Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

Mes ir miegam tik ant vystiklo, daug vartosi ne tikmiegodama, bet ir diena, jau ant pilvo apsivercia. Rankytes pastoviai burnyteje, selejasi mazai, betjau bando sestis, kaip ir kaip paduodu pirstukus, kad isikabintu ir megintu sestis, tai jau tokia sypsena plati buna, kad drauges pavadino "Holivudine sypsena" biggrin.gif . Nakciai damaitinu misinuku, tai jau nelabai nori papuko verysad.gif , truputi vargstu verysad.gif .

O smakriuka tai greiciausiai jums nuo seiliu isbere.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 03 vasario 2009 - 11:26
Sveikos
Man del to mano pieno neramu. Gal galit ka patart. Nezinau kiek suvalgo, bet kai nutraukiu su pientraukiu tai kokiu 110 g siaip ne taip suvalgo. Maniskei 3 men. Misinio (Similak)is vis neima i burna. Tik susiraukia. Arbatu irgi pradejo negert. Pasidare ramesne. Ir cia viskas pasikeite kai tik suejo 3 menuo. Nu gi negali but, as galvoju, taip staigiai pasikeitimu. Galvoju gal kas negerai. Ypac man atrodo, kad per mazai valgo. Gal kam panasiai buvo? Gal zinot kaip suzadint apetita?

Aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 02 02, 15:35)
Sveikos  4u.gif
dar norejau keleto nuomoniu isgirsti.
Ar jus dedate pagalves (vaikiskas) savo leliukam? As is pradziu nedejau, nes "kazkas kazkur" sake, kad nereikia, bet dabar padedu, nes atrodo, kad mano mergytei taip patogiau miegot. O del ko jos nededamos?

Aciu uz nuomones  4u.gif


Na, as tai zinau, kad "kazkas kazkur" sake, kad pagalvyciu geriau nedeti, nes sveikiau vaiko stuburiukui. O tas plonas pagalvytes, kurios patalynes komplektukuose buna, deti nuo 1 metu amziaus..
As tai guldau tik ant vystykliuko, nebent jeigu matau, kad nakti labai uzsikemsa nosyte tai tada is vis pasiguldau pas save - ant pusiau stacios pagalves visa kuneli padedu, na, kad jis kaip ir viena linija guletu, taciau galvyte auksciau.
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 02 03, 14:27)
Sveikos 
Man  del to mano pieno neramu. Gal galit ka patart. Nezinau kiek suvalgo, bet kai nutraukiu su pientraukiu tai kokiu 110 g siaip ne taip suvalgo. Maniskei 3 men. Misinio (Similak)is vis neima i burna. Tik susiraukia. Arbatu irgi pradejo negert. Pasidare ramesne. Ir cia viskas pasikeite kai tik suejo 3 menuo. Nu gi negali but, as galvoju, taip staigiai pasikeitimu. Galvoju gal kas negerai. Ypac man atrodo, kad per mazai valgo. Gal kam panasiai buvo? Gal zinot kaip suzadint apetita?

Aciu uz atsakymus

Labukas, o kaip svoris ar priauga ir kiek sveria..Mano vaikiukas irgi per karta suvalgo tik 100gr
Atsakyti
o mano 3 menesiu vaikas suvalgo per syki 160 ml.kai nusitraukiau piena ir pabandziau duoti is buteliuko tai suvalge 160,mazai jei 100 valgo,nes 3 menesiu jau turetu valgyt apie 150
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2009 02 03, 21:51)
o mano 3 menesiu vaikas suvalgo per syki 160 ml.kai nusitraukiau piena ir pabandziau duoti is buteliuko tai suvalge 160,mazai jei 100 valgo,nes 3 menesiu jau turetu valgyt apie 150

Tai ir as zinau kad mazai, bet juk nevisi vienodai valgo g.gif maniskis valgo 8-9 kartus, tai panasiai vistiek reikiama kieki suvalgo per para, o sveria 6.100kg , ugis 60cm, tai sakyciau visai normaliai, jis yra nevalgiukas ir jau nieko nepadarysi doh.gif visus misinius isbandziau , niekas nepadejo, nuo keturiu men ivesiu kieto maisto, gal valgys daugiau,svarbu kad svoris auga po biski ir gerai.Mes kaip buvom pas nervu daktare mums pasake, kad nesveika yra kaip vaikai priauga per menesi virs kilogramo kiekviena menesi g.gif kiek gydytoju tiek nuomoniu smile.gif Mano drauges vaikas sveria 9 kg 3 menesiu, tai pati mama sake ,kad jau vaikas nutukes gaila i vaika ziureti, bet juk nepasirinksi vieni nevalgo, o kiti apzoriukai
Atsakyti
QUOTE(EIDA @ 2009 02 03, 23:14)
Tai ir as zinau kad mazai, bet juk nevisi vienodai valgo g.gif maniskis valgo 8-9 kartus, tai panasiai vistiek reikiama kieki suvalgo per para, o sveria 6.100kg , ugis 60cm, tai sakyciau visai normaliai, jis yra nevalgiukas ir jau nieko nepadarysi doh.gif visus misinius isbandziau , niekas nepadejo, nuo keturiu men ivesiu kieto maisto, gal valgys daugiau,svarbu kad svoris auga po biski ir gerai.Mes kaip buvom pas nervu daktare mums pasake, kad nesveika yra kaip vaikai priauga per menesi virs kilogramo kiekviena menesi g.gif kiek gydytoju tiek nuomoniu smile.gif Mano drauges vaikas sveria 9 kg 3 menesiu, tai pati mama sake ,kad jau vaikas nutukes gaila i vaika ziureti, bet juk nepasirinksi vieni nevalgo, o kiti apzoriukai


