Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

4u.gif
o gal zinot kiek gramu turi suvalgyt 3 men vaikas? Man atrodo mano per mazai valgo. Sverai 6 kg, o per viena karta kokiu 80 g suvalgo.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 01 29, 15:30)
4u.gif
o gal zinot kiek gramu turi suvalgyt 3 men vaikas? Man atrodo mano per mazai valgo. Sverai 6 kg, o per viena karta kokiu 80 g suvalgo.

4u.gif

80 g ohmy.gif cia misinuko? nu as apie misinius nieko nenusimanau ax.gif , bet mano dveiju su puse men sunus MP suvalgo 180ml thumbup.gif kazkaip man mazoka atrodo, bet jei svoris auga gerai nera ko pergyvent mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai irgi tik dizaugiuosi, kad maniskis nakti valgo, nes tada daugiausia pieno buna ir sociausias. O keliasi nakti, jeigu uzmiega 23 val, apie 4 val, paskui apie 7 val. Tai irgi nemanau, kad didelis cia vargas atsikelti.
O kiek suvalgo per viena karta.. jeigu duodu misinuka, tai kartais 80ml. o kartais 150 suvalgo.
Atsakyti
QUOTE(jurstai @ 2009 01 26, 22:55)
4u.gif  Na mes mokame apsiversti nuo nugarytės ant pilvuko ir kartais ieškom žaisliukų šalia... smile.gif  Turim tokį mėgstamą meškiuką - va jį čiupinėjam, maigom, o kartais ir į burnytę įsidedam  smile.gif Tai vat, dantukų mes dar neturim ir kol kas jų net nesimato smile.gif  Tik va - nuo rankyčių kišimo į burnytę, smakriukas paraudo...
Mes valgom Aptamil 1; suvalgom apie 160 ml, valgom kas tris valandas smile.gif Kartais juokiamės su balsu....smile.gif


Mes ir valgom Aptamili,po160ml,bet kas 4val rolleyes.gif Nakti ismiegam iki ryto be prabudimu jau nuo 1,5men laiko thumbup.gif .Bet apsiverst tai dar nemokam niekaip g.gif -gaudom,graibom zaislus,kisam kumscius i burnytes,snekam,'dainuojam' ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 01 29, 15:30)
4u.gif
o gal zinot kiek gramu turi suvalgyt 3 men vaikas? Man atrodo mano per mazai valgo. Sverai 6 kg, o per viena karta kokiu 80 g suvalgo.

4u.gif

Kiek zinau, tai vien 3men kudikis turi suvalgyti 180ml. misinuko. Bet tuomet turi muti tik kokie 5 - 6maitinimai per diena. Kadangi maniskis valgo kokius9kartus per diena po 120ml tai praktiskai iseina tas pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 01 29, 15:30)
4u.gif
o gal zinot kiek gramu turi suvalgyt 3 men vaikas? Man atrodo mano per mazai valgo. Sverai 6 kg, o per viena karta kokiu 80 g suvalgo.

4u.gif


Maniske taip pat sveria 6 kg, valgo 5-6 kartus per diena ir suvalgo apie 160 ml kaskart. Naktimis nebevalgo jau senokai, paskutini karteli pavalgo 22 arba 23 val. ir paskui keliasi 7 ryte kartu su teciu. thumbup.gif
Atsakyti
mes valgome 5 kartus i diena po 170ml ax.gif
ir nakti ismiegam iki ryto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pamaivelka @ 2009 01 29, 18:45)
80 g ohmy.gif  cia misinuko? nu as apie misinius nieko nenusimanau ax.gif , bet mano dveiju su puse men sunus MP suvalgo 180ml thumbup.gif  kazkaip man mazoka atrodo, bet jei svoris auga gerai nera ko pergyvent mirksiukas.gif


Nu, kad cia MP tiek suvalgo. Bet gal kaip is kruties valgo, tai neapskaiciuosi. Tik buna nutraukiu i buteliuka, tada matau. Jei jau 120 g suvalgo, tai dziaugiuosi. Jai ta pilva vis skauda. Ir griebia valgyt, ir vel spjauna. Bet svoris tai greit auga. Ka tik pasveriau, tai jau 6,300 sveria. per 9 dienas priaugo puse kilo.
Tai nesuprantu tada kaip cia yra.

Aciu uz atsakymus 4u.gif
Papildyta:
4u.gif

o koks ugis jusu 3 men leliuku? Musu 62 cm. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naira @ 2009 01 30, 11:17)
Nu, kad cia MP tiek suvalgo. Bet gal kaip is kruties valgo, tai neapskaiciuosi. Tik buna nutraukiu i buteliuka, tada matau. Jei jau 120 g suvalgo, tai dziaugiuosi. Jai ta pilva vis skauda. Ir griebia valgyt, ir vel spjauna. Bet svoris tai greit auga. Ka tik pasveriau, tai jau 6,300 sveria. per 9 dienas priaugo puse kilo.
Tai nesuprantu tada kaip cia yra.

Aciu uz atsakymus  4u.gif
Papildyta:
4u.gif

o koks ugis jusu 3 men leliuku? Musu 62 cm.  smile.gif

svoris auga gerai, tai nemanau, kad yra ko jaudintis, vadinas MP labai geros kokybes thumbup.gif ir lialius gerai pasisavina thumbup.gif o del pilvuko mums labai padeda kisti termometra i uzpakaliuka, tada pasisalina viskas kas kelia vaikui nemalonius pojucius pilvuke, maniskis tada iskart nurimsta, taciau tuo budu piknaudziauti nesiuloma schmoll.gif

mano suniaus ugis kai buvom 2 men buvo 62cm, bet mes patys su vyru auksti esam ax.gif
Atsakyti
mum 3mėn ir savaitė
graziai sypsosi biggrin.gif
bando sėstis
stebi savo rankytes
griebia barskuti ir kiša jį į burnytę
taip pat periima jį į kitą rankutę
stebi kaip mama valgo,šukuojasi ar dar ka veikia
neima zinduko,bet kumštukas tai lb skanus smile.gif
guguoja,krykštauja thumbup.gif
Atsakyti
mums 2men ir 6 dienos.mes jau mokame:
nuo pilvuko apsiversti ant nugarytes
guguoti
stebeti aplinkinius
labai daug sypsotis
imti i burnyte kumstukus
jau beveik laikom galvyte smile.gif
Atsakyti
O mano leliui jau 3.5 men. Jis moka ciulpti kumstukus, kartai ir abu susikisa. Zaisliuko nelabai nori imti, geriau kumsti i burna susikimsti. Bet jei jau paima zaisliuka tai tiesiu taikiniu i burna. Mokam juoktis, kai dainuoju tai jis pritaria smile.gif
Bando guledamas ant nugarytes gultis ant soniuko. Geriausia pavyksta kai be pamperso buna. Tada jau maskatuoja kojytemis kiek gali
Atsakyti