Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

Norejau paklausti nuo ko isbere smakriuka,mano mazius kisa kumsteliu i burna tik istraukiu ir jis vel kisa tai nebetraukiu daugiau,2,5 menesiu sverem 6,5kg,o ugis buvo 60cm,atpylinejam nemazai,guguoja,sneka savo kalba,pats dar neapsivercia,sypsos tai jau nuo pirmu dienu,galvyte laiko gerai,maitinu pati,bandziau nusitraukti tai nusitraukaiu 160ml.ir viska suvalge,bet jei butu daugiau tai ir valgytu daugiau,kiek tikrai turetu valgyti 3 menesiu vaikelis
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2009 02 02, 14:26)
Norejau paklausti nuo ko isbere smakriuka,mano mazius kisa kumsteliu i burna tik istraukiu ir jis vel kisa tai nebetraukiu daugiau,2,5 menesiu sverem 6,5kg,o ugis buvo 60cm,atpylinejam nemazai,guguoja,sneka savo kalba,pats dar neapsivercia,sypsos tai jau nuo pirmu dienu,galvyte laiko gerai,maitinu pati,bandziau nusitraukti tai nusitraukaiu 160ml.ir viska suvalge,bet jei butu daugiau tai ir valgytu daugiau,kiek tikrai turetu valgyti 3 menesiu vaikelis


smakriuko berimas gali buti nuo kokio tavo suvalgyto maisto arba net nuo vilnos, jei rengi i lauka su kombinezonu su vilnoniu kapisonu.. mano seses suneli isbere butent nuo kapisono vilnos. lb jautrus jis..


Papildyta:
QUOTE(spindulys @ 2009 01 22, 18:42)
Saldiklyje turiu 5 dozes pasidariusi MP, bet vis nepanaudoju dar, nes uztenku.


gal sunaudok jas greiciau, nei vaikui augant keiciasi ir pieno sudetis. tai, ka esi uzsisaldzius po tam tikro laiko gali jau nebetikti tavo lialiui, t.y., jam jau reikes kitokio pieno. mums taip per zindym kursus pasakojo.
Papildyta:
QUOTE(pamaivelka @ 2009 01 23, 16:48)
labas, visu pirma siulyciau skatinti pienuko gamyba, o ne primaitinima misiniais, man irgi buvo taip nutike, poto keleta deinu vis skatinau mazyli zysti ir siaip gulejom abu jovytej ir laikiau ji priglaudus prie krutines, man padejo, pienuko vel uztenka, mazyliai daro stebklus wub.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
dar norejau keleto nuomoniu isgirsti.
Ar jus dedate pagalves (vaikiskas) savo leliukam? As is pradziu nedejau, nes "kazkas kazkur" sake, kad nereikia, bet dabar padedu, nes atrodo, kad mano mergytei taip patogiau miegot. O del ko jos nededamos?

Aciu uz nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 02 02, 15:35)
Sveikos  4u.gif
dar norejau keleto nuomoniu isgirsti.
Ar jus dedate pagalves (vaikiskas) savo leliukam? As is pradziu nedejau, nes "kazkas kazkur" sake, kad nereikia, bet dabar padedu, nes atrodo, kad mano mergytei taip patogiau miegot. O del ko jos nededamos?

Aciu uz nuomones  4u.gif

ziuriu pas mus 1 diena skirtumas,as tai dedu lovytei nuo pat pradziu,jinaiplona speciali vaikams tai gerai.
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2009 02 02, 15:40)
ziuriu pas mus 1 diena skirtumas,as tai dedu lovytei nuo pat pradziu,jinaiplona speciali vaikams tai gerai.


Ir as pastebejau, kad pas mus viena diena skirtumas smile.gif
Atsakyti
na mamukai iki kelsimes mes pas 4 men mamytes nes uz 4 dienu jau busim 4 menesiu
iki greito susimatymo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zzana @ 2009 02 02, 14:26)
Norejau paklausti nuo ko isbere smakriuka,

tai gali buti nuo seilejimosi, kai vaikas vis kisa kumsti i burnyte. Kaskas panasaus kaip buna prakaitinis berimas

QUOTE(Naira @ 2009 02 02, 15:35)
Sveikos  4u.gif
dar norejau keleto nuomoniu isgirsti.
Ar jus dedate pagalves (vaikiskas) savo leliukam? As is pradziu nedejau, nes "kazkas kazkur" sake, kad nereikia, bet dabar padedu, nes atrodo, kad mano mergytei taip patogiau miegot. O del ko jos nededamos?
Aciu uz nuomones  4u.gif

Nededu ir nedesiu iki metu. Tokios yra rekomendacijos. Buvau tik pora kartu ranksluosti sulenkus ir padejusi po galvyte kai vaikas slogavo. bet seip, visur rasoma,kad nereikia. Anatomiskai ir fiziologiskai kudikiui geriau 4u.gif
Atsakyti

Isvada: mamai geriau, bet vaiko sveikatai prasciau.
[/quote]
Labas vakaras 4u.gif

Aciu uz info apie kudikio mityba. O mamai geriau tai su vaikstyne tas pats. Pradedu mastyti ar ja man reikia pirkti unsure.gif
Atsakyti
sveikos mamos...as taip pat nebededu pagalvytes, nes taip pataria daktarai, ir del to kad musu mazuliukai besimuistydami neuzdustu ar pan, nes jie vis daugiau muistosi ir juda..pastebejau, kad mano mazoji, naktimis taip "nusimuisto" jei taip galima sakyti, tai , kad esu radusi gulincia skersai lovytes...tai teko po paklode pakisti susuktus ranksluoscius ir padaryti tokias atrameles, kad neiskristu....o mamos kurios naudoja pagalvytes tai siulyciau pakisti ja po paklode ir paciai saugiau bus ir mazyliui jokio pavojaus.... smile.gif
Atsakyti
mes vietoj pagalvytes dedam sulankstyta nedideli vystikla, nes kaip mums sake daktare kaip bebutu galva negali buti zemiau uz kojytes, o pampersas viska biski pakyleja 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat sulankstyta vystikla vietoj pagalves dedam. Jei daktarai pataria neguldyti ant pagalves, manau, taip ir reiketu daryti...
Atsakyti
mes kai pirkom patalyne vaikui tai ten buvo speciali labai plona pagalve mesta esam padeje ir labai gerai yra
Atsakyti