Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

QUOTE(Meduvė @ 2009 02 04, 11:30)
As tai nebesduprantu nuo ko pas mus tas svoris taip auga. Pradejau skaiciuoti kiek maniskis suvalgo. Pasirodo 3-4 men. kudikis per para turi suvalgyti 800-1000ml. Tai maniskis maximum suvalgo 700ml, o svoris kaip ant mieliu auga ir auga. Jau sveriam 7.5kg g.gif

Nu va o mes suvalgom nuo 700-900 ir svoris auga tik po 500gr-800gr per menesi, ir nieko nepakeisi g.gif bet jo zandukai dideli blush2.gif rinkuciu irgi yra, nu jei mokeciau tai ideciau nuotrauka, paprasysiu gal drauge ides blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2009 02 04, 11:30)
As tai nebesduprantu nuo ko pas mus tas svoris taip auga. Pradejau skaiciuoti kiek maniskis suvalgo. Pasirodo 3-4 men. kudikis per para turi suvalgyti 800-1000ml. Tai maniskis maximum suvalgo 700ml, o svoris kaip ant mieliu auga ir auga. Jau sveriam 7.5kg g.gif

mano Gytukas irgi valgo normaliai o auga sparciau nei sparciai, daktare sake del kokybisko mamytes pieno ax.gif o jei maitini misinuku tai nzn kodel, tiesiog tokia vaikucio fizionomija thumbup.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ingadom @ 2009 02 04, 10:46)
Tiesa sakot, kiek gydytoju, tiek nuomoniu. Mano mazoji per pirma menesi priaugo 1200 gr, per antra 1000 gr. Dvieju menesiu svere 6330 gr, o ugis 56, 5 cm  smile.gif  Tokia burbule biggrin.gif Daktare sake, kad jei maitinciau misinukais, reiketu riboti kieki, atseit daug priaugam, bet kadangi maitinu tik MP, tai viskas ciki!

mano gydytoja sake ta pati, jei lailius valgo MP tai svorio augimui ribu nera thumbup.gif
Atsakyti
bandau
Papildyta:
user posted image nu va mano maziai abudu 4u.gif
Papildyta:
user posted imageir dar vienas biggrin.gif nera juk jau toks plonas, o nevalgo tai baisiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EIDA: 04 vasario 2009 - 14:28
[quote=EIDA,2009 02 04, 16:31]



eeei, nu visai neplonas bachuras, labai sveikai atrodo! Bet jie pas Jus abu bedanciai thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2009 02 04, 15:31)
bandau
Papildyta:
user posted image nu va mano maziai abudu 4u.gif
Papildyta:
user posted imageir dar vienas biggrin.gif nera juk jau toks plonas, o nevalgo tai baisiai g.gif


Oi, koks rubuilis mazylis smile.gif thumbup.gif . Maniskis smulkesnis ir tai nesijaudinu smile.gif.. Nors kiek suvalgo tai net nezinau, bet valgo pas valanda, nezirzia, nepyksta, svoris auga gerai, tai as ir nesirupinu.. nors pavalgo per 3-7 min. g.gif .
Atsakyti
Nu matot nera toks kudas, o nevalgo baisiai, tai as galvoju jei tiek tevalgo tai matyt uztenka g.gif , bedanciai tai abu biggrin.gif jau dygsta nauji lotuliukas.gif dantukai dickiui
Atsakyti
Mamos, mano bernuzeliui uz 5 dienu bus 3 trys menesiai, galvyte jau beveik islaikom, ant pilvuko atsigules dar stipriau laiko, guguoja, vograuja, kalba su visais is eiles thumbup.gif daug sypsosi, megsta buti ant ranku, rankytem ir kojytem makaluoja kaip didziausias makalautojas thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif viskas kaip ir gerai, pries menesi apie 5 kg sverem, dabar po sav eisim pas daktaru tai manau, apie 6-6,5 turetu sverti, zodziu auga gerai wub.gif bet va, jau kelios dienos ziuriu isigudrina kisti kumstuka i burna, ir kai valgyt nori, ir kai nenori... nors soskes irgi neatsisako dazniausiai doh.gif pas mus namuos salta, tai gi dazniausiai buna su pirstiniukais, ka daryt, leist ar neleis jam ciupti kumstuka? Vyras sako, kad paskui pirstukus labai nuciukpia ir labai ploni palieka... g.gif blink.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gierika: 04 vasario 2009 - 15:34
QUOTE(Gierika @ 2009 02 04, 16:24)
Mamos, mano bernuzeliui uz 5 dienu bus 3 trys menesiai, galvyte jau beveik islaikom, ant pilvuko atsigules dar stipriau laiko, guguoja, vograuja, kalba su visais is eiles  thumbup.gif  daug sypsosi, megsta buti ant ranku, rankytem ir kojytem makaluoja kaip didziausias makalautojas  thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  viskas kaip ir gerai, pries menesi apie 5 kg sverem, dabar po sav eisim pas daktaru tai manau, apie 6-6,5 turetu sverti, zodziu auga gerai  wub.gif  bet va, jau kelios dienos ziuriu isigudrina kisti kumstuka i burna, ir kai valgyt nori, ir kai nenori... nors soskes irgi neatsisako dazniausiai  doh.gif  pas mus namuos salta, tai gi dazniausiai buna su pirstiniukais, ka daryt, leist ar neleis jam ciupti kumstuka? Vyras sako, kad paskui pirstukus labai nuciukpia ir labai ploni palieka...  g.gif  blink.gif