Nu jeigu svoris auga gerai,tai aisku tada gerai,nu maniskis 60cm buvo 2,5 men.ir svere 6,500kg.Nu tas tai yra tiesa kiek gyd.tiek nuomoniu,nes maniskis pirma menesi priaugo 1,300,antra 1,500kg ir gyd.sake lab gerai.
Atsakyti
Tiesa sakot, kiek gydytoju, tiek nuomoniu. Mano mazoji per pirma menesi priaugo 1200 gr, per antra 1000 gr. Dvieju menesiu svere 6330 gr, o ugis 56, 5 cm smile.gif Tokia burbule biggrin.gif Daktare sake, kad jei maitinciau misinukais, reiketu riboti kieki, atseit daug priaugam, bet kadangi maitinu tik MP, tai viskas ciki!
Apie primaitinima ouoliukais ir vistytem blink.gif tai sorry, kazkaip nesveikai skamba, kai keliu menesiu lelius vista maitinamas. As pati obuoliu nevalgau, nes bijau, kad mazylei pilvuka pus, tai jai juo labiau neduociau, juk zarnynas dar nera pilnai susiformaves. Tikrai nenoriu izeisti mamu, kurios primaitina tokiais produktais, tiesiog isreiskiu savo nuomone..
Atsakyti
QUOTE(ingadom @ 2009 02 04, 10:46)
Tiesa sakot, kiek gydytoju, tiek nuomoniu. Mano mazoji per pirma menesi priaugo 1200 gr, per antra 1000 gr. Dvieju menesiu svere 6330 gr, o ugis 56, 5 cm  smile.gif  Tokia burbule biggrin.gif Daktare sake, kad jei maitinciau misinukais, reiketu riboti kieki, atseit daug priaugam, bet kadangi maitinu tik MP, tai viskas ciki!
Apie primaitinima ouoliukais ir vistytem  blink.gif  tai sorry, kazkaip nesveikai skamba, kai keliu menesiu lelius vista maitinamas. As pati obuoliu nevalgau, nes bijau, kad mazylei pilvuka pus, tai jai juo labiau neduociau, juk zarnynas dar nera pilnai susiformaves. Tikrai nenoriu izeisti mamu, kurios primaitina tokiais produktais, tiesiog isreiskiu savo nuomone..



Nu as ir manau kad obuoliais nereik primaitint,as maitinu mp,ir pati nevalgau obuoliu,ir seip reikia prdeti primaitint nuo 6 menesiu,seip mums taip sake gyd,jei maitini mp,o jei misinukais tai nuo kokiu 4-5
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2009 02 04, 12:08)
Nu as ir manau kad obuoliais nereik primaitint,as maitinu mp,ir pati nevalgau obuoliu,ir seip reikia prdeti primaitint nuo 6 menesiu,seip mums taip sake gyd,jei maitini mp,o jei misinukais tai nuo kokiu 4-5




drinks_cheers.gif
Atsakyti
As tai nebesduprantu nuo ko pas mus tas svoris taip auga. Pradejau skaiciuoti kiek maniskis suvalgo. Pasirodo 3-4 men. kudikis per para turi suvalgyti 800-1000ml. Tai maniskis maximum suvalgo 700ml, o svoris kaip ant mieliu auga ir auga. Jau sveriam 7.5kg g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2009 02 04, 12:30)
As tai nebesduprantu nuo ko pas mus tas svoris taip auga. Pradejau skaiciuoti kiek maniskis suvalgo. Pasirodo 3-4 men. kudikis per para turi suvalgyti 800-1000ml. Tai maniskis maximum suvalgo 700ml, o svoris kaip ant mieliu auga ir auga. Jau sveriam 7.5kg g.gif



Bet juk faina, kai maziukas pampushke thumbup.gif Kai prades ropoti, isropos tas rinkeles biggrin.gif
Atsakyti