Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

Aciu mamytes uz patarimus drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmutė @ 2009 02 04, 21:49)
Man irgi tas pats, jei galėčiau tai mažulio nuo krūtinės neatitraukčiau. Dedu kai tik sukniurksi, o jis suka galvytę į šalį ir rėkia  verysad.gif. O taip svajojau jį maitinti iki kokių metukų  cray.gif.



O gal jam skauda pilva, kad jis suka galva i sali ir rekia? Man taip buvo. Atrode isprotesiu nuo rekimo. Ir vakar atradau stebukla, o gal tai sutapimas. Nusipirkau toki buteliuka su vamzdeliu vadinasi "Dr Browns". Kai valgo is to buteliuko per ta vamzdeli nepriryja oro. Tai siandien visa diena nerekia. As ten savo pieno pripilu ir isgeria. smile.gif
As cia, sitam forume, nesenai skundziausi, kad nevalgo mano mazoji. Net pas gydytojus nesiojom. Bet is to buteliuko vakar 180 g suvalge.
Gal kam pades, bandykit 4u.gif
Atsakyti
mamytes, kokie grazus jusu vaikiukai 4u.gif
O mes vakar buvome pas kardiologa, tai pasake, kad yra atvira ovalioji anga. Cia skylute sirduteje tarp desiniojo ir kairiojo priesirdziu. Sake turetu uzsidaryti iki metu.
gal kam yra mirgi nustate?
Siandien radau straipsni ta tema, jog reikia riboti fizini kruvi vaikui ir neleisti nardyti. tai kaip mum daba daryti su baseini g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 02 05, 16:41)
O gal jam skauda pilva, kad jis suka galva i sali ir rekia? Man taip buvo. Atrode isprotesiu nuo rekimo. Ir vakar atradau stebukla, o gal tai sutapimas. Nusipirkau toki buteliuka su vamzdeliu vadinasi "Dr Browns". Kai valgo is to buteliuko per ta vamzdeli nepriryja oro. Tai siandien visa diena nerekia. As ten savo pieno pripilu ir isgeria.  smile.gif
As cia, sitam forume, nesenai skundziausi, kad nevalgo mano mazoji. Net pas gydytojus nesiojom. Bet is to buteliuko vakar 180 g suvalge.
Gal kam pades, bandykit  4u.gif

As ta buteliuka naudoju nuo pat gimimo vaiko, bet nepadeda, kaip pucia, g.gif taip pucia g.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
EIDA, kokie mieli Jūsų vaikučiai wub.gif Mūsų mažoji irgi žandus turi thumbup.gif

Vakar mažiukė kosėt pradėjo verysad.gif Tai taip bijau, kad nesusirgtų... + vyresnėlė pakosti verysad.gif Bet naktį nekosėjo, tai labai labai tikiuos, kad nesusirgsim rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu burtininke uz grazius zodzius blush2.gif kaip paskaitau apie jusu mergaites , tai net sirdis plysta verysad.gif juk taip norejau mergaites blush2.gif Mano pussesere laukiasi kova gimdys ir vel tures antra mergaite, kaip as jai baltai pavydziu thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2009 02 06, 09:08)
Aciu burtininke uz grazius zodzius blush2.gif kaip paskaitau apie jusu mergaites , tai net sirdis plysta verysad.gif juk taip norejau mergaites blush2.gif Mano pussesere laukiasi kova gimdys ir vel tures antra mergaite, kaip as jai baltai pavydziu thumbup.gif  nestuke.gif



EIDA, juk ne parduotuvė ir leliukų užsisakyt ar pasirink kas gims negalim mirksiukas.gif Svarbu sveiki vaikiukai augtų thumbup.gif Aš tai ir antros mergytės norėjau, bet vyras tai gal labiau sūnaus laukė... ax.gif Bet myli beprotiškai ir šią mažiuliukę wub.gif Man tai atrodo, berniuko nei auginti nemokėčiau biggrin.gif Mano draugų tarpe tai tokia situacija: 2 draugės po antrą sūnų pasigimdė (dar viena irgi antro sūnaus laukia), vienai pavyko, kad pirmas berniukas, o antra mergytė gimė, o dar kitai - pirmas vaikelis mergytė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 02 06, 11:24)
EIDA, juk ne parduotuvė ir leliukų užsisakyt ar pasirink kas gims negalim  mirksiukas.gif  Svarbu sveiki vaikiukai augtų  thumbup.gif Aš tai ir antros mergytės norėjau, bet vyras tai gal labiau sūnaus laukė...  ax.gif Bet myli beprotiškai ir šią mažiuliukę  wub.gif Man tai atrodo, berniuko nei auginti nemokėčiau  biggrin.gif Mano draugų tarpe tai tokia situacija: 2 draugės po antrą sūnų pasigimdė (dar viena irgi antro sūnaus laukia), vienai pavyko, kad pirmas berniukas, o antra mergytė gimė, o dar kitai - pirmas vaikelis mergytė  smile.gif