user posted image
user posted image



Ziuriu, musiskiai bachuriukai beveik tuo paciu metu gime ir labai panasiai svorio ir ugio priauga kas menesi smile.gif
O del kumstuko - maniskis irgi labai pamego kumstuka.. bet kad plonesni pirsciukai bus, tai kazkiap nenoriu tiketi g.gif . Bet juk vaikuciui taip smagu atrasti, kad jis turi kumsciuka, kuri gali isikisti i burna blush2.gif . Maniskis tai "atrado" savo plaukus - tai dabar vis progai pasitaikius, uzkelia rankytes ir ciupineja plaukucius smile.gif . Aisku, vis po keleta saujytej lieka, bet ir tegul , jei tik jam neskauda - uzaugs nauji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gierika @ 2009 02 04, 16:24)
Mamos, mano bernuzeliui uz 5 dienu bus 3 trys menesiai, galvyte jau beveik islaikom, ant pilvuko atsigules dar stipriau laiko, guguoja, vograuja, kalba su visais is eiles  thumbup.gif  daug sypsosi, megsta buti ant ranku, rankytem ir kojytem makaluoja kaip didziausias makalautojas  thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif  viskas kaip ir gerai, pries menesi apie 5 kg sverem, dabar po sav eisim pas daktaru tai manau, apie 6-6,5 turetu sverti, zodziu auga gerai  wub.gif  bet va, jau kelios dienos ziuriu isigudrina kisti kumstuka i burna, ir kai valgyt nori, ir kai nenori... nors soskes irgi neatsisako dazniausiai  doh.gif  pas mus namuos salta, tai gi dazniausiai buna su pirstiniukais, ka daryt, leist ar neleis jam ciupti kumstuka? Vyras sako, kad paskui pirstukus labai nuciukpia ir labai ploni palieka...  g.gif  blink.gif

user posted image
user posted image



Mano bernuzelis irgi kisa kumscius i burna,ir labai seiliojas tai biski smakriuka isbere,as manau,kad nieko bloga,nes kiekvienas vaikas ciulp pirstukus
Atsakyti
QUOTE(austteja @ 2009 01 11, 23:25)
Mes valgome 6-7 kartus po 130 tik pries miegeli suvalgo 170 ir siandien dar truko. Ant pakuotes ir parasyta kad 5+6 kartus po 170 tai man rodos mums panasiai ir iseina O del skranduko issitampymo tai jei perdug juk nebeima ir viskas tai ir neturetu issitampyti



Siaubas ,cia dauguma vaikeliu misinukais maitinamu doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Mums uz 4 dienu bus jau 3 menesiukai smile.gif Maitinu savo pienuku. Svoris kaip ir gerai auga dabar sveriam apie 6 kg, ugis 62 cm, slapinasi normaliai. Bet turim viena problemele, mano maziukas nesitustina jau 8 dienas verysad.gif lyg ir ramus, neverkia. Gal kas susiduret su tokiu atveju ir galit patart ka daryti ir kokiu priemoniu imtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(babis @ 2009 02 04, 17:24)
Sveikutes 4u.gif
Mums uz 4 dienu bus jau 3 menesiukai smile.gif  Maitinu savo pienuku. Svoris kaip ir gerai auga dabar sveriam apie 6 kg, ugis 62 cm, slapinasi normaliai. Bet turim viena problemele, mano maziukas nesitustina jau 8 dienas  verysad.gif  lyg ir ramus, neverkia. Gal kas susiduret su tokiu atveju ir galit patart ka daryti ir kokiu priemoniu imtis g.gif




sveika,as irgi maitinu pati ir mp maitinmas kudikis gali tustintis i diena po 6-7 sykius,o gali ir nesitustinti 10 dienu,seip dar kieteja viduriai nuo sokolado
Atsakyti