Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

Sveikos mamytes, mano leliui siandien lygiai trys menesiai, sveria tikrai virs 8 kg, valgo po 150 ml misinelio kas tris valandas diena, miegot eina 23 val, prabunda 6 val pavalgyt ir toliau miega iki 9 ryto. Bandau duoti banano, obuolio nevalgo, kartais duodu po pora sauksteliu vaisiu tyreles. Labiausiai jis nori sestis, galva laiko tvirtai bigsmile.gif Bet nesivarto isvis schmoll.gif . Smagiausias uzsiemimas - ciulpti kumstukus ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

ar galima 3 men vaika deti i kengura?
Atsakyti
o koks ugis jusu 3 men leliuku? Musu 62 cm. smile.gif
[/quote]

Mano mergyte 60 cm mastau.gif

Kaip manot mamytes nuo kada jau galima pradeti duoti leliukams paragauti obuolio ar banano? Musu pediatre minejo, jog nuo 4,5 men. Butu idomu suzinoti kitu nuomone. wink.gif
Papildyta:
Vel gristu prie maudyniu temos, niekas nepasidalinote idejomis kaip pripratinti maze prie sios proceduros unsure.gif Gal patiktu pupai maudytis dideleje vonioje g.gif nes jos vonyteje tai ji spiriasi, i krastus blaskosi, pati issigasta garso doh.gif Dideleje vonioje jai butu daugiau vietos, laisviau, kaip manot?
Atsakyti
Mano triju menesiu ugis 66 cm blink.gif o svoris virs 8 kg.
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 01 30, 21:18)
sveikos  4u.gif

ar galima 3 men vaika deti i kengura?

galima, tik issirinkit geros kokybes ir nepagaolekit piniguciu mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=indrezz,2009 01 30, 21:36]
o koks ugis jusu 3 men leliuku? Musu 62 cm. smile.gif
[/quote]

Mano mergyte 60 cm mastau.gif

Kaip manot mamytes nuo kada jau galima pradeti duoti leliukams paragauti obuolio ar banano? Musu pediatre minejo, jog nuo 4,5 men. Butu idomu suzinoti kitu nuomone. wink.gif
Papildyta:
Vel gristu prie maudyniu temos, niekas nepasidalinote idejomis kaip pripratinti maze prie sios proceduros unsure.gif Gal patiktu pupai maudytis dideleje vonioje g.gif nes jos vonyteje tai ji spiriasi, i krastus blaskosi, pati issigasta garso doh.gif Dideleje vonioje jai butu daugiau vietos, laisviau, kaip manot?
[/quote]
na tai pabandykit ir pamatysit ar patiks ar ne mirksiukas.gif o siaip nelabai ka galiu patarti, nes manajam tai labai patinka, o kai karta pabandem didelej vonioj, tai i mazaja nebegriztam, malonumas vaikui simta kartu didesnis thumbup.gif pabandykit snekint dainuot, kad nukreiptumet demesi nuo vandenuko ir sekmes besipratinat prie maudyniu 4u.gif
Atsakyti
mes tai maudomes duse pas mus yra aukstenis padeklas,is praciu ir maudydamas buvo susikaustes tada dar as jo galvyte prilaikydavau ranka, man drasiau buvo kad nenuslystu i vandenuka, bet dar padejau po galvyte storesni ranksluosti ir vienas sparosi biggrin.gif ir jau ne toks susikaustes.
o del obuolio ir banano tai gyd man liepe pradeti nuo 3,5men ir pradeti nuo obuoliu skiestu sulciu o kaip per 10d pripras tai tada duoti obuolio ar banano tyrele
o kaip kitoms g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulxx: 31 sausio 2009 - 10:10
QUOTE(Meskute5 @ 2009 01 30, 22:50)
Mano triju menesiu ugis 66 cm  blink.gif  o svoris virs 8 kg.

Ar gydytojai nesako kad per daug sveria?
Atsakyti
mes taj jau ragavom obuoliuko, lyg ir patiko ax.gif
Atsakyti

QUOTE(Meskute5 @ 2009 01 30, 21:50)
Mano triju menesiu ugis 66 cm  blink.gif  o svoris virs 8 kg.

mano vyrukas dvieju menesiu budamas buvo 65cm blink.gif dabar dar nemaau koks ugis, o sveria apie 7 kilus ax.gif
maitinu MP, zadu kazko kito paragauti duoti kazkur nuo 4,5 men. noreciau ir misinuko as jam duoti jau, bet kad visai neima buteliuko - pradzioj zaidzia su papuku, o poto taip isiklykia, kad tenka traukti papuli ir nuraminti smile.gif
idomiausia dabar jam stebeti savo rankutes hihihi.gif
juokdamasis dar nekrykstauja, bet jau guguoja ir visokius garsus leidzia smile.gif
nuo nugarytes ant soniuko apsivercia jau senokai, bet pilnai dar neiseina
padedu zaisliuka koki jam ant krutines kai guli, tai jis zaidzia su juo, barskuti persiima is vienos rankos i kita, taciau i rankytes ji jam kartais reikia ideti, kartais pats pasiima...
na ir aisku skaniausi kumstukai-pirstukai thumbup.gif
gyvenam be soskes ir buteliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivelka @ 2009 01 31, 00:58)
galima, tik issirinkit geros kokybes ir nepagaolekit piniguciu mirksiukas.gif


o kokia skaitosi gera? As turiu womar, ji skaitosi ne kas? As vakar bandziau isisdeti i kengura, bet man kazkaip nelabai patiko, vaikutis toks sukniubes paliko, o ir svoris lieka ant stuburiuko, nes ji faktiskai sedi.

Atsakyti

Vel gristu prie maudyniu temos, niekas nepasidalinote idejomis kaip pripratinti maze prie sios proceduros unsure.gif Gal patiktu pupai maudytis dideleje vonioje g.gif nes jos vonyteje tai ji spiriasi, i krastus blaskosi, pati issigasta garso doh.gif Dideleje vonioje jai butu daugiau vietos, laisviau, kaip manot?
[/quote]


Na, musiskis is pradziu irgi labai nemego maudytis. Tai bandem ivairiai maudyt. Dabar maudomes kartu su juo vonioje ir stipriai prisildom vonia. Nezinau konkrecai del ko, taciau maziukui dabar labai labai patinka plaukioti, taskytis, maudytis smile.gif
Atsakyti
Papildyta:
Vel gristu prie maudyniu temos, niekas nepasidalinote idejomis kaip pripratinti maze prie sios proceduros unsure.gif Gal patiktu pupai maudytis dideleje vonioje g.gif nes jos vonyteje tai ji spiriasi, i krastus blaskosi, pati issigasta garso doh.gif Dideleje vonioje jai butu daugiau vietos, laisviau, kaip manot?
[/quote]

Musu maziukas irgi is pradziu nelabai mego maudytis, rankytes iskiestos, akytes pilnos baimes, bet po to pabandem i vandenuka ileisti ant audeklo, tai ne taip jam baisu, ir dar mums labiau patinka ant pilvuko maudytis, nei ant nugarytes. Oi tada tai duoda vaizdu, tik spiriasi kojytemis i prieki, mina issisiepes iki ausu lotuliukas.gif
Atsakyti