Įkraunama...
Įkraunama...

3 mėnuo

o musu leliukui jau siand prasidejo 3 menuo smile.gif sveriam 6500g ir 60cm.tik viena bedele turim:niekaip nepavyksta slogytes issigydyt.plaunam nosyte su juros vandenuku ir naudojam vibrocil lasiukus.gal kas patartumet kaip greiciau issigydyt?
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 01 22, 18:42)
as maitinu pati vis dar. Saldiklyje turiu 5 dozes pasidariusi MP, bet vis nepanaudoju dar, nes uztenku.

Sveika 4u.gif
norejau paklausti po kiek pieno uzsaldai vienoj dozej...? nes as tai net neisivaizduoju kiek mazius suvalgo per karta, kadangi tik krutim maitinu blush2.gif turiu uzsaldzius 2 indelius - 40 ir 70 ml, gal reikia daugiau? 4u.gif
aciu is anksto uz atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zydraaake @ 2009 01 25, 19:57)
Sveika 4u.gif
norejau paklausti po kiek pieno uzsaldai vienoj dozej...?  nes as tai net neisivaizduoju kiek mazius suvalgo per karta, kadangi tik krutim maitinu blush2.gif turiu uzsaldzius 2 indelius - 40 ir 70 ml, gal reikia daugiau? 4u.gif
aciu is anksto uz atsakyma mirksiukas.gif

Sveika 4u.gif
As saldziausi pienuka po 125 ml, bet tai buvo kai 1a menesiuka ejom. Dabar jo man nebeatlieka, pries kelias dienas mmanoji vakare neeme krutines, tai teko atsildyti viena indeli, isgere beveik visa, liko tik ant dugno.
O primaitinimui 40 ar 70 ml. turetu uztekti, tik pamaitinti nelabai turbut uzteks.
Atsakyti
QUOTE(zuikaciuke @ 2009 01 25, 18:07)
o musu leliukui jau siand prasidejo 3 menuo  smile.gif  sveriam 6500g ir 60cm.tik viena bedele turim:niekaip nepavyksta slogytes issigydyt.plaunam nosyte su juros vandenuku ir naudojam vibrocil lasiukus.gal kas patartumet kaip greiciau issigydyt?

Va pas mus irgi ta pati bėdelė. Nusipirkom ir oro drėkintuvą, bet niekas nepadeda, tai va dabar jau antra diena bandau lašinti pienuką, gal tai padės g.gif.
Atsakyti
mums irgi su slogyte tos pacios bedos, viska isbandem bet niekas nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, kame saldote pienuka g.gif as ieskojau specialiu maiseliu, bet vaistinese neturi.

O slogyte pameginkite su savo pienuku, man po pirmo karto praejo.
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 01 23, 12:58)
Laba diena

Vakar vakare apturejau problemyte. Mano mazyle vakare paliko neprivalgius, tai teko traukti doze is saldiklio. Ir siandiena esu susimascius, kad reikia nusipirkt misinuko. gAL galite patart koki reikia pirkti? Mano mergyte yra elergiska verysad.gif


musu vaikelis yra alergiskas, net gi labai, tai po 2 menesiu kankines apsistojom ties APTAMIL PEPTI, tiesa brangokas, bet uztat jokiu isberimu, viduriu uzkietejimu ir panasiai, labai rekomenduoju
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif as irgi girdejau, kad geriausias vaistas slogai gydyti mamos mamos pienukas wub.gif deja, mes jau jo nebeturim... verysad.gif siaip viskas gerai pas mus, na, dar tas , kad neatsimaiso iki galo dienos nuo nakties... Tai dar vis vargstam... doh.gif doh.gif siaip nieko naujo, apart to, kad jau zymiai daugiau sypsos, tik ko tais zaisliuku i rankytes dar neima, o gal dar neturi imti? As cia zalia... blush2.gif sausio 13 sverem 5100 gr, o per menesi ugtelejom net 6 cm... clap.gif clap_1.gif daugiau kaip ir nieko... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vekoni @ 2009 01 26, 01:14)
musu vaikelis yra alergiskas, net gi labai, tai po 2 menesiu kankines apsistojom ties APTAMIL PEPTI, tiesa brangokas, bet uztat jokiu isberimu, viduriu uzkietejimu ir panasiai, labai rekomenduoju


Na as jau nusipirkau NAN 1 HA, nors dar neisbandziau, nes susitvarke pienuko poreikiai ir gamyba biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(spindulys @ 2009 01 25, 21:32)
Sveika  4u.gif
As saldziausi pienuka po 125 ml, bet tai buvo  kai 1a menesiuka ejom. Dabar jo man nebeatlieka, pries kelias dienas mmanoji vakare neeme krutines, tai teko atsildyti viena indeli, isgere beveik visa, liko tik ant dugno.
O primaitinimui 40 ar 70 ml. turetu uztekti, tik pamaitinti nelabai turbut uzteks.

aisku, na bandysim po daugiau sukaupt atsargu biggrin.gif


QUOTE(benomama @ 2009 01 25, 22:19)
Merginos, kame saldote pienuka g.gif  as ieskojau specialiu maiseliu, bet vaistinese neturi.

as tai saldau Avent indeliuose smile.gif
Atsakyti
ZYDRAAAKE

Nori pasijuokti??? lotuliukas.gif as saldziau nuo Aktimel buteliukuose thumbup.gif
Bet jau isnaudojau savo rezerva, na bet planuoju dar jo sukaupti, todel ir pasiteiravau 4u.gif Kiek informavo vaistineje, tai, kad maiseliu jau negalima, nors butu patogiau man regis, ir vietos maziau uzimtu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 26 sausio 2009 - 11:48
QUOTE(benomama @ 2009 01 26, 12:47)
ZYDRAAAKE

Nori pasijuokti??? lotuliukas.gif  as saldziau nuo Aktimel buteliukuose thumbup.gif
Bet jau isnaudojau savo rezerva,  na bet planuoju dar jo sukaupti, todel ir pasiteiravau  4u.gif Kiek informavo vaistineje, tai, kad maiseliu jau negalima, nors butu patogiau man regis, ir vietos maziau uzimtu

na tokio dar negirdejau dalyko biggrin.gif thumbup.gif nors is esmes tai jokio skirtumo manau, svarbu, kad svarus butu, ir stikliniuose kiek zinau negalima biggrin.gif
Atsakyti