sitiek laiko. Pradesi primaitinti - susitvarkys. Mes maitinames tik MP ir kakojom kas 5 d. Pradejau duoti po puse saukstelio zuvies tauku - ir pradejo turtintis kas antra:)
[/quote]

Siandien skambinau savo maziuko gydytojai, pasakiau kad tiek laiko nesitustina, tai is kart liepe vaziuot i ligonine klyzmute daryt doh.gif Kai nuvaziavom, beveik nieko neiskakojo, o ir siaip jis pas mane gerai jauciasi, ir pilvukas visai ne kietas, tai gydytojai apziurejo ir pasake kad viskas normaliai. Israse Duphalac sirupo ir liepe nuo 4 men duoti tyreliu, papildomai pagirdyti arbatelem, o taip pat patvirtino kad tai normalu. Kai pasakiau musu poliklinikos gydytojai, tai ji apsalo ir pasake kad dar su tokiu atveju nesusidure g.gif Zodziu ziuresim kaip bus toliau, tikekimes viskas bus ok smile.gif
[/quote]
Valioooooooooo thumbup.gif Pakakojom thumbup.gif
[/quote]
Tikrai keista, kad pediatre iskart i kazkokius ekstremumus puola, kaip kad klizmutes ir laisvinamieji vaistai, nesamone kazkokia schmoll.gif Mums irgi buvo taip pat su nekakojimu, tai musu pediatras pasake, kad tai reiskia, kad MP suvirskinamas ir isisavinamas kudikelio organizmo 100%, taigi reikia dziaugtis, o ne klizmutes statyt.. Ir dabar ne kasdien kakoja, bet visai del to nesinervinam.. Svarbu, kad jaustusi gerai, o jei kas negerai, tai ojojoj kiek tie maziukai turi budu parodyt biggrin.gif Na, bet svarbiausia, kad jums viskas susitvarke ir mama nebesistresuoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 07, 14:11)
Aciu, Zifkute! Kazkaip ir ramiau, kad ne nes vieni tokie keisti  smile.gif  Pastebejau, kad musu maziuku labai salia vienas kito gimtadieniai  wub.gif Gal cia tie skorpioniukai tokie savotiski musu, labai idomus tas pasaulis jiem, bet dar per mazi sugerti ispudziu tiek, kiek jiem reikia  biggrin.gif

drinks_cheers.gif aha skorpioniukai abu smile.gif

Siaip tai man is vis labai juokingas pasakymas - "miega ramiai, kaip kudikis" lotuliukas.gif . Musiskis istisai klykauja, cepsi, knarkia, rekauja smile.gif Tai kaip ir jau apsiprate esam smile.gif
Atsakyti