Tai va nepasirinksi ko norime, nu tikekimes senatveje bus geri ir priziures tevus senus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šypsenele @ 2009 01 28, 14:00)
sveikos mamytės..turiu vieną klausimėlį mirksiukas.gif    ar nieko baisaus su 4 mėnesių vaiku būtų skristi lėktuvu į angliją?gal jau kas nors tai patyrėt?patarkit kaip ten kas? thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Kovo pabaigoj as su savo suneliu skrendam is Anglijos namo, jam tada bus 4,5men, pirma kelione, baisiai stresuojuosi. Uzsakydama bilietus uzrezervavau vieta vezimeliui, ta ir tu turesi padaryt, jei dar nepadarei. O siaip tai svarbiausia, kad lektuvo kilimo ir leidimosi metu maziukas gautu paciulpti (buteliuka ar kruti), tada mazesnis spaudimas ausytems, o jei ima verkti, tai nesigasdinti ir leisti paverkt, nes issiziojus velgi maziau sopes (sita patarima dave stiuardese, pati dvieju vaikeliu mama, manau, kad turetu veikt mirksiukas.gif ) Linkiu malonios ir greitos keliones!!! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Naira @ 2009 02 02, 15:35)
Sveikos  4u.gif
dar norejau keleto nuomoniu isgirsti.
Ar jus dedate pagalves (vaikiskas) savo leliukam? As is pradziu nedejau, nes "kazkas kazkur" sake, kad nereikia, bet dabar padedu, nes atrodo, kad mano mergytei taip patogiau miegot. O del ko jos nededamos?

Aciu uz nuomones  4u.gif

As gyvenu Anglijoj ir cia draudzia deti pagalveles del to, kad maziukas besimaldamas lovytej neuzsimestu ant veiduko ir neuzdustu, tai vienintele priezastis. Nakciai as jos ir nededu, bet kai migdau maziuka per diena ant savo lovos, tai padedu tokia nestora, nes man, kaip ir tau, atrodo, kad jam patogiau, o, be to, siek tiek pasikelusiam patogiau stebet pasauli biggrin.gif Netikiu, kad tai turi kazka bendro su stuburo iskrypimais schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(tomamil @ 2009 02 03, 01:08)
sveikos mamos...as taip pat nebededu pagalvytes, nes taip pataria daktarai, ir del to kad musu mazuliukai besimuistydami neuzdustu ar pan, nes jie vis daugiau muistosi ir juda..pastebejau, kad mano mazoji, naktimis taip "nusimuisto" jei taip galima sakyti, tai , kad esu radusi gulincia skersai lovytes...tai teko po paklode pakisti susuktus ranksluoscius ir padaryti tokias atrameles, kad neiskristu....o mamos kurios naudoja pagalvytes tai siulyciau pakisti ja po paklode ir paciai saugiau bus ir mazyliui jokio pavojaus.... smile.gif

Cia geras patarimas thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutės smile.gif Kartas nuo karto parašu ir aš šitoje tėmelėje ax.gif Šiuo metu turiu tokią problemėlę - mažiukas labai nenoriai valgo g.gif Turiu daryti visokius cirkus, kad bent kiek pavalgytų - jau pradedu manyti, kad gal čia dantukų užuomazgos g.gif Anksčiau be jokių didelių ceremonijų suvalgydavo 180 ml, bet dabar vis lieka apie 80 blink.gif Tai va - arbatelių ir vandenuko vaikiukas negeri a- taikažkiek neramu... Na tikiuosi , akd greitai praeis mūsų nevalgadieniai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurstai @ 2009 02 06, 14:23)
4u.gif Sveikutės smile.gif  Kartas nuo karto parašu ir aš šitoje tėmelėje  ax.gif  Šiuo metu turiu tokią problemėlę - mažiukas labai nenoriai valgo  g.gif  Turiu daryti visokius cirkus, kad bent kiek pavalgytų - jau pradedu manyti, kad gal čia dantukų užuomazgos  g.gif  Anksčiau be jokių didelių ceremonijų suvalgydavo 180 ml, bet dabar vis lieka apie 80  blink.gif  Tai va - arbatelių ir vandenuko vaikiukas negeri a- taikažkiek neramu... Na tikiuosi , akd greitai praeis mūsų nevalgadieniai  blink.gif

o tai kas kiek laiko maitinate? gal per daznai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mildushe @ 2009 02 06, 13:28)
o tai kas kiek laiko maitinate? gal per daznai  g.gif


VAlgome kas 3-4 valandas... Bet svarbiausia, kad anksciau b jokiu problemu valgydavo... blink.gif O dabar jau beveik savaite, kai taip nenorim valgyti... g.gif
Atsakyti