Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

QUOTE(zzana @ 2009 02 04, 17:28)
sveika,as irgi maitinu pati ir mp maitinmas kudikis gali tustintis i diena po 6-7 sykius,o gali ir nesitustinti 10 dienu,seip dar kieteja viduriai nuo sokolado


Sakes, o as ji taip megstu doh.gif Maziuko neberia, pilvuko neskauda, tai ir uzkandziauju po pora saldainuku po valgio smile.gif O gal jei butu uzkieteje viduriukai jam skaudetu? O ka uzvalgyti kad paleistu viduriukas?
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 04, 17:34)
Sakes, o as ji taip megstu doh.gif Maziuko neberia, pilvuko neskauda, tai ir uzkandziauju po pora saldainuku  po valgio smile.gif O gal jei butu uzkieteje viduriukai  jam skaudetu? O ka uzvalgyti kad paleistu viduriukas?



as irgi karts nuo karto uzvalgau sokolado,bet normaliai,palauk gal prades tustintis
Atsakyti
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 04, 17:02)
Ziuriu, musiskiai bachuriukai beveik tuo paciu metu gime ir labai panasiai svorio ir ugio priauga kas menesi smile.gif
O del kumstuko - maniskis irgi labai pamego kumstuka.. bet kad plonesni pirsciukai bus, tai kazkiap nenoriu tiketi  g.gif . Bet juk vaikuciui taip smagu atrasti, kad jis turi kumsciuka, kuri gali isikisti i burna  blush2.gif . Maniskis tai "atrado" savo plaukus - tai dabar vis progai pasitaikius, uzkelia rankytes ir ciupineja plaukucius smile.gif . Aisku, vis po keleta saujytej lieka, bet ir tegul , jei tik jam neskauda - uzaugs nauji  lotuliukas.gif


aha, tai ir gimtadienius beveik kartu sves... thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(patinuke @ 2009 02 04, 17:16)
Siaubas ,cia dauguma vaikeliu misinukais maitinamu  doh.gif

Nesuprantu as taves patiniuke, atrodo kad mes kaltos ar kitokios kad pienuko neturim, koks cia siaubas g.gif
Atsakyti
ziuriu dauguma pieno netur ir seip is pazystamu,kokia cia beda maitint misinukais,as tai turiu pieno,bet suprantu tu kurie netur,nors labai nor maitint,tai mamos nekaltos,kad pienuko nera
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2009 02 04, 18:58)
ziuriu dauguma pieno netur ir seip is pazystamu,kokia cia beda maitint misinukais,as tai turiu pieno,bet suprantu tu kurie netur,nors labai nor maitint,tai mamos nekaltos,kad pienuko nera



O mano aplinkoje tai visos turi / turejo labai daug pieno, kai as pradejau kalbeti, kad man atrodo, jog lekiukui truksta pieno, sake - netikek, daugiau del prie kruties, labai norek maitinti ir bus pieno .. O kai po visu metodu isbandymo vis tiek siek tiek truko pienuko, buvo labai skaudu, kad as "tokia nepieninga" biggrin.gif blush2.gif ir primaitinti misineliu. O kai paskaiciau, kad daug kas turi sunkumu su pienuku, tai dar labai dziaugiuosi, kad is vis jo turiu iki dabar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ZifkuteB @ 2009 02 04, 19:21)
O mano aplinkoje tai visos turi / turejo labai daug pieno, kai as pradejau kalbeti, kad man atrodo, jog lekiukui truksta pieno, sake - netikek, daugiau del prie kruties, labai norek maitinti ir bus pieno .. O kai po visu metodu isbandymo vis tiek siek tiek truko pienuko, buvo labai skaudu, kad as "tokia nepieninga"  biggrin.gif  blush2.gif  ir primaitinti misineliu. O kai paskaiciau, kad daug kas turi sunkumu su pienuku, tai dar labai dziaugiuosi, kad is vis jo turiu iki dabar  rolleyes.gif

Man irgi tas pats, jei galėčiau tai mažulio nuo krūtinės neatitraukčiau. Dedu kai tik sukniurksi, o jis suka galvytę į šalį ir rėkia verysad.gif. O taip svajojau jį maitinti iki kokių metukų cray.gif.
Atsakyti
mano aplinkoj isvis nei viena neturi verysad.gif o mane labai visi palaiko, jog maitinu ir noro man tikrai netruksta thumbup.gif bandysiu ir as savo lialio foto ikelt blush2.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(babis @ 2009 02 04, 17:34)
Sakes, o as ji taip megstu doh.gif Maziuko neberia, pilvuko neskauda, tai ir uzkandziauju po pora saldainuku  po valgio smile.gif O gal jei butu uzkieteje viduriukai  jam skaudetu? O ka uzvalgyti kad paleistu viduriukas?

o mano mazi labai beria nuo sokolado...tai tenka kentet verysad.gif uztad rafaelo sveiciu kiek telpa thumbup.gif ikisk termometra i uzpakaliuka turetu pakakint g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pamaivelka: 04 vasario 2009 - 20:53
Labas iš ryto Mamytės 4u.gif

Aš džiaugiuos, kad turiu pienuko (tfu tfu tfu) ir norėčiau kad jo pilnai užtektų iki 6 mėn, o nuo tada jau pradėtume ragaut kitą maistelį biggrin.gif Jei bus užtektinai pienuko, maitinsiu juo iki 1 metukų mirksiukas.gif

Nelabai suprantu tų mamų kurios tokio amžiaus vaikui jau vištieną duoda schmoll.gif

Aš tai kartais valgau šokoladinių saldainių ir vieną kitą mandariną suvalgau blush2.gif , bet mažiukės neberia 4u.gif Be, abejo, nepiktnaudžiauju mirksiukas.gif Iš vis, taip saldumynų noris, kad ojoj doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytės, as esu studentė ir rašau darbą apie emocinę būseną po gimdymo, depresiją. Būčiau labai dėkinga jei užpildytumėt anketa biggrin.gif gali pildyti visos gimdžiusios prieš pusę metų bigsmile.gif ją rasit http://www.apklausa....m=17020&lang=0"
didelis dėkui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 04, 17:34)
Sakes, o as ji taip megstu doh.gif Maziuko neberia, pilvuko neskauda, tai ir uzkandziauju po pora saldainuku  po valgio smile.gif O gal jei butu uzkieteje viduriukai  jam skaudetu? O ka uzvalgyti kad paleistu viduriukas?


Man tai irgi kazkoks padidejes noras saldumynams.. g.gif doh.gif . Gal kad energijos daugiau reikia?

O kad viduriukus palaisvintu, tai as profilaktiskai vis pavalgau dziovintu slyvu, ar slyvu kompoto isgeriu. Vis jogurta valgau ir siaip stengiuosi daugiau skysto maisto - sriubas valgyt. O maziau bandeliu ir kitokiu sviesiu duonos gaminiu smile.gif
Atsakyti
oj merginos,ir man salduminu norisi,anksciau galejo ju ir nebut,o dabar po kelis suvalgu.Del viduriuku tai slyvu suvalgau arba kompota
Atsakyti